ПН-НД: 10:00-18:00

Прийом інтернет-замовлень 24/7

Олія томата для серця і судин

Компанія Грін-віза є одним з кращих виробників в Україні якісних олій холодного віджиму. Купити їх ви можете в нашому інтернет-магазині. У цій статті мова піде про екзотичний і дуже актуальний продукт Олію томата. Ви зможете ефективно і збалансовано живити свою серцево-судинну систему незалежно від пори року за допомогою цієї олії холодного віджиму. Олія насіння томата в достатній кількості міститься в фітобальзамі Чисті судини. Купити його ви можете через форму на сайті або в телефонному режимі.

Давайте розглянемо причини актуальності й затребуваності олії томата. Справа в тому, що за результатами досліджень Всесвітньої організації охорони здоров’я, неполадки в роботі судин і серця є причиною половини всіх смертей. Фахівці – кардіологи всього світу серйозно стурбовані цією проблемою. Причина такої невтішної ситуації полягає не тільки в якості медичного обслуговування. Люди часто не надають особливого значення якості харчування! Адже збалансований раціон здатний попередити багато кардіологічних проблем. Наслідки неправильного харчування і шкідливих звичок неможливо уникнути за допомогою ліків. Необхідно звертати пильну увагу на вживання корисних здорових продуктів, здоровий спосіб життя і контролювати вагу тіла.

Надійний захист від олії томата

Олія насіння томата є надійним захисником нашого організму від поганого холестерину і його відкладень. Найціннішою складовою цього продукту є ненасичені жирні кислоти. Вони сприяють евакуації холестерину зі стінок судин і прискорюють його транспортування в печінку. Там він піддається подальшому розпаду і виводиться через жовчні протоки разом з жовчю. Хороша переносимість олії томата при тривалому застосуванні дозволяє ефективно використовувати її для терапії та профілактики атеросклерозу і аномально підвищеного рівня ліпідів в крові.

Також важливо зауважити, що томати та продукти з них є головним джерелом лікопену. Це один з найсильніших рослинних каротиноїдів – антиоксидантів. Він запобігає старінню організму, покращує імунітет. Є захистом шкіри від ультрафіолету, попереджає онкозахворювання легень, шлунково-кишкового тракту, молочних залоз.

Ми бажаємо вам здоров’я і довголіття!

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.