ПН-НД: 10:00-18:00

Прийом інтернет-замовлень 24/7

О компании Грин-виза

23 грудня 2004 року почалася успішна історія фірми Грін-віза.
Сьогодні це провідний український виробник натуральних препаратів для здоров’я і краси.
Компанія Грін-віза розробила і виробляє широкий асортимент спеціальних натуральних препаратів, які оптимізують повсякденний раціон харчування і сприяють зміцненню здоров’я. При створенні товарів для здоров’я та краси Грін-віза використовує сучасні досягнення вчених в нутриціології та дієтології, фармакології та медицині, косметології та ароматерапії. У нас розміщено Презентаційне відео для ознайомлення з технологічними виробничими процесами і філософією компанії.

Сподіваємося, вам сподобається доброзичлива атмосфера творення натуральних препаратів, пізнавальні розповіді фахівців своєї справи і цікаві тонкощі технологічного процесу виробництва товарів для здоров’я і краси.

Концепція розвитку фірми Грін-віза полягає в досягненні високого рівня за наступними напрямками.

Технологія виробництва.
Забезпечення контролю якості.
Кваліфікація персоналу.
Корпоративна культура.
Менеджмент і маркетингова політика.
Компанія Грін-віза плідно співпрацює з європейськими та вітчизняними партнерами. Є лідером галузевого спрямування з 2010 року по оцінним підсумками Торгово-промислової палати України. Налагоджено виробництво якісних товарів для краси і здоров’я без хімічних складових, натуральних продуктів для повноцінності раціону харчування, косметичних засобів на натуральній основі і унікальних органічних засобів для домашнього прибирання. Сучасне виробництво фірми Грін-віза відповідає всім необхідним вимогам і стандартам галузі, що гарантує випуск продукції високої якості.

У виробничому процесі застосовуються такі сучасні біотехнології.

Фракційного подрібнення сировини і криогенного дроблення.
Високочастотного вакуумного і сублімаційного сушіння.
Щадних режимів отримання олій холодного віджиму (олійних екстрактів).
Низькотемпературне екстрагування і холодне пресування.
Купажування, фільтраційна і спиртова екстракції.
Таблетування, капсулювання.
Сплавлення і формування, емульгування, суспензування і гомогенізація.
Компанія постійно вдосконалює технологічні процеси і свої виробничі лінії згідно міжнародних стандартів. До рослинній сировині, що використовується для виробництва натуральних препаратів, пред’являються підвищені вимоги якості.

  • Екологічна чистота.
  • Аналіз грунту зростання.
  • Територіальне походження.
  • Наявність гігієнічного висновку.
  • Повинні бути відсутніми важкі метали, пестициди та радіонукліди.

Виробничі потужності дозволяють компанії Грін-віза здійснювати повний цикл виробництва натуральних препаратів.

Створення ідеї нових товарів для здоров’я та краси,
розробка рецептури,
розробка технології виготовлення,
розробка дизайну,
виготовлення різних форм натуральних препаратів.
Виробнича компанія Грін-віза здійснює контроль технологічних режимів і параметрів на кожній стадії виробництва. Натуральні препарати піддаються вимогливій ​​інспекції на предмет відповідності бактеріологічним, токсикологічним, фізико-хімічним нормативам Міністерства охорони здоров’я України з боку спеціалізованих відомств. Лабораторне контролювання засвідчує їх високу якість, нешкідливість і результативність. Продукція розробляється колективом фахівців – однодумців, висококваліфікованих дієтологів і нутриціологів в спільній роботі з Національним університетом харчових технологій, Національною фармакадемією, Харківською академією громадського харчування, Науково-дослідним інститутом олій і жирів.

Співпраця

У своєму рідному місті Харкові компанія Грін-віза є членом Асоціації фахівців відновного лікування при Науковому медичному товаристві. Фірма надає спонсорську підтримку і бере участь в проектах цієї Асоціації. Надає свої натуральні препарати для реабілітаційних програм. Асортимент товарів для здоров’я широко схвалений Комітетом нетрадиційної медицини при Міністерстві охорони здоров’я України. Доповіді наукових консультантів фірми регулярно включаються в пленарні засідання науково-медичних конференцій і форумів. Натуральні препарати Грін-візи успішно застосовуються в практиці лікарями провідних медичних установ України. З 2009 року компанія Грін-віза є почесним членом українського національного Товариства натуральної медицини. Бере участь в наукових проектах і навчальних програмах даної міжнародної організації. Виступи представників компанії Грін-віза завжди зустрічають підтримку і схвалення всіх присутніх фахівців-нутриціологів Європи.

Повсякденна їжа, питна вода і загазоване повітря зараз є основними головними причинами внесення токсинів в організм людини. Однак, харчові продукти можна поставити на перше місце. Вони містять багато чужорідних речовин, які є носіями токсинів. Це консерванти, барвники, ароматизатори. 21 століття характеризується навалою ксенобіотиків. Це чужорідні речовини, що потрапляють в організм людини і накопичуються в клітинах і тканинах, викликають порушення імунної та адаптаційної систем, підсилюють свободнорадикальне оксислення. При ослабленому антиоксидантному захисті організму вільні радикали, у свою чергу, стимулюють різноманітні генетичні порушення, імунодефіцитні стани, онкологію, атеросклероз, порушення обміну речовин, виникають нервово-психічні розлади. Широке, безконтрольне застосування антибіотиків, перевага в лікуванні препаратів хімічного синтезу привели до зростання хвороб цивілізації, алергічних захворювань та різних ускладнень, зниження імунітету.

Продукція компанії ось уже кілька років продовжує бути затребуваною для профілактики хронічних захворювань та усунення причин виникнення проблем зі здоров’ям. Регулярне поповнення організму мікронутрієнтами* сприяє міцному здоров’ю.

Натуральні препарати ТМ Грін-віза усувають недолік важливих мікронутрієнтів в організмі. Вони допоможуть в найкоротші терміни поповнити корисними інгредієнтами ваше меню і підвищити опірність організму.

Високоякісна продукція для здоров’я ТМ Грін-віза має багато переваг.

Це повноцінне харчування для всієї родини від малого до великого.
Ефективно поповнює щоденний раціон одночасно смачними і корисними продуктами.
Сприятливо впливає на організм. В складі нашої продукції для здоров’я штучні компоненти ** відсутні.
Сучасні щадні технології максимально зберігають цінні природні складові.
Оригінальні збалансовані рецептури, високий рівень біодоступності.
Економічно доступна для нашого споживача завдяки демократичній ціновій політиці.
Відзначена міжнародними сертифікатами, дипломами, подяками медичних конгресів, форумів і виставок.
Безпека натуральних препаратів підтверджена МОЗ та задокументована в Сертифікаті ISO.
Схвалено і включена в медпрактику лікарів, які є членами  АСВОМЕД ХМО ***, ХІЗНХ **** АМН України, кафедр лікувальної фізкультури, спортивної медицини та реабілітації ХМАПО ***** і сімейної медицини та хірургії ЛНМУ ****** .
Є всі медико-біологічні обгрунтування і клінічні апробації натуральних препаратів з лікувальним ефектом на базі медичних закладів України. Здійснюється суворий контроль за якістю сировини і продукції, що випускається.
* Мінерали, вітаміни, ферменти, ензими, протеїни, антиоксиданти, біофлавоноїди.

** Барвники, консерванти, ароматизатори, підсилювачі смаку.

*** АСВОМЕД ХМО – Асоціація відновлювальної медицини Харківського Медичного товариства.

**** ХІЗНХ – Харківський Інститут загальної та невідкладної хірургії.

***** ХМАПО – Харківська медична академія післядипломної освіти лікарів.

****** ЛНМУ – Львівський національний медичний університет.