ПН-НД: 10:00-18:00

Прийом інтернет-замовлень 24/7

Зараз найчастіше виникають кон’юнктивіти без наявності мікробного фактора через погіршення екологічної обстановки. Вони викликаються дратівливою дією агресивних чинників навколишнього середовища, як хімічного, так і фізичного характеру, і називаються реактивними. Синдром сухого ока є однією з форм реактивного кон’юктивіта і виникає при напруженій роботі за комп’ютером.

Звертаємо вашу увагу, що для успішного лікування синдрому сухого ока необхідно відрегулювати параметри робочого місця і налагодити оптимальний режим роботи. Не можна допускати, щоб монітор був розташований вище рівня очей. А також забезпечити себе окулярами зі спеціальними захисним покриттям, які необхідно купувати виключно в офіційних оптичних салонах. Окуляри можуть бути з простими лінзами без корекції, або з корригирувальним склом при короткозорості, далекозорості, астигматизмі. Не можна працювати за комп’ютером в контактних лінзах! Тільки в окулярах! Це врятує вас від багатьох проблем з очима. Лікування синдрому сухого ока антибактеріальними краплями не має сенсу, краще підійдуть краплі типу Штучні сльози. Однак це тільки замісна терапія, яка дає тимчасове полегшення. Настійно рекомендуємо вам звернути увагу на стан вашого організму і регулярно приймати антиоксиданти, в першу чергу вітамін А і бета-каротин.

Алергічний кон’юнктивіт є однією з форм хронічного кон’юктивіта. Вын характеризується вираженими суб’єктивними відчуттями, часто дуже сильним почервонінням очей і сльозотечею. При алергічному кон’юнктивіті необхідно визначити наявність шкідливих факторів навколишнього середовища і звести їх нанівець по можливості. Застосування антибактеріальних крапель може погіршити стан. Суттєву допомогу можуть надати спеціальні антиалергічні краплі. Обов’язкова консультація у офтальмолога і алерголога. Необхідно загальне оздоровлення організму.

Для лікування синдрому сухого ока, алергічного кон’юктивіту і захисту очей рекомендуються наступний курс препаратів компанії Грін-віза.
У рекомендованих дозах є порція “чайна ложка”. Потрібно брати найменшу чайну ложку з тих, які у вас є.
Необхідно приймати курсами по 2 – 3 місяці 2 рази на рік такі препарати.

  • Гарбузова олія по одній чайній ложці 2 рази на день за 20 хвилин до їди.
  • Капсули Для очей по 1 штуці 3 рази в день.

Додатково поза курсом протягом року рекомендується приймати

  • Омега-комплекс,
  • олію насіння льону,
  • капсули Жир печінки катрана,
  • клітковину гарбуза.

Для отримання стійкого ефекту оздоровлення органу зору, профілактики рецидивів і поліпшення зору ми рекомендуємо використовувати Продукти здорового харчування в щоденному меню, особливо асортимент олій холодного віджиму ТМ Грін-віза.

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *