ПН-НД: 10:00-18:00

Прийом інтернет-замовлень 24/7

Що таке індол і його унікальні властивості

Грін-віза представляє новинку! Тепер ви можете купити індол у нас!

Це цінний і незамінний продукт рослинного походження, необхідний як для лікування, так і для профілактики. Він забезпечує надійний антиоксидантний захист сучасній людині.
Його отримують з рослин сімейства хрестоцвітних. Найчастіше з різновидів брокколі, а також брюссельської капусти, кольрабі, ріпи, брюкви.

Ось чому так корисно вживати в їжу брокколі! У нас розміщена стаття про благотворні властивості цього смачного і корисного овоча з рецептом приготування.

Купити збалансований якісний індол серії Фітофорте в капсулах ви можете в нашому інтернет-магазині через форму на сайті або в телефонному режимі.

Давайте ж розглянемо його корисні властивості.

Індол профілактує ендокринні порушення репродуктивної системи. Він має виражену противірусну дію, викликає загибель клітин, що містять вірус папіломи. Блокує натиск онкогенів, які руйнують захист клітин від пухлин. Тому його рекомендується приймати при новоутвореннях, які викликаються вірусом папіломи людини*.
Існує багато різновидів індолів, однак індол-3-карбінол по праву визнано найактивнішим.
Він приводить в норму гормональний баланс. Це його найцінніша властивість. В наші дні дуже поширені естрогенозалежні пухлинні захворювання у жінок і чоловіків, як доброякісні, так і злоякісні. Індол-3-карбінол забезпечує природний процес обміну естрогенів в організмі.

Індол-3-карбінол
  • оптимізує метаболізм стероїдних жіночих статевих гормонів підкласу естрогени: естрону, естріолу та естрадіолу.
  • Блокує канцерогенну дію на клітини продуктів розпаду естрогенів.
  • Впливає на кілька ключових ланок канцерогенезу, що забезпечує виражені протипухлинні властивості.
  • Сприяє утворенню метаболіту естрогену 2-гідроксіестрона, який має легкий естрогеновий ефект. Він не стимулює нездорове розростання тканин, нормалізує клітинний ріст, забезпечує загибель пухлинних клітин.
  • Регулює метаболізм чоловічих статевих гормонів через ацетилхолінові нікотинові рецептори. Це попереджає і гальмує розвиток ракових пухлин у чоловіків.

Індол-3-карбінол є ефективним детоксикатором. Він захищає печінку від шкідливих токсинів, прискорює і оптимізує процес їх знешкодження.

При хронічному запаленні в організмі відбувається утворення величезної кількості продуктів життєдіяльності і розпаду чужорідних бактерій. Завдяки індолу посилюється і підтримується очищення тканин і систем від цих токсичних речовин за допомогою активізації природних систем організму. Це благотворно впливає на стан людини, тому що токсичне навантаження значно знижується.

Індол-3-карбінол є потужним антиоксидантом. Він уповільнює процеси старіння організму, знижує ризик розвитку атеросклеротичного ураження судин, знижує рівень ліпопротеїнів низької щільності **.
Тривалий прийом препарату не дає побічних і токсичних ефектів.

При порушеннях роботи ендокринної системи залишки естрогену знаходяться в кишечнику і повторно потрапляють в кров, що призводить до підвищеного вмісту естрогену в організмі. Щоб цього не відбувалося, корисно приймати всілякі харчові волокна. Вони сорбують і виводять небажані метаболіти естрогену з шлунково-кишкового тракту. У нашому інтернет-магазині представлені різноманітні клітковини, що містять харчові волокна високої якості. Вибирайте на свій смак!


* Генітальний папилломатоз, рак шийки матки
** Ліпопротеїни низької щільності – поганий холестерин

Автор: Татьяна Чугай

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.