ПН-НД: 10:00-18:00

Прийом інтернет-замовлень 24/7

Жир катрана – від давніх часів до наших днів

Акули є дуже давніми хрящовими рибами. Їх скелет повністю позбавлений кісток і складається з хрящів. Хрящі такі ж міцні, як і кістки, але менш щільні. Тому акула має високу гнучкість і легкість маневрування. Акули дивно стійкі до всіляких хвороб. Це відрізняє їх від інших тварин і риб.

Мореплавці середньовічної Іспанії кожен день їли жир печінки акули, тому могли здійснювати тривалі морські експедиції і терпіти нестатки. Всім було відомо, що вони мали міцне здоров’я і високий імунітет.
Стародавні японці називали жир акули panacea. Вони регулярно вживали його і перебували у відмінній формі і мали міцне здоров’я.
Жителі полярних узбереж споживають величезну кількість жиру печінки акули, завдяки цьому не страждають атеросклеротичними ураженнями судин і на ішемічну хворобу серця.

Як бачимо, про чудодійні властивості акулячого жиру людство знає давно.

Жир печінки катрана від ТМ Грін-віза має високу терапевтичну цінність завдяки щадній технології отримання і очищення від шкідливих домішок.

Купити жир печінки катрана ви можете через форму на сайті або в телефонному режимі. У ньому збережені всі біологічно активні компоненти.

  • Алкілгліцероли містяться в жирі печінки катрана у великій кількості. Вони підвищують опірність організму до простудних захворювань, герпесу, грипу, пневмонії, бронхіту, захворювань шлунково-кишкового тракту, сечостатевих інфекцій. Допомагають імунітету продукувати клітини-кілери, червоні і білі кров’яні тільця, роблять кровотворні клітини стійкими до опромінення. Тому дуже важливо перед початком променевої терапії приймати курсом жир печінки катрана. Також це істотно знижує ризик ускладнень від опромінення.
  • ПНЖК Омега-3 необхідні кожній клітинці нашого організму для повноцінного відновлення і ділення. Омега-3 беруть активну участь в диханні клітини в якості субстрату енергетичного забезпечення. Вони є важливою складовою фосфоліпідів біологічної мембрани кожної клітини.
  • Жиророзчинні вітаміни А, Е, Д необхідні для нашого імунітету, захисту від несприятливих факторів навколишнього і внутрішнього середовища, збереження молодості, засвоєння мікроелементів.
  • Сквален вперше отримали з печінки акули. Є подібним за складом людській клітці, насичує її киснем. Має протипухлинну і антиоксидантну дію, знімає запалення. В рази підвищує силу імунітету і дає стійкість до захворювань.
  • Скволамін є складним з’єднанням, містить малесеньку молекулу спермидина з позитивним зарядом. Всі ми знаємо, що хвороботворні мікроорганізми мають негативний заряд. Маленький боєць спермидин направляється до негативно зарядженого мікроба і пробиває мембрану його клітини. Скволамін має виражену протигрибковий, антибактеріальний ефект широкої дії.

Таким чином, жир печінки катрана – це чудовий помічник нашому організму в справі зміцнення здоров’я, попередження і лікування складних захворювань.

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.