ПН-НД: 10:00-18:00

Прийом інтернет-замовлень 24/7

При молочниці, вульвовагініті, ерозії шийки матки

Так як молочниця, вульвовагініт, ерозія шийки матки є наслідком зниження жіночого імунітету, рекомендується протягом 2 місяців Програма відновлення жіночого здоров’я ТМ Грін-віза.

Одночасно рекомендується місцеве лікування.

Під час місячних свічки не ставляться. Для закріплення лікувального ефекту рекомендуємо в постійне користування Олію для інтимної гігієни Делікат. Її потрібно використовувати замість мила для щоденної гігієни, можна ставити олійні тампони.

Свічки Вітол при молочниці. Перед першим застосуванням свічок необхідно проспринцеватися содовим розчином з розрахунку 1 чайна ложка на 1 літр води.

  • Свічки з льоном і чистотілом 20 днів вагінально.
  • Свічки Вітол з волоським горіхом і чайним деревом 20 днів вагінально.
  • Свічки з дубом і ялівцем 10 днів ректально.

Свічки Вітол при вульвовагінітах.

  • Свічки з льоном і чистотілом – 14 днів по одній на ніч вагінально.
  • Свічки з волоським горіхом і чайним деревом – 14 днів по одній на ніч ректально.

Для лікування ерозії шийки матки необхідно приймати протягом 2 місяців по одній на ніч вагінально

  • Свічки з олією зародків пшениці і ромашкою,
  • з олією амаранту і календулою,
  • з олією обліпихи, подорожником і шавлією.

При ерозіях слизових покривів: вагінітах, ерозивних змінах шийки матки добре застосовувати Поліензим 12, ранозагоювальний комплекс. Можна ставити тампони в розведеним поліензимом. У перші дні процедур потрібен розчин більш слабкої насиченості, особливо для чутливих слизових. У наступні дні концентрацію речовини слід збільшувати до співвідношення 1: 1.

Стійкий ефект оздоровлення жіночого організму, профілактика загострень і поліпшення стану спостерігається за умови застосування всієї лінійки Продуктів здорового харчування в щоденному харчуванні, а особливо асортименту олій холодного віджиму ТМ Грін-віза в салатах і других стравах.

Звіт про клінічні дослідження свічок Вітол і інший варіант лікування молочниці і вульвовагініту від кандидата наук акушера-гінеколога завантажити тут. ​

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.