ПН-НД: 10:00-18:00

Прийом інтернет-замовлень 24/7

Нижче представлені приклади результатів клінічних досліджень і обґрунтувань застосування в медичній практиці продукції компанії Грін-віза. У кожному документі є рекомендації щодо застосування. Також представлені видання, в яких друкувалися ці документи. Для скачування документів наведіть курсор на назву документу і натисніть.

Відгук про олію волоського горіха
Відгук про застосування фітобальзаму Цукрознижувального
Клінічні дослідження свічок Вітол
Клінічні дослідження Жира печінки катрана і Капсул для покращення мозгового кровообігу
Клінічні дослідження олії виноградних кісточок
Клінічні дослідження олії амаранту
Клінічні дослідження Капсул для покращення мозгового кровообігу

Обгрунтування застосування Масла амаранту в клінічній практиці.

Надано кафедрою сімейної медицини Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького. Проведено академіком академії наук вищої освіти України, доктором медичних наук, заслуженим професором Львівського національного медичного університету Зарембою Євгенією Хомівною.

Олії холодного віджиму (олійні екстракти) фірми Грін-віза продукт унікальний за своїми цілющими якостям. Вони містять дуже багато вітамінів – антиоксідантів, мінералів, поліненасичених жирних кислот, біофлавоноїдів і фосфоліпідів. Ці олії можуть поступово очистити атеросклеротичні судини і захистити їх від поганого холестерину. Олії покращують роботу імунної та репродуктивної систем, шлунково-кишкового тракту, уповільнюють процеси старіння нашого організму.

Рекомендації та звіт з Другої клінічної лікарні міста Харкова про практику використання в клінічній практиці

Олії холодного віджиму (олійного екстракта) волоського горіха.
Клітковини льону в чистому вигляді і з додаванням м’яти і оману.
Фітобальзама Цукрознижувального.

Фітобальзами – живі вітаміни природи. Вони створені на основі композицій олій холодного віджиму (олійних екстрактів) і лікарських рослин. Оригінальність фітокомпозицій бальзамів обумовлена їх складом, де кожна рослина посилює і підсилює лікувальний ефект іншої. Всі 17 фітобальзамів заданого цілющого напряму. Фітобальзами надають цільовий вплив на відновлення порушених функцій органів і систем організму. Допомагають корекції передхворобливих і хворобливих станів.

Харчові волокна мають високі сорбційно-дієтичні характеристики. Відмінно виводять з шлунково-кишкового тракту шлаки, токсичні продукти обміну, радіонукліди та важкі метали. Покращують мікрофлору кишечника, делікатно впливають на шлунково-кишковий тракт, нормалізують його роботу. Допомагають досягати оптимальної маси тіла і контролювати її в подальшому без жорстких обмежень раціону.

Харчові продукти, що складаються з клітковини з додаванням рослинних компонентів, містять біологічно активні компоненти для нормалізації обміну речовин і відновлення енергетики організму. Тонізують організм і зміцнюють імунну систему, підвищують опірність до несприятливих факторів зовнішнього середовища.

Каже завідуюча ендокринологічним відділенням клінічної лікарні No2 міста Харкова

Трофімова І.В .:

“Велика група пацієнтів з діагностованим цукровим діабетом успішно лікується за допомогою клітковини і зародків пшениці. У тонкому кишечнику клітковина розбухає, обволікає стінки кишечника. Таким чином, сповільнюється всмоктування всього, що хворий з’їдає і частково виводиться з організму. Якраз те, що нам і потрібно. ”

Звіти про виконані клінічні дослідження на кафедрі невропатології та нейрохірургії ХМАПО *.

Олії холодного віджиму (олійного екстракту) виноградних кісточок,
КМК **,
Жиру печінки акули чорноморської катрана.

Жир печінки катрана виявився найсильнішим антиоксидантним засобом. Ви знаєте, що в основі нездужань лежить вільнорадикальне окислення – універсальний механізм хвороби, старіння. Жир печінки катрана перешкоджає вільнорадикальним процесам.

Харчові продукти в капсулах ТМ Грін-віза багатогранно впливають на органи і системи, при цьому фізіологічні процеси зберігають свій природний плин.

Каже доктор медичних наук, професор кафедри невропатології та нейрохірургії ХМАПО Малахов В.А .:

“Жир печінки чорноморської акули катрана містить алкілгліцероли, сквален, скволамін, незамінні ПНЖК ***, вітаміни А, Е, D. Зміцнює імунний захист, позитивно впливає на орган зору, кістково-м’язову систему, сприяє профілактиці онкозахворювань.

Проблема судинних захворювань головного мозку є актуальною проблемою медицини, як в теорії, так і в практиці. Тут, звичайно, велику роль відіграють як медикаментозні, так і немедикаментозні методи лікування. Пріоритетний напрямок роботи нашої кафедри – немедикаментозні методи лікування. Гідне місце займає використання біологічно активних добавок компанії Грін-віза. У жодного з хворих не відзначалися алергічні реакції або ж випадки медикаментозної непереносимості. ”

Каже КМН, доцент, лікар з великим практичним досвідом, членкор Міжнародної академії людини в аерокосмічних системах Коваленко В. В .:

“Натуральні харчові добавки виробництва компанії Грін-віза є добрим помічником в роботі кожного лікаря. І в нашому кабінеті, де ми займаємося лікуванням зорових розладів, продукція Грін-візи була дуже доречною. Коли мова йде про дітей, про школярів, про підлітків, ми більше використовуємо олії холодного віджиму (олійні екстракти). А для дорослих пацієнтів більше підходять комплексні продукти. Ми використовуємо бальзам Для очей, олію льону, вона корисна всім без винятку, лецитин в капсулах дуже добре працює. Жир печінки катрана відмінно працює. ”

Клінічні дослідження, проведені членом Асоціації акушерів-гінекологів України Лукащук-Федик Світланою Володимирівною, м.Тернопіль.

Свічок з дубом і ялівцем, з зеленим горіхом і чайним деревом, з льоном і чистотілом.
Чаю Для жінок.
Фітобальзаму Жіноче здоров’я.

Чудовою базою фітотерапії є багатокомпонентні фіточаї.

Супозиторії виробництва компанії Грін-віза містять тільки натуральні складові. Вони діють комплексно на різні системи організму і усувають прояви захворювань.

* Харківська медична академія післядипломної освіти.
** Капсули для поліпшення мозкового кровообігу серії Грінвіт.
*** Поліненасичені жирні кислоти.