ПН-НД: 10:00-18:00

Прийом інтернет-замовлень 24/7

Секрети нанесення недорогої натуральної косметики компанії Грін-віза

У нашому інтернет-магазині greenvisa.com.ua представлена недорога натуральна косметика на травах компанії Грін-віза, яка забезпечує здоров’я, красу і молодість вашої шкіри:

 • Денний зволожуювальний крем.
 • Нічний живильний крем.
 • Крем для контуру очей і губ інтенсивно зміцнювальний.
 • Відновлювальна маска для обличчя з омега-комплексом.
 • Очисний тонік для обличчя.

​Хочемо звернути вашу увагу, що дуже важливо дотримуватися певних правил при нанесенні натуральної природної косметики, щоб не нашкодити шкірі і досягти найкращого результату. Існують так звані косметичні лінії, у напрямку яких розтягнення шкіри мінімально. Тому по цих лініях і необхідно наносити натуральну природну косметику. Це не тільки захистить шкіру від розтягування, а й сприятиме її регенерації.

Порядок нанесення натуральної косметики ТМ Грін-віза

Нанесення денного зволожуювального крему, нічного живильного крему або відновлювальної маски для обличчя починаємо з чола. Легкими масажними рухами кінчиків пальців розподіляємо крапельку крему або маски від середини лоба до скронь. Потім наносимо крем для контуру очей і губ. Наносити крем на шкіру під очима необхідно з особливою обережністю. Легкими рухами кінчиків пальців ледь торкаємосьсь шкіри в напрямку від зовнішнього кута ока до внутрішнього по нижній повіці. І навпаки по верхній повіці.

Потім розподіляємо денний зволожуювальний крем, нічний живильний крем або відновлювалньну маску для обличчя від середини підборіддя і куточків рота до вух. І від крил носа до скронь. На шию слід наносити сироватку для шиї, декольте і бюста Інтим від низу до верху на передній поверхні шиї. І зверху вниз на бічній і задній поверхні шиї. Попутно можна зробити профілактику подвійного підборіддя – зовнішньою стороною долоні поплескати по нижній частині підборіддя. А також щипковим рухами пройтися від куточків рота до крил носа і від середини підборіддя до мочок вух. Це буде сприятливо для збереження овалу обличчя.

Етапи догляду за шкірою

​Всім добре відомі правила догляду за шкірою, ми хочемо їх вам нагадати:

 • очищення,
 • живлення,
 • зволоження,
 • захист,
 • стимуляція.

Не треба забувати про область декольте. З особливостями догляду ви можете ознайомитися в нашій статті “Назустріч літнім декольте”. Багато жінок скаржаться, що в метушні буденних справ не встигають приділяти увагу своїй зовнішності. Однак в більшості випадків мова йде не стільки про брак часу, скільки про відсутність звички стежити за собою і нестачі здорового егоїзму в ставленні до себе. Адже щоб зробити невеликий масаж обличчя, а потім нанести на шкіру зволожуювальний крем зовсім не потрібно додаткового часу. А результати отримані від уваги до себе, не йдуть ні в яке порівняння з витраченим часом. І приносять те відчуття легкості і задоволення, яке виникає від свідомості підтримки себе у відмінній формі!

Звертаємо вашу увагу, що найбільш ефективно:

 • проводити процедуру очищення шкіри в період з 7.00 до 9.00.
 • глибоко очищати шкіру в періоди з 12.00 до 13.00, з 20.00 до 22.00.
 • живити шкіру, наносити живильні маски і креми в періоди з 17.00 до 20.00, з 22.00 до 22.30.

При нанесенні крему після 22.30 вранці можливі набряки.

Ми сподіваємося, що наші рекомендації допоможуть вам виглядати красиво і молодо!

 

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.