ПН-НД: 10:00-18:00

Прийом інтернет-замовлень 24/7

Поліферментний загальзміцнювальний засіб від Грінвізи: комплекс трав

Поліензим (інша назва полізим)-4 від Грінвізи створений як Поліферментний загальнозміцнювальний засіб для відновлення імунологічної реактивності * організму. Відзначено імунокорегувальну дію Полізима 4 при проведенні санаторно – курортної реабілітації дітей, що часто хворіють . Даний продукт з успіхом застосовується при фетоплацентарній недостатності ** і ранніх токсикозах вагітних. При застосуванні на всьому протязі вагітності та годування груддю відзначається позитивний вплив препарату і нормальний перебіг процесів. У хворих з хронічним гайморитом і синуситом Поліензим-4 сприяє зменшенню набряку слизової оболонки, зниженню больового синдрому, поліпшенню носового дихання і адаптації хворих. А також дозволяє скоротити кількість пункцій гайморових пазух. Відзначається більш швидке зменшення післяопераційного набряку і больового синдрому у пацієнтів. Високу ефективність нашого загальнозміцнювального засобу забезпечують ферменти і рослинні компоненти: люцерна звичайна, глід криваво-червоний, вербена лікарська, безсмертник піщаний.

Отже, давайте розглянемо властивості лікарських рослин, що входять до складу Поліензиму (полізиму)-4 від Грінвізи.

Люцерну звичайну можна назвати повноцінним продуктом харчування завдяки багатющому складу. Висока концентрація хлорофілу, фосфору, амінокислот, протеолітичних ферментів, сапонінів, мінералів і вітамінів забезпечує її поживні і лікувальні властивості. Люцерна покращує обмінні процеси і нормалізує баланс гормонів. Корисна молодим мамам, які годують груддю, оскільки стимулює вироблення материнського молока. Це прекрасний протизапальний і ранозагоювальний засіб. Чистить кров, зміцнює судини, сприяє кровотворенню. Нейтралізує канцерогенні речовини, покращує детоксикаційну роботу печінки. Підвищує витривалість організму, пристосовність до стресів і екологічних проблем. Також має протигрибкову природу. Зменшує больові відчуття. Знижує рівень глюкози і холестерину в організмі.

Глід криваво-червоний покращує і відновлює мікроциркуляцію, підвищує імунітет. Насичує організм вітамінами і мінеральними речовинами. нормалізує серцевий ритм, знижує рівень холестерину. Прибирає нервозність, підвищує якість сну і покращує апетит. Широко відомий загальзміцнювальний тонік, з успіхом застосовується при загальній розумовій і фізичної втомі.

Чудодійні властивості вербени лікарської відомі з давніх часів. Вона містить флавоноїд вербеналін, алкалоїди, багато кислоти саліціллової, а також гіркоти. Тонізує, нормалізує процеси травлення. Надає антиалергічну, антисклеротичну, протизапальну і регенераторні дію. Захищає печінку і нирки.

Цмин пісковий. Його застосовують при захворюваннях печінки. Має виражену жовчогінну дію. Покращує якісний склад жовчі, робить її плинною. Внаслідок чого пісок і камені поступово розчиняються і вимиваються з жовчного міхура. Знімає спазми, покращує обмінну функцію печінки. Є антихолестериновим і антибактеріальним засобом. Приводить в норму секреторну діяльність підшлункової залози і шлунка.


* Імунологічна реактивність – здатність індивідуума давати відповідь на вплив антигенів виробленням антитіл і комплексом клітинних реакцій, специфічних по відношенню до цього антигену. Основні складові здорової імунологічної реактивності організму:

  1. імунітет,
  2. імунологічна пам’ять,
  3. імунологічна толерантність.

Імунітет – це захист за допомогою антитіл і чутливих Т-лімфоцитів.
Імунологічна пам’ять – це здатність імунної системи специфічно відповідати на повторні або наступні введення антигену.Імунологічну толерантність можна визначити як форму, протилежну імунологічної пам’яті. Вона виражається у відсутності або ослабленні відповіді па повторне введення антигену.
** Фетоплацентарна недостатність – порушення функції плаценти. В тій чи іншій мірі визначається приблизно у кожної третьої вагітної жінки.

Автор: Таня Чугай

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.