ПН-НД: 10:00-18:00

Прийом інтернет-замовлень 24/7

Препарати для вагітних і мам, що годують

Вагітність і грудне вигодовування дитини – відповідальні і дуже делікатні періоди в житті кожної жінки. Тому в цей час необхідно з особливою дбайливістю ставитися до свого організму. Препарати потрібно вибирати ретельно і з обережністю. Під час вагітності та годування груддю з лікувальною метою слід приймати монопрепарати, тобто препарати, які містять в своєму складі один – два компонента.

Основні препарати для вагітних і мам, що годують від ТМ Грін-віза.

Приймаються протягом усього періоду вагітності, раннього післяпологового періоду, який триває 3 роки після пологів, і під час годування грудьми. Це дає дуже хороші результати -гормональна система працює добре і злагоджено, тому вагітність і післяпологовий період проходять правильно і без ускладнень. Перевірено нашими клієнтками!

  • Поліензим-4, приймати 2 рази на день за 40 хвилин до їди по половині чайної ложки.
  • Олію зародків пшениці приймати 2 рази на день по одній чайній ложці за 20 хвилин до їди.
  • У разі необхідності можна підключити Нефронорм або Детокс нирок для оптимізації роботи нирок.
  • При молочниці добре проставити свічки з олією льону і чистотілом 10 днів як протигрибковий безпечний засіб. А потім 10 днів свічки з олією пшеничних зародків і ромашкою як підтримувальний засіб. Свічки з олією пшениці і ромашкою добре мати завжди під рукою в разі виникнення неприємних відчуттів.
  • Приблизно за 30 днів перед пологами протягом 2 тижнів проставте свічки з пшеницею і ромашкою в піхву по 1 штуці на ніч. Це підготує піхву до пологів.

Можна приймати Білковий коктейль і Омега-комплекс. Коктейль забезпечує організм протеїнами, які так необхідні для повноцінного розвитку майбутньої дитини. Омега-комплекс насичує організм поліненасиченими жирними кислотами і жиророзчинними вітамінами для побудови повноцінних здорових клітин.

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.