ПН-НД: 10:00-18:00

Прийом інтернет-замовлень 24/7

При дефіциті йоду в організмі

Щоб визначити, чи є дефіцит йоду в організмі, необхідно зробити йодну пробу.

Для цього потрібно ввечері намалювати йодну сіточку за допомогою звичайного аптечного йоду на тильній стороні передпліччя (частина руки від зап’ястя до ліктя). Душ після цього не приймати і водою не мочити місце нанесення. Якщо йоду досить, то цю сіточку буде видно повних дві доби.

Якщо вона зникне в першу добу, значить, є серйозний дефіцит йоду в організмі і потрібно його поповнити. Потрібен прийом повних доз препаратів йоду.

Якщо зникне у другу добу, то дефіцит йоду невеликий, можна обійтися профілактичними дозами. Однак поповнити дефіцит йоду потрібно обов’язково!

Тривалість прийому препаратів йоду визначається за допомогою повторного нанесення йодної сіточки. Якщо тримається повні дві доби, припиняємо приймати.

Препарати йоду ТМ Грін-віза

  • Капсули природного йоду серії Фітофорте. Повна доза по 1 капсулі 2 – 3 рази на день, профілактична доза 1 капсула в день.
  • Олія волоського горіха по 1 – 2 чайних ложки 3 рази на день. Можна додавати в негарячу їжу.
  • Додатково натуральні таблетки Хлорфіонорм і Боділайт.

Стійкий ефект оздоровлення організму, профілактика загострень і поліпшення стану спостерігається за умови застосування всієї лінійки Продуктів здорового харчування в щоденному харчуванні, особливо асортименту олій холодного віджиму ТМ Грін-віза в салатах і других стравах.

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.