ПН-НД: 10:00-18:00

Прийом інтернет-замовлень 24/7

Лікування синдрому сухого ока, алергічного коньюктивита і захист очей

Зараз найчастіше виникають кон’юнктивіти без наявності мікробного фактора через погіршення екологічної обстановки. Вони викликаються дратівливою дією агресивних чинників навколишнього середовища, як хімічного, так і фізичного характеру, і називаються реактивними. Синдром сухого ока є однією з форм реактивного кон’юктивіту і виникає при напруженій роботі за комп’ютером.

Що може допомогти

Лікування синдрому сухого ока антибактеріальними краплями не має сенсу, краще підійдуть краплі типу Штучні сльози. Однак це тільки замісна терапія, яка дає тимчасове полегшення. Настійно рекомендуємо вам звернути увагу на стан вашого організму і регулярно приймати антиоксиданти, в першу чергу вітамін А і бета-каротин.

Алергічний кон’юнктивіт є однією з форм хронічного кон’юктивіту. Він характеризується вираженими суб’єктивними відчуттями, часто дуже сильним почервонінням очей і сльозотечею. При алергічному кон’юнктивіті необхідно визначити наявність шкідливих факторів навколишнього середовища і звести їх нанівець по можливості. Застосування антибактеріальних крапель може погіршити стан. Суттєву допомогу можуть надати спеціальні антиалергічні краплі. Обов’язкова консультація у офтальмолога і алерголога. Необхідно загальне оздоровлення організму.

Звертаємо вашу увагу, що для успішного лікування синдрому сухого ока необхідно відрегулювати параметри робочого місця і налагодити оптимальний режим роботи. Не можна допускати, щоб монітор був розташований вище рівня очей. А також забезпечити себе окулярами зі спеціальними захисним покриттям, які необхідно купувати виключно в офіційних оптичних салонах. Окуляри можуть бути з простими лінзами без корекції, або з коригувальним склом при короткозорості, далекозорості, астигматизмі. Не можна працювати за комп’ютером в контактних лінзах! Тільки в окулярах! Це врятує вас від багатьох проблем з очима.

Курс препаратів від Грін-віза для зміцнення очей

Для лікування синдрому сухого ока, алергічного кон’юктивіту і захисту очей рекомендуються наступний курс препаратів. Необхідно приймати курсами по 2-3 місяці 2 рази на рік такі препарати:

  • Олія гарбузова по одній чайній ложці 2 рази на день за 20 хвилин до їди або в капсулах по 1 штуці 3 рази в день.
  • Капсули Для очей по 1 штуці 3 рази в день.
  • Каротиноіл по 1 штуці 3 рази на день.

Додатково поза курсом протягом року рекомендується приймати:

  • Омега-комплекс або Омегатріол.
  • Олія насіння льону.
  • Капсули Грінвіт Жир печінки катрана.
  • Цинк+.
  • Фітобальзам для здоров’я очей.
  • Натуральний вітамін С.

Для отримання стійкого ефекту оздоровлення органу зору, профілактики рецидивів і поліпшення зору ми рекомендуємо використовувати Продукти здорового харчування в щоденному меню, особливо асортимент олій холодного віджиму ТМ Грін-віза.

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.