ПН-НД: 10:00-18:00

Прийом інтернет-замовлень 24/7

Грін-віза представляє якісну продукцію: Зародки пшениці  та олію  з них.

Вся життєва сила зерна, вся його енергія сконцентрована в зародку пшениці. Недарма зародки пшениці називають життєвою силою для тіла і духу.

Зародки пшениці є живою їжею і забезпечують організм життєвою енергією. Вони надзвичайно багаті вітамінами, мінералами, містять практично повний набір амінокислот.

У зародку міститься вітамінів в 350 разів більше, ніж у рослині, яка з нього виростає. Особливо багато білкових компонентів, велика кількість вітамінів групи В, Е, лецитину і холіну.

Тому, при вживанні зародків пшениці відбувається комплексна дія на клітинному рівні і на весь організм в цілому. Пригнічуються запальні процеси, сповільнюється старіння і підвищується імунітет.

Олія зародків пшениці є потужним рослинним антиоксидантом, завдяки синергетичній дії вітамінів А, С, Е, селену, міді, цинку, що входять до її складу. Вона оберігає клітини організму від негативного впливу вільних радикалів, які є причиною виникнення більше 60 захворювань.

Олія зародків пшениці від Грін-візи містить повноцінний комплекс біологічно активних речовин, які збережені в натуральному вигляді в природних поєднаннях і пропорціях.

За вмістом токоферолов олія зародків пшениці є рекордсменом серед усіх природних сполук – до 600 мг%! Причому переважають найбільш активні його форми  альфа-токофероли.

Токоферол в перекладі з грецького означає несе дітонародження. Він є одним з найактивніших засобів стимуляції репродуктивної функції людини, посилює лібідо і підвищує потенцію.

Дуже важливим є те, що токофероли забезпечують здоров’я серця. Дослідження вчених вивели таку чітку закономірність. Чим більше люди споживають токоферолов, тим менше випадків серцево-судинних захворювань. Токофероли скорочують вірогідність серцевих нападів на 77% і число смертей від хвороб серця на 47%.

Всі ми знаємо, що тромби дуже небезпечні, бо проникають в серце і мозок і провокують серцеві напади та інсульти. Токофероли істотно зменшують ризик утворення тромбів, запобігають прилипанню холестерину до стінок судин, знижують його вміст в крові.

Отже, щоденно вживати зародки пшениці та олію з них дуже корисно для дітей та дорослих!

Грін-віза бажає вам міцного здоровья та краси!

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *