ПН-НД: 10:00-18:00

Прийом інтернет-замовлень 24/7

Лікування порушення мікрофлори кишечника і дисбактеріозу

Для корекції порушення мікрофлори кишечника і лікування дисбактеріозу рекомендується пройти наступні етапи прийому препаратів ТМ Грін-віза.

  • У перший місяць приймається Антипаразитарна програма для зменшення кількості патогенної флори і створення оптимальних умов для розвитку дружньої флори.
  • У другій місяць приймається

Фітобальзам Шлунково-кишковий два рази в день по одній чайній ложці за 20 хвилин до їди.
Ефективні пребіотики * – клітковини для створення сприятливого середовища в кишечнику для дружньої мікрофлори. Найбільш ефективними є такі клітковини: насіння гарбуза з буряковим екстрактом, пшеничних зародків, лляна.
Клітковини необхідно починати приймати з малих доз і за сім днів довести до рекомендованих. Рекомендована доза – дві столові ложки без гірки в день. Необхідно дотримання водного режиму.

  • Протягом всього часу лікування порушення мікрофлори кишечника і дисбактеріозу добре вживати такі препарати ТМ Грін-віза.

Фіточай Очищувальний,
Олію льону можна додавати в негарячу їжу,
Фітофорте Індол.

  • Для збереження здорової мікрофлори в вашому раціоні повинні постійно бути присутні харчові волокна. Вони забезпечують пребіотичну підтримку корисним бактеріям в кишечнику. В асортименті ТМ Грін-віза харчові волокна представлені досить широко. Ви можете вибрати на свій смак клітковину, Хлібці Еко-баланс.

* Пребіотики – неперетравлювані і незасвоювані в шлунково-кишковому тракті складові. Добре сприймаються мікрофлорою товстого кишечника і ферментуються нею. Стимулюють ріст і життєдіяльність дружньої для людини флори.

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.