ПН-НД: 10:00-18:00

Прийом інтернет-замовлень 24/7

Про продукти бджільництва

З давніх часів передавалися знання про велика лікувальну силу продуктів бджільництва. Тому невипадково компанія Грінвзіа включає в свою продукцію ці цінні компоненти. Ми розглянемо продукти бджільництва, що часто використовуються в продукції компанії Грінвіза: маточне молочко, прополіс, бджолиний пилок, гемолімфа бджіл.

Маточне молочко

Воно виробляється в верхньощелепній залозі у бджіл-годувальниць.
Міститься в наступних Поліензимах:

  • Адаптогенна і антиоксидантна формула Поліензим-1.
  • Тонізувальний і загальнозміцнювальний засіб Поліензим-7.
  • Офтальмологічна формула Поліензим-15.

Маточне молочко має сильно виражену бактерицидну і трофічну дію, стимулює роботу кори надниркових залоз. Його вживання сприяє хорошій працездатності, прискоренню зростання і поліпшенню апетиту. А також благотворно впливає на обмін речовин в організмі, поліпшує склад крові, розширює коронарні судини. У його складі міститься чистий ацетилхолін*, який покращує провідність нервових імпульсів в клітинах головного мозку. Безліч корисних властивостей маточного молочка сприяє підтримці здоров’я людини, профілактиці захворювань і гармонійному розвитку.

Прополіс

З приводу походження прополісу думки вчених розділилися. Одні вважають його продуктом внутрішнього походження і називають смолистим залишком першої фази перетравлення бджолами квіткового пилку. Інші стверджують, що прополіс – це клейка речовина, яка збираєть бджоли з весняних бруньок і обробляють своїми ферментами.
Міститься в наступній продукції компанії Грінвіза:

  • Адаптогенна і антиоксидантна формула Поліензим-1.
  • Тонізувальний і загальнозміцнювальний засіб Поліензим-7.
  • Капсули Фітофорте – капсули від застуди та грипу.
  • Спрей для горла Швидка допомога з прополісом.
  • Бальзам Цілитель – спрей для носа з цикламеном при гаймориті, синуситі.
  • Свічки Вітол з олією зародків пшениці, софорою японською та прополісом.

Має широкий спектр лікувальної дії. Активний проти великої кількості найменувань хвороботворних мікроорганізмів, вірусів, грибкових інфекцій. Тому відомий як сильний бактерицидний, бактеріостатичний і кандідостатичний засіб. Знищує чужорідні клітини і сприяє їх природній загибелі, сприяє діяльності фагоцитів**. Сильний антиоксидант, місцева болезаспокійлива, протипухлинна, трофічна дія. Забезпечує загоєння без утворення рубцевої тканини, зміцнює капіляри, нормалізує згортання крові. Відновлює функції кришталика ока і еластичність сполучної тканини.

Бджолиний пилок

Це пилок рослин, зібраний бджолами і скріплений нектаром і бджолиною слиною. До його складу входять всі необхідні для життєдіяльності елементи. Білки становлять близько однієї третини сухої речовини. Амінокислоти, мінерали, вітаміни – до однієї п’ятої кожна складова. А також нуклеїнові і есенціальні жирні кислоти, фітонциди, вуглеводи, ферменти, ліпіди. Багато калію, заліза, міді, кобальту.

Квітковий пилок визнаний найдосконалішим натуральним живильним продуктом. Він має омолоджувальний і загальнозміцнювальний ефект, уповільнює процеси старіння, покращує працездатність, як фізичну, так і розумову. Це сильний антиоксидант, радіопротектор і імуномодулятор. Зміцнює судини і тонізує діяльність серцевого м’яза. Має протизапальну, протипухлинну та антианемічні дію. Покращує роботу залоз внутрішньої секреції. Входить до складу Тонізувального і загальнозміцнювального засібу Поліензим-7.

Бджолина Гемолімфа

Представляє собою внутрішню рідинну середу. Містить цінні поживні речовини: амінокислоти, білки, жири, мінерали, глюкозу, ферменти і гормони. Сприяє збільшенню вироблення Т-лімфоцитів, підвищенню активності фагоцитів і нормалізації біохімічних показників крові. Є стимулятором процесів обміну речовин в організмі людини. А також має виражену регенерувалньну, трофічну і адаптогенну дію. Формула Поліензиму-9 компанії Грінвіза посилена бджолиної гемолімфою.


* Ацетилхолін – нейромедіатор парасимпатичної нервової системи.
** Фагоцити – спеціальні клітини крові, призначені для нейтралізації сторонніх тіл.

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.