ПН-НД: 10:00-18:00

Прийом інтернет-замовлень 24/7

Брокколі, її властивості і цінний склад

Капуста сімейства хрестоцвітних брокколі дуже смачний і корисний овоч! Його необхідно частіше вносити в раціон харчування. В кінці статті ми розмістили рецепт приготування салату з брокколі з використанням наших олій холодного віджиму.

Давайте розглянемо корисні властивості брокколі.

У брокколі містяться різноманітні індоли, адже не дарма вона служить сировиною для їх виробництва. Про унікальні властивості індолу ми писали в попередній статті. Однак корисні властивості брокколі цим не обмежені. У ній є найцінніші речовини ізотіоціанти, які мають високу біологічну активність. Найактивніший з цієї групи – сульфарфан. Він має виражену антибактеріальну і протиракову дію. Надає допомогу в активізації генів, призначених виробляти антиоксиданти для виведення вільнорадикальних елементів. Всі ми знаємо, яку загрозу становлять вільні радикали для нашого організму. Звичайно ж краще якомога швидше від них позбавлятися. І бажано регулярно!
Сульфарфан має унікальну здатність значно знижувати рівень запальних процесів декількох видів. Таких, які перетворюють клітини, що знаходяться в передраковій стадії в пухлини. А також пов’язані з діабетом, серцевими захворюваннями і іншими хронічними проблемами зі здоров’ям.
Сульфарфан підвищує вміст антиоксиданту глютатіону в клітинах. У паростках брокколі міститься величезна кількість глюкорафаніну, який є попередником сульфарфана. За допомогою ферментів глюкорафанін перетворюється в сульфарфан.

Тому ми можемо сказати, що в якісному екстракті паростків брокколі є в достатній терапевтичному кількості наступні компоненти.
  • Всі природні сполуки індолу і всі ізотіоціанати. Це саме ті речовини, які так потрібні нашому організму для комплексного захисту від онкології і токсинів.
  • Селен у великій кількості. Цей мікроелемент є найпотужнішим антиоксидантом, підвищує імунний захист, стимулює вироблення гормону підшлункової залози – інсуліну.
  • Вітаміни С, А, U * і групи В.

Пропонуємо вам спробувати смачне і корисне блюдо.Цей цінний екстракт паростків брокколі міститься в капсулах серії Фітофорте При клімаксі і Індол, купити їх можна в нашому інтернет-магазині.

Салатик з капусти брокколі з яблуком і адигейським сиром.

Візьмемо 250 грам свіжої капусти брокколі.
Великий червоний солодкий перець.
Середнє зелене кислувате яблучко.
Шматочок адигейського сиру грамів 200 і часточку лайма.
Зелені за смаком і салатні олію Італійська кухня від компанії Грін-віза.
Розберемо брокколі на суцвіття і відваримо близько семи хвилин, при цьому не забудемо перед варінням посолити воду.
Перчик нарізати часточками 3 на 3 см.
Яблуко і адигейський сир нарізати невеликими кубиками.
Зелень порізати. Змішати інгредієнти і посолити. Додати сік з часточки лайма і Італійську олію від Грін-візи.
До речі, ви можете поекспериментувати зі смаками, додавши інше салатну олію або одну з наших олій холодного віджиму.
Наш чудовий і корисний салатик готовий.
Можна насолоджуватися смаком і живити наш організм.
Приємного апетиту і будьте здорові!


* Противиразковий вітамін

Автор: Татьяна Чугай

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.