ПН-НД: 10:00-18:00

Прийом інтернет-замовлень 24/7

В організмі людини знаходиться досить багато токсичних речовин, простіше кажучи, токсинів і шлаків.

Внаслідок цього відбувається отруєння організму і порушення злагодженої роботи імунної, гормональної, серцево-судинної, обмінної та ін. систем. В результаті, шкідливі речовини, токсини і шлаки провокують різні захворювання, посилюють перебіг вже наявних і заважають одужанню.

Препарати для очищення організму компанії Грін-віза мають велике значення для здроровья сучасної людини. Адже токсини і шлаки призводять до зниження опірності організму, погіршення загального стану і занепаду сил. А регулярне виведення токсинів з організму сприяє полегшенню стану при будь-якому захворюванні і більш успішному його лікуванню.

Окрема тема: краса нашої шкіри і токсини. Виведення токсинів з організму просто необхідно для краси вашої шкіри!!! Хороший стан шкіри безпосередньо залежить від ступеня зашлакованості організму – чим чистіше організм від токсинів і шлаків, тим краще стан шкіри. Та й косметичні засоби будуть діяти набагато ефективніше!!!

Наше волосся також має велику чутливість до шкідливих речовин – токсинів. При підвищеному їх вмісті, волосся стає тонким, бляклими і рідким. Так що виведення токсинів з вашого організму буде сприяти зміцненню волосся, його густоті і блиску.
Багато вчених говорять про те, що організм старіє в першу чергу через накопичення токсинів і шлаків. Адже пригнічення роботи органів, тканин, клітин, порушення перебігу біохімічних процесів – це все їх «робота» !!! Порушуються функції організму людини і як наслідок – більш швидке старіння.

Чим вільніше організм від токсинів і шлаків, тим вище його опірність, краще здоров’я і зовнішність.

В даний час токсини надходять в організм постійно і у великих кількостях. Ми маємо такі системи і органи, які в змозі забезпечити виведення токсинів з організму. Печінка, легені, нирки, шкіра, шлунково-кишковий тракт невпинно працюють.

Однак в умовах техногенного суспільства впоратися з хвилею токсичних речовин стає проблематично. І виникає питання:

ЯК ВИВЕСТИ ТОКСИНИ З ОРГАНІЗМУ?

Компанія Грін-віза пропонує вам простий, безпечний, ефективний спосіб, як вивести токсини з організму. Застосовуючи препарати для очищення організму компанії Грін-віза, ви збагатите свій раціон клітковиною і харчовими волокнами, що буде сприяти очищенню судин і кищечника, корекції ваги, знижувати холестерин і нормалізувати рівень цукру в крові, профілактувати жовчно-та сечокам’яну хвороби.

Фірма Грін-віза пропонує 16 найменувань препаратів для очищення організму – функціональних продуктів і харчових волокон (харчові волокна насіння гарбуза, зародків пшениці, льону, розторопші, амаранту, кавуна з рослинними екстрактами, пектинами, ягодами і фруктами). В даних препаратах для очищення організму міститься клітковина напіврозчинна, клітковина розчинна і клітковина нерозчинна, що сприяє оптимізації детоксикаційної функції даних продуктів.

Ціни доступні, упаковка зручна, рекомендації професійні!

У разі виникнення питань ви можете звернутися до нашої відповідальної особи за телефонами 067-576-54-45, 066-706-54-28.

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *