ПН-НД: 10:00-18:00

Прийом інтернет-замовлень 24/7

Як зміцнити нервову систему: вибираємо антистрес препарати

Одне з головних питань сучасної людини – як зміцнити нервову систему. Це пов’язано з тим, що дорослі постійно стикаються зі стресом. Різного роду проблеми та турботи стають справжнім випробуванням для психіки. І хоч неможливо уявити життя абсолютно без негативних емоцій, але ви можете подбати про нерви. Це дозволить підвищити працездатність та зменшити стомлюваність.

Що допомагає лікувати нерви: корисні поради

Зміцнення нервової системи – завдання, вирішити яке можна, якщо переглянути існуючі звички та впровадити нові:

 • Відмова від куріння, надмірного вживання алкоголю та психоактивних препаратів.
 • Загартовування, що також покращує стан імунної системи, бадьорить та зміцнює організм у цілому.
 • Раціональна організація відпочинку та роботи, що є одним із основних факторів для турботи про здоров’я.
 • До комплексу заходів можна додати лікарські засоби.

Стабілізувати стан, покращити самопочуття та зовнішній вигляд допоможуть заняття спортом. Кардіотренування та довгі піші прогулянки на свіжому повітрі – це простий спосіб позитивно впливати на фізичне та емоційне здоров’я. Під час навантаження відбувається потужний викид ендорфінів, які відповідають за добрий настрій.

Важливо налагодити режим сну: бажано щодня засипати і прокидатися одночасно. Так ви краще почуватиметеся вранці, а рівень стресостійкості гарантовано зросте. Додайте до цього регулярний масаж, і ви забудете про багато недуг і постійну напругу. За його допомогою можна прискорити кровообіг, запустити процеси обміну речовин.

Як зміцнити нерви: продукти

Клітини НС і головний мозок, які не отримують достатнього харчування, швидко старіють і вмирають. Щоб підтримувати їхнє здоров’я, потрібні мікро- та макроелементи, вітаміни. Дієтологи та фізіологи рекомендують включати до раціону наступне:

 • Ягоди. В них присутні необхідні для організму речовини. Наприклад, лохина та чорниця містять антоціани – природні елементи, які уповільнюють старіння ЦНС. Також вони багаті марганцем: бере участь у синтезі та обміні нейромедіаторів, покращує настрій.
 • Овочі та фрукти – джерела нутрієнтів. Наприклад, регулярне споживання бананів забезпечить магнієм, калієм, вітаміном В6. Це важливо як для кісткової тканини, так і для нервів. Банан – джерело триптофану, що залучається в синтезі серотоніну – гормону радості. Глюкоза – джерело енергії для клітин мозку.
 • Молочні продукти. Їхня перевага полягає в насиченні організму кальцієм. При його нестачі виникає подразнення, депресія, погіршується настрій. Лактоза необхідна для підтримки енергії клітин ЦНС.
 • Рослинні та тваринні жири. Мієлінова оболонка аксонів на 70-75% складається з ліпідів. Вона відповідає за захист, живлення та прискорення передачі сигналів.

Збалансоване та правильно складене харчування – проста можливість покращити стан психіки та організму в цілому.

Чим зміцнити нервову систему: антистресова програма від Грін-віза

Представлена ​​програма спрямована на підвищення стресостійкості та забезпечення живлення НС. З її допомогою ви зможете виключити низку проблем, пов’язаних з психоемоційними навантаженнями та нервовим виснаженням. Вона також підходить як профілактичний захід: проводити курс допускається 1-2 рази на рік. Що входить у перший місяць прийому:

 • Неврологічний засіб Поліензим-6: по 1/2 ч. л. 2 рази на день.
 • Натуральні пігулки Седафіт: по 1-2 шт. 2-3 десь у день. Альтернативний варіант – фітобальзам: Антистресовий: по 1 ч.л. 2 рази на день.
 • Бальзам-сироп Заспокійливий: один раз увечері 2 ч. л. Запити водою.

Як налагодити нервову систему у другий місяць:

 • Вітамін D3.
 • Селен+.
 • Магній+.
 • Лецитин.
 • При порушенні сну – Бальзам-сироп Заспокійливий протягом дня та на ніч.

Седафіт має повністю натуральний склад, який діє заспокійливо на організм та допомагає зміцнити нервову систему. Поліензим-6 позитивно впливає на психоемоційний стан та клітини мозку. Фітобальзам має седативний ефект, усуває емоційну напругу, знижує тривожність і робить ваш сон міцним. Детальніше дізнатися про програму та кожен продукт можна у консультанта компанії Грін-віза.

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.