ПН-НД: 10:00-18:00

Прийом інтернет-замовлень 24/7

Виведення токсинів з організму - необхідність і практичні рекомендації

В організмі людини знаходиться досить багато токсичних речовин. Внаслідок цього відбувається отруєння організму і порушення злагодженої роботи імунної, гормональної, серцево-судинної, обмінної та інших систем. В результаті токсини і шлаки провокують різні захворювання, посилюють перебіг вже наявних і заважають одужанню.

Препарати для очищення організму компанії Грін-віза мають велике значення для здроровья сучасної людини. Адже шкідливі речовини призводять до зниження опірності організму, погіршення загального стану і занепаду сил. А регулярне їх виведення сприяє полегшенню стану при будь-якому захворюванні і більш успішному його лікуванню.

Краса і детокс

Окрема тема: краса нашої шкіри і токсини. Очищення організму просто необхідно для краси вашої шкіри! Хороший стан шкіри безпосередньо залежить від ступеня зашлакованості організму – чим чистіше організм, тим краще стан шкіри. Та й косметичні засоби будуть діяти набагато ефективніше!!!

Наше волосся також має велику чутливість до шкідливих речовин. При підвищеному їх вмісті, волосся стає тонким, бляклими і рідким. Так що детокс вашого організму буде сприяти зміцненню волосся, його густоті і блиску.

Багато вчених говорять про те, що організм старіє в першу чергу через накопичення токсинів і шлаків. Адже пригнічення роботи органів, тканин, клітин, порушення перебігу біохімічних процесів – це все їх «робота»! Порушуються функції організму людини і як наслідок – більш швидке старіння. Чим чистіше організм, тим вище його опірність, краще здоров’я і зовнішність.

В даний час токсини надходять в організм постійно і у великих кількостях. Ми маємо такі системи і органи, які в змозі забезпечити виведення шкідливих речовин з організму. Печінка, легені, нирки, шкіра, шлунково-кишковий тракт невпинно працюють. Однак в умовах техногенного суспільства впоратися з хвилею токсичних речовин стає проблематично.

Як вивести токсини з організму

Компанія Грін-віза пропонує вам простий, безпечний і ефективний спосіб. Застосовуючи препарати для очищення організму компанії Грін-віза, ви збагатите свій раціон клітковиною і харчовими волокнами, корисними оліями і екстрактами рослин, що буде сприяти очищенню судин, нирок і кишечника, корекції ваги, зниженню холестерину і нормалізації рівня цукру в крові, профілактувати жовчно-та сечокам’яну хвороби.

ТМ Грін-віза випускає продукти з детоксікаційною функцією: Хітозан морського походження, комплекс клітковин Пребіоргін, та капсули серії Грінвіт Детокс нирок.

Хітозан ефективний для зниження ваги. Надає відчуття ситості, знижує апетит. Блокує жир, захищає від токсинів. Стабілізує рівень холестерину і цукру в крові.

Пребіогрін – це зручні для застосування капсули. Прийом один раз на день. Комплекс складається з трьох розчинних рослинних полісахаридів – пектину, інуліну і псиліума. Вага однієї кишковорозчинної капсули 0,5 г. Добова норма прийому – чотири капсули.
У чотирьох капсулах міститься 800 мг псиліума, 400 мг інуліну, 400 мг пектину. Ці компоненти збагачують раціон клітковиною, стимулюють зростання і активність пробіотичних бактерій. Капсула розчиняється тільки в кишечнику, що гарантує доставку пребіотиків туди, де вони найпотрібніші.

Детокс нирок з олією насіння кавуна, екстрактами любистку, золототисячника та розмарину ефективно очищає та захищає нирки від піску та камінців. Він з успіхом застосовується для лікування, оздоровлення та підтримки функцій сечостатевої системи.

Ціни доступні, упаковка зручна, рекомендації професійні!

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.