ПН-НД: 10:00-17:00

Прийом інтернет-замовлень 24/7

Поліензими від Грін- візи: біохімічний склад

Препарати серії Поліензим (інша назва Полізим) від Грінвізи мають багатий біохімічний склад. Якщо вам необхідно купити цитаміни, ферменти, нейромедіатори, то в наших Поліензимах вони містяться в достатній терапевтичній кількості! Оптимальний курс лікування становить 1-2 місяці. При хронічних, часто повторюваних захворюваннях його можна збільшити до півроку, а в деяких випадках і до року.

Отже, біохімічний склад поліензимів: моносахариди, фосфоліпіди, лінолева і ліноленова жирні кислоти, вітаміни, макро- і мікроелементи. Розглянемо докладніше ці компоненти.

Вуглеводи – моносахариди: глюкоза і фруктоза. Забезпечують клітину енергією. Є найважливішим пластичним матеріалом. Збільшують кількість глікогену в печінці.
Фосфоліпіди. Це складова частина клітинних мембран, нервових клітин, расщеплюють жири, очищають судини.

Ліноленова і лінолева жирні кислоти. Регулюють ліпідний обмін, знижують рівень холестерину, очищають і відновлюють еластичність судин.
Вітаміни: А, В1, В2, В3, В4, В6, В8, В12, фолієва кислота, С, D, Е, Н, К, Р, РР.
Макроелементи: Залізо, Калій, Кальцій, Кремній, Магній, Марганець, Натрій, Сірка, Фосфор, Хлор, Цинк.
Мікроелементи: йод, Кобальт, Мідь, Молібден, Фтор, Хром.

Білкові компоненти

Основною складовою Поліензимів є кілька найважливіших для організму різновидів білкових з’єднань: ферменти, цітомедіни, регуляторні пептиди, нейромедіатори, замінні і незамінні амінокислоти.

Ферменти: катепсини, протеаза, каталаза, ліпаза, плазмін, гістаміназа, урокіназа, тромбокіназа, ацетилхолінестераза, РНК, ДНК-аза. Є каталізаторами всіх біохімічних процесів, які керують життєвим кругообігом. А також підтримують гармонійну рівновагу обмінних процесів.

Цітомедіни: тимозин, кордіалін, ліелін. Регулюють обмін речовин в клітинах. Купити цитаміни – цітомедіни в складі Полізимів від Грінвізи ви можете в нашому інтернет-магазинів greenvisa.com.ua.
Регуляторні пептиди росту, ранозагоєння і регенерації. Запобігають розвитку вікових патологій. Підтримують відновні властивості клітин.
Нейромедіатори. Відповідають за проведення нервових імпульсів і роботу центральної нервової системи.

Замінні амінокислоти

Аланин. Джерело енергії для головного мозку і центральної нервової системи. Зміцнює імунну систему за допомогою вироблення антитіл. Бере активну участь в метаболізмі глюкози та органічних кислот. Є компонентом вітаміну В5.
Аргінін. Необхідний для нормального функціонування гіпофіза. Потреба в аргініні особливо велика у чоловіків. його брак може привести до безпліддя. У дітей не синтезується. Також відповідає за активність тимуса і очищення печінки від токсинів.

Аспарагин. Підтримує баланс центральної нервової системи, є сировиною для вироблення аспарагінової кислоти.
Кислота аспарагінова. Допомагає детоксикації організму, захищає нервову систему, підтримує її функції. Також сприяє перетворенню вуглеводів в глюкозу і подальшого запасання глікогену. Додає сил.
Пролин. Відповідає за синтез колагену в організмі людини, сприяє оздоровленню сполучної тканини.
Гліцин. Необхідний для роботи центральної нервової системи, прискорює регенерацію тканин.

Глутамин. Регулює кислотно – лужний баланс, бере участь в синтезі ДНК і РНК. Прискорює загоєння виразок і ран, бореться з втомою і депресією.
Глутамінова кислота. Є паливом для мозку, нейромедіатором, сприяє підвищенню інтелекту. Покращує вуглеводний і ліпідний обмін.
Серін. Модулює імунітет. Покращує структуру шкіри і нервово-м’язову взаємодію.
Тирозин. Регулює емоційні реакції. Усуває депресії і тривожності.

Незамінні амінокислоти

Валін. Необхідний для якісного обміну речовин і відновлення пошкоджених тканин.
Гистидин. Сприяє зростанню і відновленню тканин, необхідний для збереження імунітету.
Ізолейцин. Бере участь в синтезі гемоглобіну. Регулює рівень цукру в крові і процес забезпечення енергією, підвищує витривалість.

Лейцин. Бере участь в синтезі гормонів і процесі постачання м’язів енергією.
Лізин. Важливий для побудови необхідних для організму білків. Для росту, відновлення тканин, виробництва антитіл, гормонів і ферментів, засвоєння кальцію, синтезу колагену.
Метіонін. Потужний антиоксидант. Важливий для вироблення імунних клітин, функціонування нервової системи, розщеплення жирів і збереження здорової печінки.

Треонін. Контролює засвоєння жирів і їх накопичення в печінці. Важлива складова багатьох білків в організмі.
Триптофан. Використовується мозком для виробництва серотоніну – речовини, необхідного для нормального сну. Регуляція нервових імпульсів, синтез вітаміну В3.
Фенілаланін. Сприяє проходженню сигналів між нервовими клітинами мозку. Він також забезпечує бадьорість і витривалість. Знижує больові імпульси.

 

 

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.