ПН-НД: 10:00-18:00

Прийом інтернет-замовлень 24/7

Рекомендації для активної профілактики і комплексного лікування грибкових інфекцій.
Для комплексного лікування грибкової інфекції і, зокрема, лікування грибка на ногах слід в першу чергу провести Антипаразитарну програму ТМ Грін-віза.

Потім потрібно зміцнювати імунітет. Для цього добре приймати курсом на ваш вибір наступні препарати.

  • Капсули з жиром печінки катрана,
  • капсули часнику,
  • Поліензим – 7 або Поліензим – 9 і фітобальзам Імуностимулювальний,
  • Зародки пшениці,
  • фіточай Імуностимулювальний,
  • Капсули від застуди та грипу.

Також слід звернути увагу на характер харчування і зробити корекцію раціону. Дієта дуже важлива при лікуванні грибкових інфекцій.

  • Слід звести до мінімуму вживання цукру, дріжджових виробів, білого борошна, оцту, алкоголю, копченостей та продуктів з консервантами та іншими штучними добавками.
  • Рекомендується ввести в раціон харчування продукти, які грибки “не люблять”: свіжі овочі, несолодкі фрукти, особливо лимони і імбир. А також бобові, цільнозернові страви, олвії холодного віджиму, клітковини. Вся лінійка Продуктів здорового харчування ТМ Грін-віза до ваших послуг!
Зовнішній догляд при комплексному лікуванні грибка на ногах.

Необхідно після ретельного обмивання ніг робити содові ванночки. Потім висушити шкіру стоп, нанести і м’яко розподілити на роздратовану або болісну ділянку шкіри Олію амаранту, а зверху Олію чайного дерева або бальзам Ідеал. Слід захоплювати прилеглі здорові ділянки шкіри. Дати всотатися. Повторювати 2-3 рази на день до зникнення хворобливих явищ. Також можна застосовувати Олію льону, зародків пшениці та водний екстракт Череди від ТМ Грін-віза.

Комбінований вплив цих препаратів обумовлює антибактеріальний і антигрибковий ефект, зміцнює і оздоровлює шкірні покриви, усуває неприємний запах ніг, відновлює еластичність і пружність шкіри. А також сприяє поліпшенню кровообігу нижніх кінцівок та надає відчуття комфорту.

Дана схема догляду з успіхом застосовується при підвищеній пітливості стоп, для профілактики і комплексного лікування грибкових інфекцій шкіри, в тому числі у людей з високим ризиком їх розвитку.

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *