ПН-НД: 10:00-18:00

Прийом інтернет-замовлень 24/7

Сертифікат ISO

Наші клієнти гідні найкращого!

У січні 2020 року компанія Грін-Віза запровадила на власному виробництві нову систему управління безпечністю харчових продуктів. Це всі серії дієтичних добавок, фіточаї, білкові коктейлі, клітковини, толокно та каші з цільного зерна.

Що це означає?

  • Тепер контроль сировини та пакувальних матеріалів став ще біль безкомпромісним та ретельним.
  • Технологічні режими та умови виконуються ще більш ретельно.
  • Управління виробничими ресурсами та процесами здійснюється відтепер згідно міжнародних стандартів безпеки харчових продуктів.

Це підтверджено відповідним Сертифікатом на систему управління безпечністю харчових продуктів відповідно до ISO 22000: 2005. Ми можемо вислати цей сертифікат ISO в електронному вигляді на пошту або в месенджер за запитом.

ТМ Грін-віза – цілком вітчизняна продукція

Продукція ТОВ Грін-віза зареєстрована як добавки дієтичні на основі рослинної сировини. Вона виробляється згідно з вимогами діючого санітарного законодавства України, ISO і медичними критеріями безпеки.
Виготовляється в Харкові на базі найстарішої у місті фармацевтичної фабрики

В кінці ХІХ століття це була фабрика з виробництва парфумерії і косметики. А зараз – Харківська фармацевтична фабрика. Таке з’єднання минулого та сучасного добре впливає на зберігання традицій дбайливого виготовлення препаратів для здоров’я людини.

Важлива інформація

Звертаємо вашу увагу, що при використанні, транспортуванні і зберіганні продукції необхідно дотримуватися інструкції виробника. Рекомендації виробника вказані в супровідній документації, інструкції або нанесені на упаковку.
Рекомендується зберігати продукцію в упаковці виробника. Термін придатності згідно маркування. Етикетка на державній мові.