ПН-НД: 10:00-18:00

Прийом інтернет-замовлень 24/7

Натуральний препарат при цукровому діабеті Інулін Форте

Для людей з хронічними захворюваннями підшлункової, цукровому діабеті фітотерапія є важливим доповненням до основного лікування. Терапія натуральними препаратами повинна проводитися постійно. Вона оптимізує дію фармакологічних препаратів і дозволяє поступово у співпраці з лікарем знижувати їх дози.

Одним з основних препаратів фітотерапії при захворюваннях підшлункової залози і цукровому діабеті є таблетований рослинний препарат Інулін Форте від Грінвізи.

Рівень глюкози в крові при постійному регулярному застосуванні знижується, а в разі легких форм захворювання приходить в норму. Поліпшення при прийомі Інулін Форте настає вже через місяць, проте стійкий терапевтичний ефект досягається після прийому протягом року і більше.

Завдяки прийому цих натуральних таблеток ускладнень серцево-судинної системи, нирок, печінки, очної сітківки можна або зовсім уникнути, або істотно віддалити.

Така чудова дія препарату зумовлена ​​його збалансованим рослинним складом.

Стулки квасолі, коріння оману і цикорію, коренеплоди топінамбура об’єднують свою лікувальну дію на організм і оздоровлюють його.

Давайте ж розглянемо лікувальні властивості кожного компонента натуральних таблеток Інулін Форте.

Стулки квасолі містять багатий набір біологічно активних компонентів. В першу чергу це амінокислоти, протеїни, складні вуглеводи, кремнієва кислота і хром.

Тому стулки квасолі надають широку лікувально-профілактичну дію на організм людини. Вони з успіхом застосовуються при багатьох недугах. При гіпертонічній хворобі надають гіпотензивну дію. При проблемах з судинами, атеросклерозі – антисклеротичну. При хворобах нирок використовуються сечогінні, ранозагоювальні, протизапальні і каменерозчинні властивості квасолевих стулок. При цукровому діабеті важливі всі перераховані вище властивості, а також здатність нормалізувати обмін речовину і антидіабетична дія.

Коренеплоди топінамбура дуже корисні для всіх, а особливо для людей з цукровим діабетом першого і другого типів і захворюваннями підшлункової залози. Це незамінний продукт харчування, який зменшує глікемічний індекс і знижує рівень холестерину. Містить багато інуліну*, про унікальні лікувальні властивості якого можна прочитати нижче під зірочкою*. А також багатий на пектин, харчові волокна, протеїни, органічні кислоти, цукри. Завдяки низькій калорійності з успіхом застосовується при ожирінні. Ефективно виводить шлаки з організму. Покращує стан при захворюваннях серця і судин.

Коріння цикорію містять багато цінних біологічно активних речовин, що обумовлює здатність цієї рослини стимулювати імунітет. Це глікозиди, фруктоза, левульоза, пентозани, холін. Вони активують обмін речовин, мають тиреостатичну дію. Цикорій часто використовується для поліпшення роботи органів шлунково-кишкового тракту. Покращує стан організму при цукровому діабеті завдяки гіпоглікемічній дії і здатності ефективно виводити токсини і відпрацьовані речовини. Покращує стан підшлункової залози, склад крові, очищає судини і тонізує.

В омані міститься багато інуліну* і пектинових речовин.

Це рослинні полісахариди, які і обумовлюють лікувальну дію оману. Також важливий для терапії його багатющий амінокислотний і мінеральний склад.

Білки, якими багаті коріння оману, здійснюють наступну лікувальну дію.

  • Триптофан і фенілаланін сприяють зниженню нездорового апетиту.
  • Треонін, аргінін, метіонін беруть участь в ліпідному обміні і перешкоджають жировому переродженню печінкової тканини.
  • Ізолейцин і лейцин сприяють синтезу інсуліну і приведенню рівня глюкози в крові до норми.

* Цінність інуліну обумовлена ​​його глибоким впливом на обмінні процеси. З того моменту, як він опинився в шлунку і до моменту виведення, він робить свій благотворний вплив. У шлунку інулін розщеплюється за допомогою соляної кислоти і ензимів на фруктозні молекули і їх короткі ланцюжки, які легко проникають в кров. Інулін заміщає глюкозу в процесах обміну речовин, коли вона не може засвоїтися клітинами організму. Також він покращує обмін ліпідів. Ті залишки інуліну, які не піддалися розщепленню, пов’язують багато відпрацьованих і непотрібних речовин і за досить короткий час виводяться з організму через шлунково-кишковий тракт. Він також позитивно впливає на мікрофлору кишечника. У процесі виведення інулін ще й стимулює здатність стінок кишечника скорочуватися. Це призводить до якісного поліпшення і прискорення очищення організму від непотрібних речовин.

Детально вся продукція і спосіб прийому при цукровому діабеті описані тут.

Ми бажаємо вам здорової повноти життя!

 

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.