ПН-НД: 10:00-18:00

Прийом інтернет-замовлень 24/7

Мороз – не завжди червоний ніс (частина 1)

Розтріскані губи, ніс почервонілий, пощипування шкіри на щоках – постійні малоприємні супутники зими з її морозами і вітрами. На жаль, не для кого не секрет – це найкритичніший період для нашої шкіри: вона стає сухою, тягне, лущиться. Тому необхідно приділяти їй підвищену увагу.

Взимку шкіра піддається воістину суворим випробуванням – холод, вітер, різкі скачки температури.

Ось декілька порад про те, як її захистити.
Ослаблення захисних бар’єрів
Як відомо, вміст вологи в шкірі – визначальний фактор її здоров’я і краси.
Коли температура повітря падає нижче нуля, знижується його відносна вологість, посилюється вітер, наявна в шкірі вода починає активно випаровуватися.
А в приміщеннях цьому випаровуванню сприяє система опалення. В результаті навіть ті, чия шкіра зазвичай буває нормальною або жирною, скаржаться на неприємний стан сухості шкіри.
Поступове зневоднення призводить до втрати пружності, а значить – до утворення зморшок і складок.
Не можна скидати з рахунків і таке прикре явище, як розширення капілярів і супутнє йому почервоніння, яке в холодну погоду загострюється.
Давайте спробуємо зробити все від нас залежне, щоб найбільшою мірою захистити нашу шкіру від шкідливого впливу холоду.

Щоденне зволоження та живлення

Перше непорушне правило в боротьбі з суворими кліматичними умовами – протистояти зневодненню епідермісу.
Тому як ніколи важливим стає регулярне нанесення натуральної косметики серії Доктор Грін: вона забезпечує шкіру всіма потрібними їй речовинами, такими як зволожувальні і пом’якшувальні елементи, вітаміни і мінеральні солі, що виконують антиокисні відновлювальні функції. Повністю відповідає цим вимогам Крем інтенсивно зволожувальий денний. Він спеціально розроблений для цих цілей фахівцями компанії Грін-віза. Тому кожний зимовий ранок необхідно починати з цього денного крему!

Головна мета – створити природний бар’єр на шляху зовнішніх агресивних чинників.

Слід пам’ятати, що зволожувальний крем не наноситься перед виходом на холод і мороз. В цьому випадку наноситься Крем живильний нічний за 30 хв до виходу. Поверх живильного крему в сонячну погоду необхідно нанести сонцезахисний крем 30 SPF серії Клітинне омолодження.

Не можна в цей складний період забувати і про інтенсивне живлення шкіри. У цьому допоможе нічний крем і Крем-маска відновлювальна з омега-комплексом, яку пропонує компанія Грін-Віза.
Нічний крем – м’який легкий по консистенції крем, що містить всі необхідні шкірі речовини: амінокислоти, вуглеводи, мікроелементи.
Маску з омега-комплексом можна використовувати як вдень, так і ввечері, якщо шкіра піддається стресам (це може бути морозне повітря, кондиціонер в офісі або літаку, центральне опалення). Її можна наносити як у вигляді маски, так і у вигляді крему.
Вона попередить зневоднення шкіри завдяки натуральним оліям і жиру печінки катрана, що входять до складу, високій концентрації лінолевої і олеїнової кислот, рослинних поліфенолів, протеїнів, вітамінів.
До речі, ця маска з жиром печінки катрана чудово діє на будь-яку шкіру.
Тим же, хто страждає розширенням капілярів обов’язково потрібно особливо ретельно доглядати за шкірою і зміцнювати судини. Ця тема добре розкрита тут.

Сприятливо на шкіру діють засоби натуральної косметики серії Поліензим.

  • Маска з лікувально-косметичним бальзамом Анна-Марія, яка містить гіалуронову кислоту, плацентарний комплекс і природні ферменти. Бальзам зроблений на основі меду. Він підвищує еластичність шкіри, добре її зволожує, тонізує і відновлює, повертає шкірі здоров’я і доглянутий вигляд.
  • Маленька хитрість, чудово освіжає колір обличчя зроблена з ранку маска з бальзаму Ея, що містить гіалуронову кислоту, мед і природні ферменти. Дана маска усуває набряклість і запобігає ранній появі зморшок. Її ефект проявляється негайно: колір обличчя стає більш гладким і однорідним.

Далі буде…

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.