ПН-НД: 10:00-18:00

Прийом інтернет-замовлень 24/7

Нежить і його лікування: спрей для носа Аромадоктор

Нежить є поширеною недугою. Багато людей ставляться до нього без належної уваги.

Проте науково доведено, що існує прямий зв’язок між носом і серцем, легенями і органами сечостатевої системи. Ці органи і системи починають страждати в разі порушення носового дихання.

Особливо ризикують люди, що навантажують свій організм розумово і фізично під час закладеності носа. Через кілька років вони можуть стати постійними пацієнтами кардіологічної клініки.

Щоб не ризикувати своїм здоров’ям і уникнути ускладнень, потрібно починати лікування нежиті при перших ознаках нездужання. Його медична назва – гострий риніт. Це гостре запалення слизової оболонки носової порожнини. Характерно розладом роботи носа – порушенням дихання, сприйняття запахів, зволоження слизової.

Зазвичай риніт викликається вірусними і бактеріальними інфекціями. Його може спровокувати сильна подразнювальна дія на слизову поверхню носа. Наприклад, вдихання сильно запиленого повітря, хімічних речовин. Переохолодження також може бути фактором підвищеного ризику простудного захворювання. Всім відомо, що часто застуда починається з того, що сильно змерзли ноги.

Гострий риніт проявляється наступними симптомами: закладений ніс, виділення з носа, зниження чутливості до запахів, загальна слабкість і безсилля. Вірусний риніт може привести до розвитку хронічного процесу в слизовій порожнини носа з алергічним фактором.

Тому необхідно при перших симптомах проводити раціональне і ефективне лікування нежиті для знищення інфекції, зміцнення імунітету слизових і підвищення загальної опірності організму.

Рослинний препарат спрей для носа Аромадоктор відмінно справляється з цими завданнями завдяки своєму збалансованому складу.

Вічнозелена ялиця представлена у вигляді екстракту висококонцентрованих біологічно активних речовин. Має сильні бактерицидні і антиоксидантні властивості. Здатна ефективно пригнічувати розвиток і зростання патогенної флори.

Збагачують і підсилюють формулу п’ять видів ефірних олій. Найціннішою властивістю ефірних олій є їх здатність проникати в системний кровотік і надавати загальну сприятливу дію на весь організм в цілому. У патогенної флори немає можливості адаптуватися до бактерицидних ефірних олій.

Коричник камфорний або камфорний лавр застосовується при захворюваннях дихальних шляхів гострого і хронічного характеру. Це сильний антисептик, бронхолитик. Ефективний болезаспокійливий засіб.

Чебрець повзучий знезаражує завдяки своїй активності проти грибків і коків. Усуває неприємний запах з рота. Потужно стимулює імунітет при інфекціях дихальних шляхів.

Біологічно активні компоненти шавлії лікарської знімають біль, активно діють проти вірусів і мікробів, пом’якшують. Шавлія ефективна при застуді завдяки антисептичним, дезинфікуючим, протизапальним і ранозагоювальним властивостями.

М’ята перцева втамовує біль в горлі завдяки здатності знімати біль, знезаражувати і освіжати. Зміцнює капіляри і знімає спазмування м’язів.

Всі частини рослини пеларгонія домашня або герань багаті різноманітними ефірними оліями. Це обумовлює сильні противірусні та протизапальні властивості герані. Вона полегшує головний біль.

Список препаратів та схеми їх застосування для лікування захворювань ЛОР і органів дихання розташований тут.

Ми бажаємо вам дбайливо ставитися до свого здоров’я і радіти життю!

Автор: Татьяна Чугай

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.