ПН-НД: 10:00-18:00

Прийом інтернет-замовлень 24/7

Про користь натурального вітаміну С

З огляду на особливу важливість для здоров’я, компанія Грін-віза виготовляє капсули Натуральний вітамін С серії Фітофорте. У складі тільки високоякісні рослинні екстракти ацероли, шипшини і чорної смородини. Висока концентрація активної речовини, ефективність і безпека – ось переваги нашого натурального вітаміну С!

Варто відзначити, що дуже важливо вживати вітамін С з рослинної сировини. У натуральному продукті він міцно пов’язаний з біофлавоноїдами. Їх комплексний вплив обумовлює лікувальний і оздоровчий результат.

Брак вітаміну С небезпечний для організму і виникає з того моменту, коли він перестає потрапляти в шлунково-кишковий тракт. Адже організм не синтезує і не може створити запас цієї цінної речовини. Цинга є найвідомішим проявом її дефіциту. Слабкість м’язів, ясна, що кровоточать і розпухають, випадання зубів, втома, депресія, крововиливи, кровотеча з носа, анемія – ось далеко не всі жахливі симптоми, які підтверджують, що вітамін С бере участь в дуже багатьох життєвих процесах. Коли його в організм надходить недостатньо, послаблюється імунна система, частішають інфекції і застуди, болять і опухають суглоби, погано гояться ранки і садна. Одна з причин катаракти – дефіцит вітаміну С!

Для чого нам потрібен вітамін С

Його дія на організм людини багатогранна. Він важливий для підтримки гарної фізичної форми, здоров’я і молодості. Органи ендокринної системи, такі як гіпофіз, гіпоталамус, надниркові залози і інші, мають підвищену потребу у вітаміні С.

Ця універсальна речовина забезпечує життєдіяльність організму, тому що активно бере участь в роботі ензимних систем. Ензимів дуже багато, вони є органічними сполуками складної структури. Вони регулюють і каталізують практично всі біохімічні процеси, що протікають в організмі. У білковий склад кожного ензиму входить вітамін С. Структурам всередині клітини, в яких синтезується білок, рибосомам і інші органелам та клітинним утворенням, потрібна велика кількість вітаміну С. Тому його біологічна дія така широка:

  • Покращує засвоєння білків.
  • Сприяє підтримці еластичності капілярів.
  • Підтримує оптимальний стан судинної стінки.

Корисні властивості

Вітамін С знаходиться в центрі фізіологічних процесів, тому що пов’язаний з окислювально-відновними реакціями в організмі. Підвищує захисні функції печінки за рахунок активної участі в створенні запасів глікогену. Забезпечує оптимізацію засвоєння заліза в шлунково-кишковому тракті і тому важливий в профілактиці і лікуванні анемії. Також сприяє утворенню гемоглобіну і виробленню еритроцитів. Забезпечує швидке загоєння ран і опіків, тому що сприяє утворенню колагену в сполучній тканині. Всі ми знаємо, що колаген – основа молодості і здоров’я шкіри.

Це потужний антиоксидант. Він не дає утворюватися вільним радикалам і канцерогенам. Попереджає деякі форми онкології. Захищає від цілого ряду токсичних речовин, таких як свинець, сірковуглець, анілін, нітрозамін і інші, за допомогою блокування утворення в організмі токсичних сполук. Знижує алкогольну і нікотинову інтоксикації.

Служить зменшенню проявів артритів, алергій і виразок шкіри. Зменшує прояви герпесу і послаблює його. Покращує засвоюваність кальцію. Тим самим підтримує опорно-рухову систему і сприяє прискоренню зрощення переломів. Підтримує здоров’я судин, зубів і ясен. Зменшує вміст холестерину в крові. Тим самим профілактує захворювання судин і серця, включно з тромбозами.

Захищає кришталик ока від дії ультрафіолетових і інфрачервоних променів. Уповільнює процес старіння на клітинному рівні. Тому дуже добре приймати щодня додатково до вашого раціону рослинний вітамін С. Це відчутно підвищує фізіологічний рівень організму і допомагає довго зберігати відмінну форму.

Який вітамін С найбільш корисний

Оптимальна норма споживання натурального вітаміну С на добу – 500 мг щодня. Допускаються і більш високі дозування, наприклад, при простудних захворюваннях. Необхідно враховувати, що у курців ослаблене засвоєння вітаміну С. Також може перешкоджати його всмоктуванню в кров і руйнувати патогенна мікрофлора кишечника. Тому так важливо відновлювати дружню кишкову мікрофлору. Тут вам на допомогу прийдуть Пробіотик 7 і Пребіогрін.

Прийом рослинного вітаміну С особливо необхідний:

  • Вагітним і жінкам, що годуюють. Сприяє правильному формуванню кісток і сполучної тканини, забезпечує нормальний розвиток малюків. Не забувайте проконсультуватися з приводу прийому з лікарем!
  • Під час очисних процедур і після їх завершення. Оптимізується видалення шлаків, нейтралізація токсинів, придушення інфекційних вогнищ.
  • При незбалансованому раціоні, дієтах, нестачі вітамінів.
  • Тим, хто піддається тривалому впливу природних факторів – холод, сонце. А також людям в стресі.
  • При несприятливій екологічній обстановці.
  • Для відновлення після хірургічних втручань, операцій і травм.

Вітамін С рекомендується в застосування всім людям, які бажають бути здоровими і відчувати себе добре, прекрасно виглядати і подовжити собі активне життя

За матеріалами повідомлення наукового консультанта фірми Грін-Віза кандидата медичних наук Коваленко В.В.

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.