Що таке пресбіопія або вікова далекозорість? Ми постараємося відповісти на це питання.
Формування оптичного апарату очей завершується приблизно в дванадцять років. Вже незабаром після цього з’являються перші вікові зміни. Поступово вони прогресують і після сорока п’яти років людина може виявити, що читати на близькій відстані стало важче, книгу доводитися відсувати подалі. А потім, так би мовити, вже рук не вистачає відсувати і доводиться йти на прийом до офтальмолога і надягати підібрані їм плюсові окуляри.
Цей фізіологічний стан називається віковою далекозорістю або пресбіопією і не є хворобою.
З віком кришталик ущільнюється і втрачає колишню еластичність. Циліарний м’яз, який управляє кришталиком, слабшає. І в зв’язку з цим наш зоровий апарат не може вже так чітко реагувати на дрібні значки. В результаті ми бачимо гірше. Це і є результат вікової далекозорості.
Існує думка, що окуляри – це шкідливо. Однак напруга в очах і повіках при зорі, що знизився, дуже небезпечна. Та й незручно це – нечітко бачити. Тому краще відвідати хорошого лікаря – офтальмолога і замовити професійно підібрані якісні окуляри. Добре, що на сьогоднішній день рівень розвитку оптичної техніки і технологій просто приголомшує своїми досягненнями.
А потім можна зайнятися регулярної гімнастикою для очей і приймати поживні препарати для очей від компанії Грінвіза. Так, так, у нас є випадки, коли люди, завдяки своїй наполегливості і старанності, знімали окуляри.
Зазвичай в сорок п’ять з невеликим людині доводиться надягати плюсові очкі, що коригують. Спочатку плюс 0,5 або 1 діоптрій. Потім кожні п’ять років потрібно посилювати скла. Це звичайна офтальмологічна практика. Останнім часом почастішали випадки, коли діоптрії доводиться збільшувати набагато частіше. Позначається підвищене навантаження на очі і екстремальні умови.
- Довга і напружена робота за комп’ютером, та ще й без захисних окулярів.
- Безконтрольний нескінченний перегляд телевізійних передач.
- Дефіцит поживних речовин і антиоксидантів, які так необхідні для підтримки апарату акомодації ока.
Тому наші очі необхідно постійно, регулярно та якісно годувати. Препарати для очей компанії Грінвіза ви знайдете тут.
З метою профілактики необхідно правильно організовувати штучне освітлення при зоровій праці. Найкраще для очей – це звичайна електрична лампочка в 60 ват, бажано матова. Категорично не рекомендуються люмінесцентні лампи.
Бережіть свій дорогоцінний зір, такий дорогий і крихкий дар природи.
Грінвіза бажає вам зберігати здоров’я очей і повноцінний зір!
Автор: Татьяна Чугай
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.