ПН-НД: 10:00-18:00

Прийом інтернет-замовлень 24/7

Препарат для жіночого здоров'я від Грінвізи - комплекс трав

Поліензим (полізим)-4.1 від Грінвізи створений як жіноча формула. Він є важливим компонентом програми відновлення краси та здоров’я жінки. Купити його ви можете у нашому інтернет-магазині. Тут можна вивчити досвід застосування препарату:

  • Сприяє нормалізації гормонального статусу жінки.
  • Запобігає запальним захворюванням жіночої сечостатевої сфери.
  • Профілактує дисфункціональні маткові кровотечі.

Високу ефективність продукту поряд з ферментами забезпечують його рослинні компоненти: алтей лікарський, малина звичайна, кропива дводомна, троянда дамаська. Далі ми розглянемо докладніше властивості лікарських рослин, що входять до складу поліензиму-4.1.

Малина – жіноча ягода

Малина звичайна всім до смаку. Найбагатший склад обумовлює її лікувальні властивості:

  • Біофлавоноїди, залізо, марганець, ніацин, саліцилова та аскорбінова кислоти необхідні жіночому організму для підтримки гормонального балансу та усунення його порушень.
  • Ферулові кислоти полегшують менструальний синдром, тонізують м’язи малого тазу, релаксують маткову мускулатуру.

Широко відомі антимікробна, протизапальна, знеболювальна, ранозагоювальна, седативна дії малини. Вона сприяє припиненню маткових кровотеч неменструального характеру, має спазмолітичну дію. Пом’якшує клімактеричні симптоми та регулює процеси обміну. Має тонізуючу дію та зміцнює організм жінки. Широко використовується у програмах жіночого здоров’я.

Алтей та кропива регенерують

Алтей лікарський відомий лікарям з давніх-давен. У складі є багато пектину, слизу, аспарагіну, бетаїну, ефірної олії. Алтей – слово грецького походження і перекладається як зцілювати. Регенерує і зміцнює слизові оболонки сечостатевих органів. Надає сильну протизапальну, трофічну, дезінфікуючу, обволікаючу дію. Вгамовує біль і пом’якшує. Оптимізує гормональний рівень.

Кропива дводомна містить цінні глікозиди, вітамін К, аскорбінову кислоту, хлорофіл, каротин, фітостерини, дубильні речовини, залізо, мінеральні солі та камедь. У кропиві знайдено біологічно активні речовини – аналоги жіночих статевих гормонів. Це ефективний кровоочисник.

При маткових клімактеричних, післяпологових та ювенільних кровотечах періоду статевого дозрівання має кровоспинну дію. Тонізує маткову мускулатуру і діє як судинозвужувальне на її судини. Прводить гормональний баланс та менструальний цикл до норми.

Сприяє прибуттю материнського молока. Добре зарекомендувала себе як антианемічний, кровотворний та вітамінозберігаючий засіб. Знімає запалення, вгамовує біль, прискорює відновлення тканин. Тонізує та покращує обмін речовин.

Троянда для жіночої краси та здоров’я

Троянда дамаська – гарний і корисний витвір природи. Містить каротин, йод, селен, дубильні речовини та барвники. Особливо благотворно впливає на жіноче здоров’я та красу. Має сильні протизапальні, антимікробні, заспокійливі, антиалергенні, антиоксидантні, дезодоруючі властивості.

Знімає депресію та тонізує організм. Прискорює загоєння ран. Трояндова олія і трояндова вода здавна визнані найкращими засобами догляду за ніжною жіночою шкірою.

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.