ПН-НД: 10:00-18:00

Прийом інтернет-замовлень 24/7

Про лікування простудних захворювань. Частина 2

Інгалятори антибіотичної властивості для лікування простудних захворювань

Аромакомплекс від застуди Аромащит

Є полегшеним засобом, застосовується тоді, коли титри бактерій мінімальні. Аромащит можна застосовувати дітям з одного року по одній крапельці в носик і на язичок для лікування простудних захворювань. Протягом години після цього не потрібно їсти і пити. Призначається дітям до 10 років, коли в основному кількість вірусів і бактерій в організмі невисока. Кількість інфекції в досліджуваному матеріалі у дитини значно менше, ніж у дорослого. Дорослі можуть бути здоровими носіями інфекції. Імунна система дитини ще недосконала, тому вона захворює, а доросла людина може не захворіти або захворіти пізніше. Якщо дитина захворіла, то санувати носоглотку повинні все. Кожному по пляшечці Аромадоктора).

Спрей Аромадоктор

З 10 років для лікування простудних захворювань доцільно приймати Аромадоктор. По одному впорскуванню в кожну ніздрю і на язик після сніданку і на ніч. Протягом години не їсти і не пити. При яскраво вираженому запальному процесі застосовувати три рази в день. При запаленні передньошийних лімфатичних вузлів дуже ефективно змащувати їх Аромадоктором. Він швидко вбирається і надає лікувальну дію. Аромадоктор створює ароматичну хмарку навколо людини, яка працює близько п’яти годин і перешкоджає проникненню інфекцій. Для профілактики в сезон епідемій можна користуватися Аромадоктором як духами).

При отиті добре закладати турундочки з Аромадоктором. А ще краще закласти в вушко турундочку з жиром печінки катрана, а Аромадоктор бризнути. Цю процедуру слід проводити спочатку з одним вушком, а потім з другим. Після процедур прогрівання виходити на вулицю не можна, тому вони проводяться ввечері. Неврит лицьового нерва є простудним захворюванням і при ньому показані всі наведені вище дії.

Спрей Цілитель

Бальзам Цілитель застосовується при хронічних захворюваннях носової порожнини. Наприклад, хронічний риніт після гострого гаймориту, фронтита*. Цілитель містить витяжку з цибулинок цикламена. В рот його бризкати не можна, так як він має подразнювальну дію. Аромадоктор приймають вранці та ввечері, а Цілитель в середині дня. Його активні компоненти легко входять в слизову оболонку і добре вбираються в капіляри м’язового шару, викликають місцеве подразнення, завдяки якому відходить слиз і інфекція.

Місця виходу гілочок трійчастого нерва є біологічно активними точками. При хронічній інфекції їх можна недовго прогріти по три (спочатку зліва, потім справа) синьою лампою, біоптроном або звичайною сіллю. Потім нанести Аромадоктор або Аромащит і прикласти долоні. Така нехитра процедура надає антибіотичний ефект і процес одужання значно прискорюється. Якщо випадок дуже запущений, то спочатку потрібно нанести жир печінки катрана на 20 хвилин, а потім Аромадоктор. Коли ми робимо накладення одного препарату на інший, то нижній повинен проникати глибше і виконувати роль транспортного засобу для верхнього. У нашому випадку жир печінки катрана має більш високу проникну здатність і буде допомагати Аромадоктору потрапити в глибокі клітинні шари. Так відбувається трансдермальне внесення лікувального препарату.

У разі ларингіту, трахеїту Аромащит і Аромадоктор показані в вигляді інгаляцій. На 0,5 літра гарячої води додати 10 крапель Аромащита або 4-5 упорскувань Аромадоктора і подихати. Змащувати груди і область між лопаток, підошви, литкові м’язи Аромащитом або Аромадоктором. За допомогою такої нехитрої процедури антибіотичні речовини входять в кров і надають виражену лікувальну дію.


* Фронтит – інфекція у фронтальних пазухах носа.
Читайте початок в Частині 1, продовження в Частині 3.

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.