ПН-НД: 10:00-18:00

Прийом інтернет-замовлень 24/7

Якісний склад капсул серії Фітофорте При клімаксі

Сьогодні ми розглянемо властивості рослин, що входять до складу нового препарату від компанії Грінвіза капсули Фітофорте негормональні При клімаксі.

Комплекс рослинних екстрактів розроблений спеціально, щоб підтримати організм жінки під час менопаузи. Це період гормональної перебудови і переживає його жінка непросто. Тому їй необхідна комплексна підтримка.
Хочемо підкреслити, що в складі наших капсул Фітофорте негормональних При клімаксі від Грінвізи містяться якісні рослинні екстракти французької компанії Naturex. Цей виробник є світовим лідером у виготовленні сировини для фітопрепаратів. Грінвіза давно співпрацює з цією компанією і вся серія Фітофорте виготовлена ​​з екстрактів її виробництва.

Отже, давайте ж розглянемо властивості рослин, що входять до складу капсул При клімаксі.

Циміцифуга. У неї є й інша назва – клопогон. Так, дійсно, відваром цієї рослини наші предки боролися з клопами) Однак головна і особливо цінна її властивість не в цьому. Речовини, що містяться в корені цимицифуги, пов’язують нейрони гіпоталамуса з естрогеновими рецепторами. Іншими словами, вона має фітоестрогенову активність. Також сприяє усуненню вегетосудинних проблем, що часто турбують жінку під час клімаксу і в період, що йому передує. Надає жарознижувальний і протизапальний ефект. Діє розслаблювально на гладкі м’язи, що вистилають кишечник і сечовивідні шляхи.

Діоскорея ніппонська сприяє омолодженню жіночої репродуктивної системи і, як наслідок, самої жінки. Надає енергії та покращує самопочуття. Покращує діяльність серця і судин, має антисклеротичну дію. Регулює артеріальний тиск, сприяє розширенню судин периферичної кровоносної системи. Діоскорея допомагає виводити поганий холестерин низької щільності. Та так, що при цьому зберігається гормональний баланс.

Конюшина червона допомагає жіночому організму регулювати свій стан під час клімактеричного періоду завдяки вмісту в ньому фітоестрогенів. Надає підтримку серцевому м’язу, системі дихання і профілактує онкологію молочних залоз. Сприяє відновленню слизових і знижує сухість шкірних покривів. Зміцнює волосся і нігті, зменшує їх ламкість.

Шишки хмелю широко відомі завдяки своїй здатності заспокоювати і приводити в норму ЦНС. Також мають виражену знеболювальну дію.

Хвощ польовий приводить в норму тиск. Профілактує набряки, благотворно впливає на водно-сольовий обмін. Також має антисклеротичну дію.

Кропива дводомна всім відома своїми протизапальними, кровоспинними властивостями. Містить широкий спектр вітамінів. Приводить в норму місячний цикл, істотно зменшує біль, благотворно впливає на мускулатуру матки. Профілактує ендометріоз. Сприяє утворенню білків кісткової тканини. Тому знижує ризик розвитку остеопорозу.

Індол-3-карбінол – це найбільш біологічно активна речовина з широкого класу індолів. Отримують з рослин сімейства хрестоцвітних. Найчастіше з брокколі, кольрабі, брюссельської капусти. Дуже цінний компонент завдяки своїй здатності знижувати ризики виникнення і розвитку онкології. Також нейтралізує негативну дію жіночого гормону естрогену при його дисбалансі.

Автор: Татьяна Чугай

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.