ПН-НД: 10:00-18:00

Прийом інтернет-замовлень 24/7

Що необхідно робити для здоров'я печінки

Для здоров’я клітин печінки необхідно дотримуватися п’ятьох правил: нормальна якісна їжа, режим харчування, рух, очищення і захист

Натуральна якісна їжа

Клітини печінки не люблять консервантів, стабілізаторів, барвників, тобто ненатуральної їжі. Якщо ви хочете зберегти печінку, необхідно харчуватися натурально! Важливо також пити тільки натуральні напої.

В чому полягає шкода алкоголю

Алкоголь дуже шкідливий для печінки. Етанол є гепатотоксичною отрутою. При розпаді алкоголю виділяється величезна кількість іонів водню. По суті своїй іони водню є кислотою. Щоб їх нейтралізувати, печінка відкладає жири в своїх клітинах. Виникає перша стадія ураження печінки – жировий гепатоз. Такі клітини наш організм сприймає як чужі, до них підходять лейкоцити і знищують. Виникає друга стадія – алкогольний гепатоз або запалення печінки. При загибелі таких клітин виникають діри в печінковій тканині і організм латає їх сполучною тканиною, яка не може виконувати функції печінки. Виникає третя стадія – цироз. Клітини печінки на цій стадії відновити неможливо. Таким чином, в результаті алкогольного впливу, грубо порушується тканина органу і вона перероджується в сполучну.

Режим харчування – основа здоров’я печінки

Їсти потрібно п’ять разів на день кожні три або чотири години. Обсяг їжі не повинен перевищувати розмір вашого шлунка. Це приблизно 200 -250 грам. Переїдання вбиває печінку, тому що перевантажує всі ферментні системи. Найкращий сніданок для вашої печінки – натуральний сир з невеликою кількістю меду або білковий коктейль. Печінка бере участь в синтезі білка. Їй необхідні всі 28 амінокислот, які містяться в повному наборі в наших протеїнових коктейлях.

Лецитин для печінки незамінний. Він є антагоністом холестерину. Є в продажу в капсульованій формі серії Грінвіт. Міститься в усіх оліях холодного віджиму преміум-класу від ТМ Грін-віза. Мінімальна разова доза прийому олії – одна чайна ложка. Є дані медичних досліджень, які показують, що лецитин може вилікувати жировий гепатоз, приймати його слід в максимальних дозах – по дві капсули три рази на день.

Вітаміни групи А корисні для печінки, вони містяться у капсулах Каротиноіл і в олії гарбуза. Одна чайна ложка нашої гарбузової олії за своєю біологічною цінністю дорівнює трьом кілограмам гарбуза! Для здоров’я печінки важливі цинк, селен і кремній. Цинк міститься в гарбузовій олії. На селен і кремній багатий Олійний екстракт часнику, який є ще і м’яким жовчогінним і протипаразитарним засобом. Ферменти також важливі, тому періодично добре приймати Поліензим-2.1 і поєднувати його з фітобальзамом Здорова печінка.

Рух важливий для процесу травлення

Мікроциркуляція всіх рідин в організмі відбувається тільки за рахунок руху. Після їжі корисно походити півгодини. Це покращує виділення травних соків, жовчі і покращує переварювання їжі.

Ознаки нездорового стану печінки

Потрібно враховувати, що жовч в печінці виділяється постійно. Тому їсти потрібно регулярно, щоб був нормальний відтік жовчі і вона не накопичувалася. Найважливіші чинники для здоров’я жовчного міхура – якісна їжа і рух. Печінка часто страждає від хімічного, токсичного і паразитарного ураження. Небезпечними для печінки паразитами є лямблії, опісторхи, віруси гепатиту і цитомегаловірус, гриби і стафілококи.

Симптоми ураження печінки:

 • Нудота, слабкість, запаморочення, мігрені.
 • Захитування в транспорті.
 • Гіркота і сухість у роті.
 • Непереносимість жирної їжі.
 • Світлий або жирний кал.
 • Тяжкість в правому підребер’ї.
 • Жовтизна будь-яких частин тіла.
 • Швидке сп’яніння або непереносимість алкоголю.
 • Поганий запах з рота.
 • Пігментація по тілу, коричневі плями, судинні зірочки.
 • Часті або фонові прояви злості, агресії, дратівливості, уїдливості.

У всіх цих випадках страждають клітини печінки, тобто, всі 500 її важливих функцій.

Очищення жовчного міхура, проток і самої печінки

Жовч емульгує жири і знезаражує їжу. За добу її виділяється близько одного літра. Нормальний PH жовчі – 8,8. Якщо цей показник зсувається до 7, то в жовчному міхурі випадають камені. Кислотне середовище згубне. Для того, щоб зрушити середу ближче до лужної, організм бере кальцій з кісток.

Жовч не повинна накопичуватися в жовчному міхурі. Якщо ви відчуваєте присмак жовчі вранці, це означає, що жовчні протоки забиті і жовч не виходить з них. Однак їй потрібно кудись діватися, тому вона всмоктується через стінки жовчного міхура і потрапляє в лімфу, голову та інші частини тіла.

Тюбаж печінки можна робити тільки в тому випадку, якщо ви точно знаєте, що у вас немає каменів в жовчному міхурі. Краще зробити дослідження УЗІ, щоб бути впевненими на 100%. Роблять процедуру один раз на місяць. Спочатку необхідно один тиждень посидіти на вегетаріанській дієті. Потім о 22.00-23.00 випити дві склянки гарячої мінеральної води без газу і покласти на 25 хвилин грілку на печінку. Після цього випити 2 таблетки Седафіту, щоб розслабити протоки.

Антипаразитарна програма, яка приймається тривало, ефективно очищує печінку і жовчний міхур.

Після будь-якого очищення або лікування необхідно проводити Програму відновлення печінкових клітин.

Захист печінки

Захист печінки можна ефективно здійснювати за допомогою нашої олії розторопші. Розторопша визнана відмінним гепатопротектором у всьому світі. Олія представлені на нашому сайті в різній розфасовці: в капсулах по 120 штук і в баночці по 100 мл.

Ми бажаємо вам здоров’я і оптимізму!

 

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.