ПН-НД: 10:00-18:00

Прийом інтернет-замовлень 24/7

Перша скрипка в складі свічок Вітол для чоловіків Проставітол від компанії Грін-віза належить олійному екстракту кропиви. І, як ви розумієте, це не випадково!

​Кропива містить у великих кількостях два дуже цінних компонента: хлорофіл і вітамін К.

Завдяки цим речовинам наші свічки є сильним імуномодулятором, антисептиком і відмінним регенерувальним засобом. Вони не дають розвиватися набряклості передміхурової залози, покращують тонус мускулатури сечового міхура і нормалізують сечовипускання. І що особливо важливо – зупиняють зростання аденоми передміхурової залози! Тому наші свічки Вітол з успіхом застосовуються для лікування аденоми і простатиту.

Далі – Ліпохромін, що входить до складу олійного екстакту шипшини.

​Це природна речовина, що моделює іммунітет і потужний захисник від радіації. І, що особливо радує – абсолютно нетоксичний. Тому використовувати можна довго до необхідного результату. У міру застосування стійкість організму до несприятливих факторів зовнішнього середовища підвищується. У той же час ризик онкології, серцевих і судинних захворювань, інфекцій істотно знижується. А також підвищується місцевий імунітет.

Цинк – це життєво важливий мікроелемент для будь-якого організму.

Особливо для чоловічого! Кожній клітинці необхідний цинк. Він регулює процеси життєдіяльності, підтримує ферментні системи і самі клітини. Його присутність необхідна для підтримки в організмі рH балансу і сталості складу крові. Цинк бере участь у синтезі білка, інсуліну і управляє скороченням м’язів. При використанні в формі свічок для чоловіків, тобто впливаючи  безпосередньо на орган (простату), дуже ефективний в лікуванні аденоми і простатиту.

Грін-віза бажає чоловікам сили і здоров’я!

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *