ПН-НД: 10:00-18:00

Прийом інтернет-замовлень 24/7

При гастриті, виразковій хворобі шлунка і дванадцятипалої кишки, коліті

Всі препарати ТМ Грін-віза для лікування захворювань шлунково-кишкового тракту слід приймати поза періодом загострення. Вони показані в стадії ремісії хронічних захворювань і в період відновлення після нападів. Починати прийом потрібно з малих доз.

Поліензими приймаються по пів чайної ложки. Їх слід розсмоктувати і запивати 100 мл теплої води. Фітобальзами і олії приймаються по одній чайній ложці. Їх не слід запивати водою.

Для лікування гастриту, виразки шлунка та дванадцятипалої кишки, коліту та інших запальних захворювань показаний наступний курс препаратів ТМ Грін-віза.

У перший місяць слід приймати 2 рази на день Поліензим-2 за 40 хвилин до їди. Потім через 20 хвилин випити Фітобальзам Шлунково-кишковий.

У другій місяць приймається Поліензим-4 один раз за 40 хвилин до обіду, потім через 20 хвилин випити Олію льону.

У третій місяць приймається Поліензим-6 перед сном на ніч і вранці відразу після пробудження. Капсули для поліпшення травлення приймаються два рази на день по 2 штуки.

Протягом всього часу лікування гастриту, виразкової хвороби шлунка і дванадцятипалої кишки, коліту та інших запальних захворювань добре вживати лляну клітковину два рази в день. Її слід запарювати окропом з розрахунку 1 столова ложка без гірки на 1 склянку окропу. Почекати поки охолоне, розмішати і випити.

Слід враховувати, що натуральні олії холодного віджиму ТМ Грін-віза значно покращують стан шлунково-кишкового тракту при постійному вживанні. Особливо олія льону, гарбуза і зародків пшениці.

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.