ПН-НД: 10:00-18:00

Прийом інтернет-замовлень 24/7

Для здоров’я клітин печінки необхідно дотримуватися чотирьох правил.

Правило перше – нормальна якісна їжа.

Клітини печінки не люблять консервантів, стабілізаторів, барвників, тобто ненатуральної їжі. Якщо ви хочете зберегти печінку, ви повинні харчуватися натурально! Дуже важливо також пити тільки натуральні напої.

Алкоголь дуже шкідливий для печінки. Етанол є гепатотоксичною отрутою. При розпаді алкоголю виділяється величезна кількість іонів водню. По суті своїй іони водню є кислотою. Щоб їх нейтралізувати, печінку відкладає жири в своїх клітинах. Так виникає перша стадія ураження печінки – жировий гепатоз. Такі клітини наш організм сприймає як чужі, до них приходять лейкоцити і знищують їх. Тоді виникає друга стадія – алкогольний гепатоз або запалення печінки. Коли такі клітини гинуть, виникають діри в печінковій тканині і організм латає їх сполучною тканиною, яка не може виконувати функції печінки. Виникає третя стадія – цироз. Клітини печінки на цій стадії відновити неможливо. Таким чином, в результаті алкогольного впливу, грубо порушується тканина органу і клітини печінки перероджуються в сполучну тканину.

Режим харчування – це основа здоров’я печінки.

Їсти потрібно п’ять разів на день кожні три або чотири години. Обсяг їжі не повинен перевищувати обсяг вашого шлунка. Це приблизно 200 – 250 грам. Переїдання вбиває печінку, так як перевантажує всі ферментні системи. Найкращий сніданок для вашої печінки – натуральний сир з невеликою кількістю меду або протеїновий коктейль. Печінка бере участь в синтезі білка, тому білок дуже хороший для печінки. Їй необхідні всі 28 амінокислот, які містяться в повному наборі в нашому Білковому або Шоколадному коктейлі. А також вітаміни групи В, особливо В6 і В12, які містяться в наших пластівцях зародків пшениці.

Лецитин для печінки незамінний. Він є антагоністом холестерину. Є в продажу в нашому інтернет-магазині greenvisa.com.ua в капсульованій формі серії Грінвіт, також міститься в усіх нерафінованих рослинних оліях холодного віджиму преміум-класу від ТМ Грін-віза. Мінімальна доза прийому олії – 3 грами. Є дані медичних досліджень, які показують, що лецитин може вилікувати жировий гепатоз, приймати його слід в максимальних дозах – по дві капсули три рази на день. Вітаміни групи А теж дуже корисні для печінки, вони містяться у жирі печінки катрана і в олії гарбуза. Одна чайна ложка нашої олії гарбуза за своєю біологічною цінністю дорівнює трьом кілограмам гарбуза! Для здоров’я печінки важливі цинк, селен і кремній. Цинк міститься в гарбузовій олії. Селен і кремній містяться в олії часнику, яка є ще і м’яким жовчогінним і протипаразитарним засобом. Ферменти також важливі для печінки, тому періодично добре приймати Поліензим – 2.1 і поєднувати його з прийомом фітобальзама Здорова печінка і Капсул для печінки серії Фітофорте.

Правило друге – рух.

Мікроциркуляція всіх рідин в організмі відбувається тільки за рахунок руху. Після їжі корисно походити півгодини. Це покращує виділення травних соків, жовчі і покращує переварювання їжі.

Правило третє – очищення жовчного міхура, проток і самої печінки.

Дюбаж печінки можна робити тільки в тому випадку, якщо ви точно знаєте, що у вас немає каменів в жовчному міхурі. Роблять його один раз на місяць. Спочатку необхідно один тиждень посидіти на вегетаріанській дієті. Потім о 22.00 – 23.00 випити дві склянки гарячої мінеральної води без газу і покласти на 25 хвилин грілку на печінку. Після цього випити склянку Заспокійливого чаю для того, щоб розслабити протоки.

Жовч емульгує жири, знезаражує їжу, за добу її виділяється близько одного літра. Нормальний PH жовчі – 8,8. Якщо цей показник зсувається до 7, то в жовчному міхурі випадають камені. Для того, щоб зрушити середу ближче до лужної, організм бере кальцій з кісток, так як кислотне середовище згубне. Жовч не повинна накопичуватися в жовчному міхурі. Якщо ви відчуваєте присмак жовчі вранці, це означає, що жовчні протоки забиті і жовч не виходить з них. Однак їй потрібно кудись діватися, тому вона всмоктується через стінки жовчного міхура і потрапляє в лімфу, голову та інші частини тіла.

Потрібно враховувати, що жовч в печінці виділяється постійно.

Тому їсти потрібно регулярно, щоб був нормальний відтік жовчі і вона не накопичувалася. Жовток, молоко, кукурудза є дуже жовчогінні продуктами, а клітковина є м’яким жовчогінним засобом. Найважливіші чинники для здоров’я жовчного міхура – якісна їжа і рух. Печінка часто страждає від хімічного, токсичного і паразитарного ураження. Небезпечними для печінки паразитами є лямблії, опісторхи, віруси гепатиту і цитомегаловірус, гриби і стафілококи, які викликають запалення стінок жовчного міхура та жовчних проток.

Симптоми ураження печінки: нудота, слабкість, запаморочення, мігрені, захитування в транспорті, гіркота і сухість у роті, непереносимість жирної їжі, світлий або жирний кал, тяжкість в правому підребер’ї, жовтизна будь-яких частин тіла, швидке сп’яніння або непереносимість алкоголю, поганий запах з рота, пігментація по тілу (коричневі плями), судинні зірочки. А також часті або фонові прояви злості, агресії, дратівливості, уїдливості. У всіх цих випадках страждає клітина печінки, тобто, всі 500 важливих функцій печінки. Антипаразитарна програма, яка приймається тривало, допомагає очистити печінку. Після будь-якого очищення або лікування необхідно проводити Програму відновлення печінкових клітин.

Правило четверте – захист.

Захист печінки можна ефективно здійснювати за допомогою нашої олії і клітковини розторопші. Розторопша визнана відмінним гепатопротектором у всьому світі. Олія і клітковина представлені на нашому сайті в різній розфасовці. Олію розторопші можна купити в капсулах по 84 штуки і в баночці по 100 мл, а клітковину в баночці по 300 г і в прозорому пакетику з етикеткою по 200 г.

Ми бажаємо вам здоров’я, життєрадісності і оптимізму!

Автор: Татьяна Чугай

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *