ПН-НД: 10:00-18:00

Прийом інтернет-замовлень 24/7

Неврологічний засіб від Грін-візи: комплекс трав

Поліензим-6 від Грін-візи створений як неврологічний засіб, седативне. Купити його ви можете в нашому інтернет-магазині. Це хороший заспокійливий засіб. Його високу ефективність поряд з ферментами забезпечують рослинні компоненти: аїр болотний, пустирник пятілопастний, звіробій звичайний, меліса лікарська, ожина сиза. Досвід застосування неврологічного засобу від Грін-візи фіксується з 2003 року. Поліензим-6 від Грін-візи призначався в комплексному лікуванні фармпрепаратами у інсультних хворих. Як самостійно, так і в поєднанні з поліензимом-3. Зазначалося більш швидке відновлення втраченої рухової функції, поліпшувалася динаміка неврологічного статусу, реологія крові, знижувався аномально підвищений рівень ліпідів. Позитивний ефект застосування даного неврологічного кошти від компанії Грін-віза спостерігався при черепно-мозкових травмах. При хворобі Паркінсона дозволяє мінімізувати кількість фармпрепаратів та в подальшому виключити. При лікуванні захворювань периферичної нервової системи з успіхом призначався у вигляді електрофорезу, компресів і перорально.

Отже, розглянемо докладніше властивості лікарських рослин, які входять до складу нашого неврологічного засобу, седативного.

Купити його ви зможете через форму на сайті або в телефонному режимі.

Аїр болотний містить Лінен і камфору, дубильні речовини, гіркоти, глікозид акорин, вітамін С, крохмаль, камеді, смоли. З давніх-давен використовувався для продовження молодості і додання бадьорості. Втамовує біль і заспокоює. При пригніченні центральної нервової системи підвищує її тонус. Створює сприятливі умови для відновлення нервових тканин. Покращує зір, слух і пам’ять.

Собача кропива містить кверцетрін, рутин, сапоніни, дубильні речовини, органічні кислоти, вітаміни А, Е, С, калій, кальцій, натрій, сірку. Як бачимо, це цінна універсальна рослина, седативне. Купити його не складає труднощів. Є хорошим заспокійливим засобом, знімає судоми. Має м’яку нейролептичну дію. Як неврологічний засіб позитивно впливає на перебіг клімактеричного періоду.

Звіробій звичайний багатий на дубильні речовини, кахетіни, гіперозид, рутин, азулен, каротин, антоціани, холін. Сапоніни, вітаміни С і РР. Це одна з найбільш затребуваних рослин. Виявляє спазмолітичну, судиннозміцнювальну і антидепресантну дію. Препарат поліпшує забезпечення мозкових тканин кров’ю. Призводить артеріальний тиск до нормальних показників. Тонізує і стимулює нервову систему. Допомагає при втомі, підвищеній нервозності і головному болі. При енурезі відновлює тонус м’язів сечового міхура.

Меліса лікарська містить гіркоти, смоли, слизи, ефірні олії, дубильні речовини і бурштинову кислоту. Ефірна олія і розмаринова кислота роблять її хорошим заспокійливим засобом. Знеболює, тонізує клітини мозку, знімає спазми і запалення. Зміцнює нервову систему, сприяє поліпшенню речовинного обміну.

Ожина містить в своєму складі цукристі речовини, каротиноїди, вітаміни А і Е, органічні кислоти, інозит, флавоноїди, дубильні і ароматичні речовини. Є унікальним природним комплексом вітамінів, в тому числі групи В. Регулює речовинний обмін мозкових клітин, приносить заспокоєння і зміцнює нервову систему. Особливо корисна в похилому віці. Ще монахи культивували цю ягоду і називали тою, що надає бадьорість і меланхолію виганяє.

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.