ПН-НД: 10:00-18:00

Прийом інтернет-замовлень 24/7

Корисна інформація про протеїнові коктейлі: кому підійдуть і як правильно вживати

Сьогодні практично кожна людина знає, що таке протеїновий коктейль. Продукт стає все більш популярним серед людей, які стежать за харчуванням та власним здоров’ям. Чому варто звернути на нього увагу? Дієтологи відзначають, що понад 50% населення приховано голодують, що викликано постійним дефіцитом у їжі речовин, необхідних організму для правильної роботи та розвитку.

Навіщо пити протеїн і що він собою представляє

Білковий дефіцит, який спостерігається в багатьох українців, можна компенсувати за допомогою поживних протеїнових напоїв ТМ Грін-віза. Подібна «їжа» – якісна та збалансована, розробляється спеціально для збагачення раціону, профілактики нестачі рослинного та тваринного білка, корекції обміну речовин.

Білковий коктейль складається із суміші протеїнів сої та молочної сироватки, яка гарантує насичення всіма потрібними амінокислотами. Останні виступають у ролі складових білка і поділяються на замінні та незамінні. Перші синтезуються з інших амінокислот, які перебувають у їжі, незамінні – не можуть вироблятися організмом. Саме білок – це будівельний матеріал для нашого тіла. Одне з його основних завдань – синтез м’язів. Близько ста тисяч різновидів протеїнів, які є в організмі, використовуються для регенерації тканин і постійної підтримки хімічних процесів.

Навіть при короткочасному дефіциті білкових речовин відбуваються серйозні порушення та незворотні явища, які можуть провокувати різні захворювання. Виключити нестачу можна за допомогою прийому протеїнового порошку.

Кому і коли пити протеїновий коктейль

Продукція містить амінокислотні сполуки, принцип дії яких спрямований на підтримку тонусу м’язів, правильної роботи серця та судинної системи. Тому подібні напої підходять тим, хто прагне швидко наростити м’язову масу, покращити якість тіла, зміцнити скелет та подбати про серцевий ритм. Розглянемо докладніше, у яких випадках актуально вживати товари такого плану.

Для набору м’язової маси

Як було зазначено вище, білок – будівельний матеріал, без якого неможливо уявити нарощування мускулатури. Пити такі коктейлі у спортивних цілях рекомендується до та після занять. У першому випадку слід застосовувати разом із вуглеводами, щоб отримати запас енергії для фізичних навантажень і зробити їх ефективнішими. Після виконання всіх вправ порошок допоможе швидше відновити м’язи та забезпечити їх зростання.

Протеїновий коктейль для схуднення

На практиціі доведений факт, що представлений продукт прискорює метаболізм. Як результат – жирові відкладення йдуть у рази легше. Але це можливо тільки якщо додатково присутні заняття фітнесом або іншим спортом, враховується загальна кількість калорій за день. Грамотне поєднання всіх складових негайно відіб’ється у вигляді бажаного результату.

Дарує відчуття ситості на тривалий період

Процес засвоєння займає тривалий час у порівнянні з вуглеводами, також знижується рівень цукру в крові. За рахунок цього почуття насиченості триває в рази довше, відповідно апетит стає менш вираженим у цей період. З плюсів варто виділити, що протеїн не відкладається в жировій тканині, що особливо важливо для тих, хто худне.

Як заміна шкідливих перекусів

Щоб перекусити корисною їжею на роботі чи навчанні, краще віддавати перевагу протеїновим напоям, відмовившись від шоколадок та печива. Порошок зручно брати із собою, змішувати можна з водою або молоком і він готовий до вживання. Для замовлення доступні різні смаки – нейтральний, капучіно, банановий.

Використовуються вегетаріанцями

Незалежно від того, ви просто не любите м’ясо та рибу або перейшли на бік вегетаріанства, такий продукт забезпечить набір добової норми білка. Це також гідна альтернатива, якщо ви стали веганом та відмовилися від інгредієнтів тваринного походження.

Вибір на користь протеїну: користь для схуднення

Він є готовою продукцією, яка дозволить легко і надовго вгамувати голод. Вона добре засвоюється організмом і не порушує роботу шлунково-кишкового тракту. Сьогодні дієтологи рекомендують приймати напій усім, хто бажає отримати струнке та підтягнуте тіло. Додаткова перевага від вживання:

  • Зміцнення імунітету.
  • Нормалізація гормонального фону.
  • Поліпшення працездатності травної системи.

Щоб знизити вагу та позбутися жирових відкладень, слід 1-2 рази на день замінювати повноцінний прийом їжі порцією білкового порошку. Завдяки цьому почуття голоду піде надовго. Головна відмінність від жорстких дієт – жодних негативних наслідків від нестачі поживних речовин. Людина наповнюється достатнім зарядом енергії, яка підтримує працездатність усіх систем та органів.

У разі схуднення з використанням товарів такого плану не спостерігається погіршення настрою через нав’язливі думки про їжу. Готовий коктейль можна брати із собою на прогулянки, роботу, у поїздки, оскільки він може зберігатися у посудині до трьох годин.

Включення до раціону протеїну: як правильно приймати

При додаванні до щоденного харчування не висувається особливих правил. Вживати продукт можна в проміжках між їдою, відразу після або замість їжі, перед і після тренувань. Кількість порцій розраховується, виходячи із потреб конкретної людини. Для жінок добова норма білка становить 1 г на 1 кг маси тіла, чоловікам – 1,2 г на 1 кг ваги. При активних заняттях спортом показник підвищується до 1,5-2 г за кожний кілограм маси.

Важливо розуміти, що це розрахунок для всіх складових білків, що надходять за добу. Користуватися представленою формулою можна людям із нормальним вмістом жиру в організмі: для жінок – 23-35%, для чоловіків – 11-22%. Протеїнові коктейлі від компанії Грін-віза – це оптимальний продукт для підтримки гарного самопочуття, здоров’я та краси.

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.