ПН-НД: 10:00-18:00

Прийом інтернет-замовлень 24/7

З давніх часів передавалися знання про велика лікувальну силу продуктів бджільництва. Тому невипадково компанія Грінвзіа включає в свою продукцію ці цінні компоненти. Ми розглянемо продукти бджільництва, що часто використовуються в продукції компанії Грінвіза: маточне молочко, прополіс, бджолиний пилок, гемолімфа бджіл.

Отже, маточне молочко.

Воно виробляється в верхньощелепній залозі у бджіл – годувальниць.
Міститься в Поліензимах

№1 Антиоксидантна і адаптогеннная формула,
№7 Загальнозміцнювальний і тонізувальний,
№15 Офтальмологічний.
Маточне молочко має сильно виражену бактерицидну і трофічну дію, стимулює роботу кори надниркових залоз. Його вживання сприяє хорошій працездатності, прискоренню зростання і поліпшенню апетиту. А також благотворно впливає на обмін речовин в організмі, поліпшує склад крові, розширює коронарні судини. У його складі міститься чистий ацетилхолін *, який покращує провідність нервових імпульсів в клітинах головного мозку. Безліч корисних властивостей маточного молочка сприяє підтримці здоров’я людини, профілактиці захворювань і гармонійному розвитку.

Наступний продукт бджільництва – прополіс.

З приводу походження прополісу думки вчених розділилися. Одні вважають його продуктом внутрішнього походження і називають смолистим залишком першої фази перетравлення бджолами квіткового пилку. Інші стверджують, що прополіс – це клейка речовина, яка збираєть бджоли з весняних бруньок і обробляють своїми ферментами.
Міститься в наступній продукції компанії Грінвіза:

  • Поліензим №1 Антиоксидантна і адаптогеннная формула і №7 Загальнозміцнювальний і тонізувальний.
  • Капсули від застуди та грипу серії Фітофорте,
  • Спрей для горла Швидка допомога,
  • Спрей для носа Цілитель,
  • Свічки з олійним екстрактом зародків пшениці і софори японської.

Має широкий спектр лікувальної дії. Активний проти великої кількості найменувань хвороботворних мікроорганізмів, вірусів, грибкових інфекцій. Тому відомий як сильний бактерицидний, бактеріостатичний і кандідостатичний засіб. Знищує чужорідні клітини і сприяє їх природній загибелі, сприяє діяльності фагоцитів **. Сильний антиоксидант, місцева болезаспокійлива, протипухлинна, трофічна дія. Забезпечує загоєння без утворення рубцевої тканини, зміцнює капіляри, нормалізує згортання крові. Відновлює функції кришталика ока і еластичність сполучної тканини.

Бджолиний пилок – це пилок рослин, зібраний бджолами і скріплений нектаром і бджолиною слиною.

До її складу входять всі необхідні для життєдіяльності елементи. Білки становлять близько однієї третини сухої речовини. Амінокислоти, мінерали, вітаміни – до однієї п’ятої кожна складова. А також нуклеїнові і есенціальні жирні кислоти, фітонциди, вуглеводи, ферменти, ліпіди. Багато калію, заліза, міді, кобальту. Тому квітковий пилок визнаний найдосконалішим натуральним живильним продуктом. Він має омолоджувальний і загальнозміцнювальний ефект, уповільнює процеси старіння, покращує працездатність, як фізичну, так і розумову. Це сильний антиоксидант, радіопротектор і імуномодулятор. Зміцнює судини і тонізує діяльність серцевого м’яза. Має протизапальну, протипухлинну та антианемічні дію. Покращує роботу залоз внутрішньої секреції.

Входить до складу Поліензима 7.

Бджолина Гемолімфа представляє собою внутрішню рідинну середу.

Містить цінні поживні речовини: амінокислоти, білки, жири, мінерали, глюкозу, ферменти і гормони. Сприяє збільшенню вироблення Т-лімфоцитів, підвищенню активності фагоцитів і нормалізації біохімічних показників крові. Є стимулятором процесів обміну речовин в організмі людини. А також має виражену регенерувалньну, трофічну і адаптогенну дію.

Формула Поліензима 9 компанії Грінвіза посилена бджолиної гемолімфою.


* Ацетилхолін – нейромедіатор парасимпатичної нервової системи.
** Фагоцити – спеціальні клітини крові, призначені для нейтралізації сторонніх тіл.

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *