ПН-НД: 10:00-18:00

Прийом інтернет-замовлень 24/7

Засіб від Грін-візи, що тонізує і загальнозміцнює: трав’яний комплекс

Досвід застосування нашого засобу від Грін-візи, що тонізуює і загальнозміцнює, фіксується з 2003 року. Продукт органічно доповнює базисні фармацевтичні препарати, пом’якшує їх небажані наслідки і пролонгує результати лікування. Його високу ефективність поряд з ферментами забезпечують рослинні компоненти: розторопша плямиста, смородина червона, татарник колючий, цикорій дикий.

Поліензим-7 від Грін-візи створений як засіб, що тонізує і загальнозміцнює.

Фахівці повідомляють про позитивну дію поліензиму-7 при різних захворюваннях
  • Порушення мікрофлори кишечника, дисбактеріозах.
  • Менопаузальному клімактеричному синдромі.
  • Запальних захворюваннях урогенітальної сфери, зниженні потенції.
  • Синдромі хронічної втоми – СХУ.
  • Безсонні, нейроциркуляторній дистонії.
  • У лікуванні ендокринологічних хворих.
  • При аллергодерматозах і псоріазі як допоміжний засіб.

При захворюванні на ангіну, особливо гнійно-некротичну, паратонзілліт застосування даного загальнозміцнювального засобу показано всередину і для полоскання рота. Це дає можливість знизити кількість і дозу антибіотиків і фармвітамінів. В результаті знижуються показники лейкоцитів в крові і зменшується термін лікування в стаціонарній медустанові.

При алергічних проявах на тлі бронхіальної астми Поліензім-7 від Грін-візи активував особисті захисні ресурси організму. Це відбувалося завдяки здатності нашого загальнозміцнювального засобу діяти на організм людини ак імуномодулятор, детоксикатор, противірусний засіб, що поліпшує дренаж .

Отже, розглянемо докладніше властивості лікарських рослин, які входять до складу нашого засобу, що тонізує і загальнозміцнює.

Розторопша плямиста містить основні дійові речовини – флавоноїди силімарин і слібінін. Має гепатопротекторну, антиоксидантну дію. Коригує імунітет, зміцнює організм, зберігає енергію, виводить токсини.

Смородина червона містить велику кількість органічних кислот, цукру, мінеральні солі, вітамін С і Р, пектини та дубильні речовини. Виводить сечокислі солі з організму. Знімає запалення, тонізує і відновлює сили, покращує обмін речовин. Виявляє абсорбційні, антіхолістерінемічні, антисклеротичні властивості.

Татарник колючий багатий на алколоїди, сапоніни, сесквітерпени, містить вітаміни С і К, інулін, дубильні речовини. Хороший тонік для серця і нервової системи. Є бактерицидним, протизапальним, протипухлинним засобом. Рекомендований в період відновлення після тривалих хвороб. Працює при ослабленні і перевтомі як загальзміцнювальне і тонізувальне.

Цикорій дикий містить гіркий глікозид ітібін, кумариновий глікозид цікорін, фруктозу, левулезу, пентозани, холін, трітерпени, вітаміни С і групи В. Має широкий спектр дії на організм людини. Приводить в норму рівень цукру в крові і обмінні процеси, заспокоює, розширює судини, покращує зір. Антимікробний, протизапальний загальзміцнювальний засіб.

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.