ПН-НД: 10:00-18:00

Прийом інтернет-замовлень 24/7

Розбираємось з ректальними свічками: що собою являють і як правильно вводити

Ректальна свічка – це один з популярних способів лікування різних захворювань, включаючи геморой та інші проблеми проктології, гінекології, урології та ін. Використання супозиторіїв сьогодні набуло поширення, оскільки вони демонструють високу ефективність і не завдають шкоди травній системі.

Що таке ректальні свічки: основні характеристики

Під цим поняттям маються на увазі препарати, які, як правило, випускаються кулеподібної форми для введення через анус у пряму кишку. Призначення такої продукції – місцевого впливу при виявленні різнопланових патологій. Від перорального прийому відрізняється тим, що минає шлунково-кишковий тракт. Завдяки цьому відзначається більш швидка та результативна дія з протизапальним ефектом.

Засіб такого плану виключає нудоту, яка найчастіше проявляється від застосування ліків через рот. Активні компоненти надходять у кров, не проходять через печінку, тим самим пропускається етап метаболічних змін. Перед введенням ректальних свічок необхідно ознайомитися з їх складом. Пропозиції ТМ Грін-віза характеризуються вмістом виключно натуральних екологічно чистих компонентів. Вони відновлюють обмін речовин в організмі та забезпечують антиоксидантний захист клітин. Відмінні риси товарів у продажу:

 • Підвищують імунітет.
 • Поліпшують насичення клітин киснем.
 • Посилюють ефективність медикаментозної терапії.
 • Безпечні та нетоксичні.
 • Легко засвоюються організмом.
 • Відсутні побічні реакції.

Якщо порівнювати з пероральними засобами, то супозиторії швидше та краще проявляють лікувальну дію. Перед тим як використовувати ректальні свічки, вивчіть інгредієнти, що входять до складу, і переконайтеся, що у вас немає на них алергії.

Що потрібно знати про застосування продукції

Сьогодні лікарі для лікування пацієнтів все частіше виписують препарати, які мають ректальне або вагінальне введення. З каталогу нашого інтернет-магазину ви зможете обрати відповідні до вашої проблеми свічки Вітол. Насправді доведено, що цілком натуральні і рослинні компоненти чудово гармонують з організмом. Одна з переваг покупки на нашому сайті – демократичні ціни. Товари такого формату дозволять швидко і легко впоратися із хворобою та відновитися після неї. Додаткова дія – зміцнення здоров’я, насичення вітамінами та поживними речовинами.

Якщо знати, як користуватися ректальними свічками, то вдасться на особистому прикладі відчути переваги такого способу. Подібна методика забезпечує ефективне стикання діючого компонента зі слизовою прямої кишки. Нижній відділ кишечника має велику поверхню всмоктування, а його будова тканини передбачає розгалужену капілярну мережу та велику кількість венозних сплетень. Завдяки цьому відбувається інтенсивне всмоктування введених ліків. Крім того, гарантується швидка доставка засобу та його розповсюдження по всьому організму.

Як результат – ефект настає негайно та виявляються корисні властивості рослинних інгредієнтів. Лімфатична система відповідає за м’якість та тривалість дії активних речовин.

Важливі особливості

 • Супозиторії тануть при внутрішній температурі тіла. Умови тривалого зберігання: у сухому місці при температурному режимі менше 20°C. Оптимальне рішення влітку чи при розтині блістера – тримати препарати у холодильнику. Відкривати виріб та витягати його рекомендується лише перед процедурою. У процесі використання коробку з продуктом можна тримати у кімнаті. Короткочасні перепади температури під час транспортування впливають на лікувальні властивості.
 • Продукція може вводитись через задній прохід або вагінально. Спосіб застосування прописується в інструкції.
 • Слід вивчити склад та правила користування, які додаються усередині упаковки. Так ви зможете переконатись, що відсутні компоненти, які здатні викликати алергію у вашому випадку.

Ректальні свічки: як застосовувати покроково

 1. Супозиторії швидко тануть і в деяких людей можуть витікати, тому варто виділити близько 30 хвилин на те, щоб провести в лежачому положенні для більшої ефективності. Тому оптимальний час для такого заходу – перед сном. Уникнути забруднення білизни можна за допомогою серветок або прокладок.
 2. Спочатку відвідайте туалет та виконайте гігієнічні процедури без залучення мила та іншого миючого, тільки водою.
 3. Усі дії здійснюються руками, попередньо вимитими або рукавичками/з напальчником.
 4. Розкрийте фольгу блістера на рівні однієї одиниці продукту, вийміть. Вводьте засіб повільно гострим кінцем якнайглибше. Визначте зручне для себе положення – лежачи на боці, стоячи, поставивши ногу на стілець, трохи присівши. Дорослій людині потрібно проштовхнути свічку у пряму кишку на глибину не менше 2,5 см, дітям – на 1,5-2,5 см.
 5. Ляжте і дочекайтеся поки ліки розтануть і всотаються. Коли підведетеся, видаліть надлишки теплою водою або серветками.

Вивчаючи інформацію, як правильно ставити свічки ректально, зверніть увагу на те, що перед маніпуляціями необхідно виконати дефекацію. Якщо пацієнт не може самостійно випорожнити кишечник, можна скористатися клізмою. Можна обійтися без вищезгаданих дій. У цьому випадку необхідно враховувати, що подразнення прямої кишки введенням супозиторію може призвести в деяких людей до фізіологічного очищення організму. У такому разі слід повторити процедуру введення.

З чим пов’язана популярність пропозицій

Подібні товари затребувані через ряд характерних переваг:

 • Просте та безболісне введення.
 • Не провокують побічні реакції з боку шлунково-кишкового тракту.
 • Прийом не прив’язується до вживання їжі.
 • 20% дитячих лікарських форм представлені у вигляді свічок.
 • Дія починається через 15-20 хвилин після використання, що набагато менше терміну перерорального методу.

Супозиторії Вітол від компанії Грін-віза – ефективні, зручні та безпечні, підходять для дорослих та дітей.

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.