ПН-НД: 10:00-18:00

Прийом інтернет-замовлень 24/7

Одним з найважливіших компонентів серії Поліениім (полізим) компанії Грін-віза є ферменти (ензими).

Давайте відкриємо завісу таємниці і з’ясуємо, що ж ховається за цією назвою.

Основа біологічного життя – величезна кількість хімічних реакцій. Вони протікають в організмі без найвищих температур і тиску в сотні атмосфер. Адже для життя необхідні м’які умови! Процеси окислення речовин в клітинах йдуть ефективно і практично блискавично. Притому відбувається диво – клітини отримують енергію і будівельний матеріал.

Можливість такого щосекундного чуда забезпечують ферменти (ензими). Це біологічні прискорювачі процесів, які знаходяться в живих клітинах.

Роль ферментів в організмі людини важко переоцінити.

Подібно до того, як працьовиті мурашки будують свій будинок, ферменти (ензими) постійно вибудовують наше тіло. У природі існує безліч будівельних матеріалів, але щоб з’явився мурашник, необхідні роботяги – мурахи. Ферменти і є цими роботягами в нашому організмі. Різновидів ферментів в організмі безліч. І кожен має певні функції і місію. Наприклад, для засвоєння білка необхідна протеаза. Жири перетравлюються за допомогою ліпази. Вуглеводи і клітковина переробляються за допомогою амілази і целюлази відповідно.

Після того, як ми прожувати і проковтнули їжу, вона через стравохід потрапляє в шлунок. Тут вона обробляється шлунковим соком, який містить соляну кислоту і ферменти ренін, пепсин і ліпазу. Таким чином, їжа розщеплюється для засвоєння. Зараз часто зустрічається недолік травних ферментів, через це велика кількість їжі недоперетравлюється і поживні речовини не засвоюються в повній мірі.

Вихід є, компанія Грін-віза пропонує унікальну продукцію серії Поліензим (інша назва полізим), що містить комплекси природних ферментів (ензимів). Потім їжа надходить до відділу дванадцятипалої кишки. Тут уже середовище лужне, діють ферменти підшлункової залози і жовчі. Основной процес всмоктування ферментованої їжі відбувається в тонкому кишечник. Незасвоєні залишки потрапляють в товстий кишечник. Тут всмоктується вода і вміст кишечника з напіврідкого стає щільним. Важлива роль в цьому процесі належить клітковині і ферментам. Так в результаті процесу травлення відбувається розщеплення

  • Вуглеводів до моносахаридів,
  • Білків до амінокислот,
  • Жирів до жирних кислот.

Потім ці найцінніші продукти розщеплення через стінки кишкових ворсинок всмоктуються в кров і доставляються до тканин організму для участі у внутрішньоклітинному обміні речовин.

Така роль ферментів в організмі людини.

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *