ПН-НД: 10:00-18:00

Прийом інтернет-замовлень 24/7

Про олію чорного кмину

​ Компанія Грін-віза представляє в своєму асортименті чорний кмин – унікальну рослину з надзвичайними властивостями. Стародавня назва – калінджі. Зростає вона на півночі Африканського континенту, в Малій Азії, Аравії, на Кавказі і в країнах, розташованих на берегах Середземного моря. Культивується по всьому світу в якості спеції. Найдавніша наука оздоровлення Аюрведа високо оцінює корисні властивості олії чорного кмину. Практично у всіх східних лікувальних напрямках дуже відомий олійний екстракт калінджі. Багато європейських країн взяли на озброєння стародавні рецепти і щосили використовують його лікувальну силу. Як сировину для виготовлення фармакологічних препаратів і як монопрепарат.

Олія насіння калінджі багата на поліненасичені жирні кислоти, білкові сполуки рослинного походження, природний  вітамін Е, великий спектр каротиноїдів, вітаміни С і групи В. А також рослиннй стероли, пігментні флавоноїди, дубильні речовини і полісахариди разом з моносахаридами. У великій кількості містяться олії ефірні терпкого спектра, мінерали, мікроелементи, ензими, сапоніни. Всі ці корисні для здоров’я компоненти знаходяться в природному співвідношенні, що дуже важливо для вашого гармонійного стану.

Тому лікувальні властивості олії чорного кмину широкі і різноманітні. Це поліпшення стану судин, роботи серця, приведення в норму нервової системи і перетравлення їжі. Гармонізує вироблення гормонів і приводить в норму метаболізм ліпідів. Не дає розвиватися запальним процесам, зміцнює імунітет і стимулює вироблення найважливіших клітин імунної системи. Сприяє очищенню нашого організму від шлаків і токсинів і поліпшенню якості шкірних покривів. Активізує продукування клітин кісткового мозку.

Детоксикаційна функція печінки поліпшується, клітинні оболонки гепатоцитів відновлюються внаслідок благотворного впливу фосфоліпідів, що містяться в олії чорного кмину. А це в свою чергу попереджає жирове переродження печінки. Компанія Грін-віза приділяє велику увагу як стародавніми рецептами, так і сучасними технологіями щадного виробництва рослинних лікарських засобів.

У нашому асортименті представлена олія чорного кмину холодного пресування в чистому вигляді і у вигляді свічок на ланоліновій основі.

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.