ПН-НД: 10:00-18:00

Прийом інтернет-замовлень 24/7

Ректальні свічки від компанії Грін-віза

Серія Вітол від Грін-візи включає в себе якісні та ефективні свічки ректальні. Купити їх ви можете в нашому інтернет-магазині. Ефективність застосування лікувальної речовини в формі ректальних свічок Вітол дуже висока. Це обумовлюється тим, що при даному способі надходження в людський організм будь-якого компонента повністю виключаються недоліки ентерального * і внутрішньом’язового** введення.

Які ж це недоліки? Давайте зупинимося на них докладніше.
Наприклад, в деяких випадках клітини шлунка можуть виробляти фактор, який утворює з лікувальною речовиною, що надходить, стійкі до ферментів кишечника з’єднання. Тобто дійова лікарська речовина буде значно гірше розщеплюватися і засвоюватися. Підвищена кислотність шлунка так само негативно впливає на збереження біологічної цінності і всмоктуваність нутрієнтів.

Далеко не всі речовини можливо і доцільно вводити внутрішньом’язово. Немає можливості вводити лікувальні олійні компоненти, емульсії і суспензії без спеціальної обробки. Техніка введення складна і вимагає навчений персонал. При неправильній техніці можливо інфікування.і пошкодження судинно-нервових пучків. У перші миті після введення в органах з інтенсивним кровотоком можуть створюватися токсичні концентрації препаратів.

При ректальному введенні дійовий компонент свічок максимально швидко і ефективно взаємодіє зі слизовою прямої кишки. Але ж нам відомо, що нижній відділ кишечника має більшу поверхню всмоктування, за своєю будовою тканина кишечника має розгалужену капілярну мережу і багато венозних сплетінь. Це сприяє інтенсивному всмоктуванню лікарської речовини. А також її швидкій доставці і поширенню по всьому організму.Такім чином забезпечується швидкий ефект і прояв своїх корисних властивостей рослинними речовинами. Купити ректальні свічки ви можете в розділі Супозиторії Вітол від Грін-візи.


* Через шлунково-кишковий тракт.
** За допомогою ін’єкції.

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.