ПН-НД: 10:00-18:00

Прийом інтернет-замовлень 24/7

Судинна патологія очей: ішемія, гіперемія і набряк зорового нерва

Судини очей і мозкові судини є часткою єдиної системи кровопостачання голови. Спеціаліст-офтальмолог на очному дні чітко бачить зміни в мозкових судинах, порушення артеріального тиску і венозного кровотоку. А також зміни в загальному кровообігу, тому що при артеріальній гіпотонії і гіпертонії картина очного дна специфічна.

У медикаментозному лікуванні судинної патології очей зазвичай переважають препарати для поліпшення мозкового кровообігу. Однак не варто очікувати від них помітних позитивних змін при хронічних патологіях. Адже лікарські препарати призначені для зняття гострих порушень. У стаціонарі застосовуються сучасні засоби сильної дії. А після виписки необхідно поступово переходити на натуральні засоби і намагатися приймати їх регулярно тривалий час.

Продукти ТМ Грін-віза можуть бути корисні при лікуванні судинної патології очей: ішемії, гіперемії і набряку зорового нерва

  • В першу чергу Капсули для поліпшення мозкового кровообігу. Містять цінні олії і екстракт гінкго білоба. Тому сприяють поліпшенню капілярного кровотоку, що дуже важливо для сітківки. Містять часник, який підвищує еластичність і міцність кровоносних судин, зменшує схильність до спазмування.
  • Добре доповнити Лецитином і Омега-комплексом для живлення й зміцнення судин. Лецитин є найважливішим фосфоліпідом і входить до складу тканин центральної нервової системи. В офтальмології важливий для підтримки здоров’я зорового нерва і сітківки. Покращує засвоюваність необхідного для повноцінного зору вітаміну А. Омега-комплекс покращує реологічні властивості крові і сприяє нормалізації кровотоку.
  • Олія виноградних кісточок. Вона є кладовою природного вітаміну С, рутина, фолієвої кислоти, каротиноїдів, біофлавоноїдів і ензимів.
  • Олія зародків пшениці є одним з кращих джерел натурального вітаміну Е, містить широкий спектр біологічно активних речовин і мінералів.
  • Додатково натуральні таблетки Венонорм і Кардіонорм.
  • Регулярний прийом Білкових коктейлів має виражений позитивний ефект. З усіх амінокислот, що містяться в них, при судинних патологіях очей особливо важливий аргінін. Ця амінокислота здатна розширювати судини за рахунок оксиду азоту, значно покращує кровопостачання ока, протидіє спазмування судин, що живлять сітківку.

Всі варіанти судинних порушень в оці вимагають тривалого регулярного прийому продуктів, що підтримують орган зору.

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.