ПН-НД: 10:00-18:00

Прийом інтернет-замовлень 24/7

Серцево-судинний засіб від Грінвізи: комплекс трав

Поліензим (полізим)-3.1 від Грінвізи створений як серцево-судинний засіб. Позитивна динаміка при прийомі даного серцево-судинного засобу зафіксована у пацієнтів з гострим коронарним синдромом. Переносимість продукту була хорошою. У сімдесяти хворих на тлі комплексної терапії відзначалися наступні поліпшення:

  • нормалізувалися показники ретракції згустку крові;
  • знизилася прокоагулянтна активність плазми крові;
  • знизився рівень фібриногену;
  • покращилися реологічні властивості крові.

Також проводилася біологічно активна терапія на тлі комплексного лікування пацієнтів з недостатністю кровообігу при патології серця і судин тривалістю 90 днів, 30 днів перерви протягом року. Підтверджено поліпшення метаболічних процесів в міокарді, підвищення еластичності коронарних судин, зменшення атерогенності судин, підвищення соціальної активності даних пацієнтів.

Високу ефективність препарату поряд з ферментами забезпечують його рослинні компоненти: глід криваво-червоний, зизифус справжній, софора японська, меліса лікарська і м’ята перцева.

Отже, давайте розглянемо властивості лікарських рослин, що входять до складу Поліензиму (полізиму)-3.1 від Грінвізи.

Глід криваво-червоний містить в своєму складі цілу скарбницю корисних і необхідних для серця речовин. Це сапоніни, флавоноїди, вітаміни групи В, аскорбінова кислота, вітамін К, сорбіт, цукру, бета-каротин, дубильні речовин, органічні кислоти, кверцетин, глікозиди. Вони забезпечують живленням серцевий м’яз і підсилюють обмін речовин. Таким чином поліпшується його постачання киснем. Внаслідок чого нормалізується ритм серця і збільшується сила, амплітуда серцевих скорочень і обсяг крові, що прокачується. Глід криваво-червоний знижує рівень поганого холестерину і нормалізує тиск. Має спазмолітичну, кардіотонічну і седативною дією. Це гарний серцево-судинний засіб.

Зизифус справжній в дикому вигляді росте в Середній Азії. Для лікування використовують зрілі плоди без кісточок і листя. Вони містять дубильні і смолисті речовини, флавоноїди, вітамін С, каротин, кумарини, цукри, органічні кислоти і ефірні олії. А також пектини, солі калію і фосфору і знеболювальні речовини. Такий багатий склад зумовлює унікальну кардиотонічну і антисклеротичну дію зизифуса. Він також володіє сильними антисептичними властивостями, приводить в норму тиск і ритми серця. Має заспокійливий і діуретичний ефект.

Софора японська багата рутином і вітаміном С. Також містить кверцетин, мінерали і вітаміни. Зміцнює і захищає капіляри. Очищає їх стінки від відкладень, зменшує крихкість і проникність, підвищує еластичність і міцність. Розширює судини і заспокоює.

Листя меліси лікарської містить дубильні речовини, гіркоти, слиз, бурштинову, кавову, хлорогенову, олеанолову і урсолову кислоти, цукри, мінерали та ефірну олію, в якій є цитраль, ліналоол та ін. Надає хороший заспокійливий ефект, особливо у людей похилого віку. Також діє протівоспастично, зменшує напругу гладкої мускулатури кишечника. Рослина використовується при нервовому збудженні, вегето-судинній дистонії, безсонні, порушеннях серцевого ритму, коливаннях тиску під впливом емоційного збудження. Надає тонізувальну дію на серце.

М’ята перцева містить ментол, лімонен, пінен, феландрен, і інші терпеноїди в складі ефірної олії. Крім того, в листі м’яти багато флавоноїдів, урсолової і олеанолової кислот, бетаїну, каротину, геспередіна, дубильних речовин і мікроелементів. Розширює судини мозку і внутрішніх органів, втамовує біль і заспокоює. Сприяє нормалізації тиску, поліпшенню обміну речовин. Має загальзміцнювальну дію і підвищує працездатність.

Автор: Таня Чугай

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.