ПН-НД: 10:00-18:00

Прийом інтернет-замовлень 24/7

При грибковій інфекції, грибку на ногах

Рекомендації для активної профілактики і комплексного лікування грибкових інфекцій
Для комплексного лікування грибкової інфекції і, зокрема, лікування грибка на ногах слід в першу чергу провести Антипаразитарну програму ТМ Грін-віза.

Потім потрібно зміцнювати імунітет. Для цього добре приймати курсом на ваш вибір наступні препарати:

  • Капсули з жиром печінки катрана.
  • Олійний екстракт часнику в капсулах.
  • Поліензим-7 або Поліензим-9.
  • Фітобальзам для підвищення імунітету.
  • Капсули від застуди та грипу.

Також слід звернути увагу на характер харчування і зробити корекцію раціону. Дієта дуже важлива при лікуванні грибкових інфекцій:

  • Слід звести до мінімуму вживання цукру, дріжджових виробів, білого борошна, оцту, алкоголю, копченостей та продуктів з консервантами та іншими штучними добавками.
  • Рекомендується ввести в раціон харчування продукти, які грибки “не люблять”: свіжі овочі, несолодкі фрукти, особливо лимони і імбир. А також бобові, цільнозернові страви, олії холодного віджиму, клітковини. Вся лінійка Продуктів здорового харчування ТМ Грін-віза до ваших послуг!

Догляд при комплексному лікуванні грибка на ногах

Необхідно після ретельного обмивання ніг робити содові ванночки. Потім висушити шкіру стоп, нанести і м’яко розподілити на роздратовану або болісну ділянку шкіри Амарантову олію, а зверху Аромабальзам Чайне дерево антисептичний. Слід захоплювати прилеглі здорові ділянки шкіри. Дати всотатися. Повторювати 2-3 рази на день до зникнення хворобливих явищ.

Можна застосовувати олію льону і зародків пшениці від ТМ Грін-віза. Комбінований вплив цих препаратів обумовлює антибактеріальний і антигрибковий ефект, зміцнює і оздоровлює шкірні покриви, усуває неприємний запах ніг, відновлює еластичність і пружність шкіри. А також сприяє поліпшенню кровообігу нижніх кінцівок та надає відчуття комфорту.

Дана схема догляду з успіхом застосовується при підвищеній пітливості стоп, для профілактики і комплексного лікування грибкових інфекцій шкіри, в тому числі у людей з високим ризиком їх розвитку.

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.