ПН-НД: 10:00-18:00

Прийом інтернет-замовлень 24/7

Програма відновлення жіночого здоров`я

2002 грн 1941 грн - 3% Замовити

Ретельно підібрані ефективні препарати оздоровлюють жіночу репродуктивну систему, налагоджують гормональний баланс. Схема прийому і рекомендації.

Продукти комплексів

Загальна сума: 2002 грн 1941 грн - 3%
Замовити

Як застосовувати препарати

Програма відновлення жіночого здоров’я користується великою популярністю і неодноразово показала чудові результати! Вона розроблена медичними фахівцями компанії Грін-віза для оздоровлення жіночого організму, налагодження гормонального балансу і захисту від вірусів. Передбачений мінімальний курс відновлення жіночого здоров’я становить 2 місяці. При необхідності можна продовжити. Поліпшує самопочуття, оздоровлює організм і підвищує імунітет!

Схема прийому

У рекомендованих дозах препаратів для жіночого здоров’я є порція “чайна ложка”. Потрібно брати найменшу чайну ложку з тих, які у вас є. Клітковину необхідно залити 1 склянкою води кімнатної температури, розмішати і настояти 10 хвилин, а потім випити разом з гущею.

Рекомендовані дози препаратів

 • Поліензим – 4.1, формула відновлення жіночого здоров’я, слід приймати по половині чайної ложки. Поліензим слід розсмоктувати в роті і запивати водою з розрахунку на 1 чайну ложку випивається 1 склянка води, трохи теплої або кімнатної температури.
 • Фітобальзам Жіноче здоров’я – по 1 чайній ложці. Не запивати!
 • Капсули для жінок приймаються по 2 штуки.
 • Фіточай необхідно заварювати 1 пакетик на 1 склянку окропу, рекомендована доза – 1 стакан.
 • Натуральні таблетки Транквінол (нова назва Седафіт) – 1 таблетка. Приймаються протягом усього курсу відновлення жіночого здоров’я 2 – 3 рази на день.
 • Клітковину слід починати приймати з 1 чайної ложки, рекомендована доза 1 столова ложка без верху.
 • Свічки Вітол з ромашкою і пшеницею і з жиром печінки катрана ставляться ректально по одній на ніч, чергувати 60 днів. Це дуже добре допомагає відновити жіночу репродуктивну систему.

У перший місяць прийому слід дотримуватися такої схеми.

Перед сніданком і перед вечерею, наприклад, о 7 годині ранку і о 7 години вечора. Ви можете самостійно визначати для себе зручний час для ранкового і вечірнього прийому їжі. Бажано, щоб ви снідали до 9 години ранку і вечеряли не пізніше 7 годин вечора.

 • Поліензим – 4.1 за 40 хвилин до їди.
 • Фітобальзам Жіноче здоров’я за 20 хвилин до їди.
 • Чай Жіночий один раз в день після їди або між прийомами їжі.

Між сніданком і обідом слід прийняти клітковину ГАЗП *. Через 15 хвилин після вечері випити фіточай Заспокійливий. Перед сном необхідно прийняти Клітковину льону.


У другій місяць прийому все повторити, тільки слід замінити Фітобальзам на Капсули Грінвіт.

Стійкий ефект оздоровлення жіночого організму, профілактика загострень і поліпшення стану спостерігається за умови застосування всієї лінійки Продуктів здорового харчування в щоденному харчуванні, а особливо асортименту олій холодного віджиму ТМ Грін-віза в салатах і других стравах.

Консультації за телефонами 067-576-54-45, 066-706-54-28, Тетяна. Інтернет магазин greenvisa.com.ua.
* Клітковина ГАЗП – скорочена назва клітковини насіння гарбуза, амаранту і зародків пшениці.

Залишити відгук

 • Продукцию Грин-визы покупаю у вас давно. Благодаря этой программе восстановления женского здоровья я сохранила себя как женщину. Была миома матки, рекомендовали операцию. Принимала комплекс и еще дополнительно капсулы Гринвит несколько месяцев. Очередное УЗИ показало, что всё в норме и операция не понадобится. Я так счастлива, даже не ожидала, что такое возможно!

Залиште Ваші контакти і наші фахівці допоможуть підібрати ефективний комплекс препаратів саме для Вас!