ПН-НД: 10:00-18:00

Прийом інтернет-замовлень 24/7

Антипаразитарна програма для дорослих

2443 грн Замовити
Антипаразитарна програма для дорослих 2

Ефективна антипаразитарна програма широкого спектру дії. М’яко очищує організм, попутно оздоровлює печінку, шлунково-кишковий тракт, нирки, суглоби і судини.

Продукти комплексів

Загальна сума: 2443 грн
Замовити

Як застосовувати препарати

Склад програми може несуттєво змінюватися в залежності від наявності продукції на виробництві.
Продукти замінюються на подібні за дією.
Якщо вам потрібна адаптована схема прийому, звертайтеся до консультанта в Вайбер або Телеграм за номером 066705428.

Антипаразитарна програма. 96 – 98% всіх захворювань обумовлено тривалим перебуванням в організмі вірусів, тобто вірусоносійством. Дана антипаразитарна програма користується великою популярністю і неодноразово показала чудові результати! Вона розроблена медичними фахівцями компанії Грін-віза для ефективного очищення організму від вірусів, бактерій, грибів і паразитів! Поліпшується самопочуття, оздоровлюється організм і підвищується імунітет!

Передбачений мінімальний курс становить 2 місяці. При лямбліях, паппіломах і інших складних інвазіях приймати не менше 4 місяців.

Слід враховувати, що прийом антипаразитарних препаратів необхідно починати з маленьких доз, щоб організм зміг адаптуватися до очищувального процесу. Протягом тижня дозу слід доводити до рекомендованої. Це дуже важливо для того, щоб процес очищення проходив м’яко і без загострень! В процесі очищення організму може бути сильна інтоксикація, особливо якщо організм сильно зашлакований і є високий ступінь паразитарних інвазій. Такі симптоми, як слабкість, дещо підвищена температура, нудота, відсутність апетиту, пітливість можуть свідчити про те, що в організмі високий ступінь інтоксикації і необхідна антипаразитарна програма. Пітливість свідчить ще й про те, що є присутнім недолік мінералів в організмі.

У рекомендованих дозах є порція “чайна ложка”. Потрібно брати найменшу чайну ложку з тих, які у вас є. Поліензими слід розсмоктувати в роті і запивати водою з розрахунку на 1 чайну ложку випивається 1 склянка води, трохи теплої або кімнатної температури.

Прийом Поліензиму – 10 не можна пропускати і слід організувати так, щоб між прийомами було 12 годин. Це важлива умова, від її виконання багато в чому залежить результативність прийому антипаразитарної програми. Також якщо у вас не виходить пов’язати його прийом з прийомом їжі, його можна пити незалежно від їжі. Головне – строго дотримуватися інтервалу між прийомами Полиіензиму – 10, який дорівнює 12 годинам. Клітковину необхідно залити водою кімнатної температури, розмішати і настояти 10 хвилин, а потім випити разом з гущею.

Як приймати антипаразитарні препарати для дорослих

Прийом Поліензиму – 10 слід починати з 1/8 чайної ложки, рекомендована доза 1 чайна ложка.
Прийом Фітобальзаму антипаразитарного – з 1/8 чайної ложки, рекомендована доза 1 чайна ложка.
Прийом всіх видів клітковини слід починати з 1 чайної ложки, рекомендована доза 1 столова ложка без верху.

  • Перед сніданком, наприклад, о 7-й годині ранку. Ви можете самостійно визначати для себе зручний час для ранкового прийому їжі. Бажано, щоб ви снідали до 9 години ранку.

Поліензим 10, Детокс нирок 2 капсули. Через 10-20 хвилин прийняти Антипаразитарний бальзам.

Через півгодини можна поснідати. Якщо ви поспішаєте, то можна починати сніданок через десять хвилин.

Потім через 15 – 60 хвилин випити фіточай Нирковий.

Між сніданком і обідом слід прийняти клітковину гарбуза.

  • Перед обідом.

Якщо ви народилися в парний день, то приймайте Поліензим 2.1 і через 10 – 20 хвилин фітобальзам Здорова печінка по парних днях. а по непарних днях Поліензим 2.0 і через 10 – 20 хвилин фітобальзам Шлунково-кишковий. Рекомендована доза для Поліензимів пів чайної ложечки, запити 100мл води трохи теплої або кімнатної температури, а для фітобальзамів одна чайна ложка, не запивати водою.
Якщо ви народилися в непарний день, то приймайте Поліензим 2.1 по непарних днях і через 10 – 20 хвилин фітобальзам Здорова печінка, а по парних днях Поліензим 2.0 і через 10 – 20 хвилин фітобальзам Шлунково-кишковий.
Через півгодини можна пообідати, якщо ви поспішаєте, то мінімальна перерва 10 хвилин.

Потім через 15 – 60 хвилин випити фіточай Нирковий.

  • Перед вечерею, в нашому прикладі це о 19.00. Ви можете самостійно визначати для себе зручний час для вечірнього прийому їжі. Бажано, щоб ви вечеряли до 7 години вечора.

Поліензим 10, Детокс нирок 2 капсули. Через 10-20 хвилин прийняти Антипаразитарний бальзам.

Через півгодини можна повечеряти. Якщо ви вечеряєте пізно, то можна починати вечерю через десять хвилин.

Потім через 15 хвилин випити фіточай Заспокійливий.

  • Перед сном необхідно прийняти Клітковину ЛОМ *

Консультації за телефонами 067-576-54-45, 066-706-54-28, Тетяна, Оксана.
Інтернет-магазин greenvisa.com.ua.
* Клітковина ЛОМ – скорочена назва клітковини насіння льону з коренем оману і м’ятою перцевої.

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Залиште Ваші контакти і наші фахівці допоможуть підібрати ефективний комплекс препаратів саме для Вас!