ПН-НД: 10:00-18:00

Прийом інтернет-замовлень 24/7

При куперозі

При такій індивідуальної особливості організму, як близьке розташування судинної сітки до поверхні шкіри, може виникати купероз. Постійні атмосферні впливи, ламкість капілярів провокують появу купероза на обличчі. Важливо забезпечити правильний догляд за шкірою обличчя при куперозі і підтримку судин за допомогою нутрицевтиків. Скраб при куперозі потрібно використовувати з обережністю, тільки найніжніший!

Важливо зупинити поширення крихкості судин. Для зміцнення судин, усунення їх ламкості і відновлення еластичності судинної стінки рекомендуються такі препарати.

  • Таблетки Венонорм, капсули серії Фітофорте для судин і серії Грінвіт з жиром печінки катрана.
  • Олія насіння амаранту, виноградних кісточок, рижієва, лляна.
  • Фітобальзам Чисті судини і Поліензим – 3.0.

При куперозі на обличчі добре пройти нашу Ниркову програму, так як проблеми з судинами часто є побічним ефектом дисфункції нирок. Опис даної програми ви можете знайти на нашому сайті на вкладці Комплекси.

Догляд за шкірою обличчя при куперозі

Розширені капіляри на доглянутій шкірі обличчя менш помітні. Тому рекомендується догляд, що підтримує і поліпшує стан шкіри, який буде займатися профілактикою подальшого поширення купероза на обличчі. Ваш девіз: ще більше зволоження і живлення для шкіри! Для цієї мети добре підійде Програма домашнього догляду від ТМ Грін-віза без використання харчової плівки. Скраб при куперозі на обличчі можна використовувати тільки м’який і без абразивних частинок. Слід остерігатися яскраво вираженого розігрівального ефекту.

  • Не можна терти і гріти шкіру, відвідувати гарячі лазні. Дозволено відвідування сауни з температурою до 40 градусів за Цельсієм.
  • Не можна контрастні процедури, протирати шкіру кубиками льоду, занурюватися в холодний басейн.
  • Небажано курити.

Ми бажаємо вам краси, свіжості і доглянутості!

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.