ПН-НД: 10:00-18:00

Прийом інтернет-замовлень 24/7

Питання своєчасної профілактики простудних захворювань, а також безпечного і ефективного лікування застуди та грипу в нинішній час вельми актуальне.

Грип є серйозною вірусною інфекцією і зустрічається досить рідко. З вірусами може боротися тільки наш імунітет. Похолодання не має ніякого відношення до вірусних інфекцій. Холодна зима – це дуже добре, тому що віруси і бактерії вимерзають під впливом низьких температур. Вірусні інфекції до нас приходять з Азії, там перехворіли, вірус пішов до нас. Тому і відомо, які штами будуть в цьому сезоні.

В основному люди хворіють двома різними видами простудних захворювань.
 • ГРВІ – це гостра респіраторна інфекція, яка викликається вірусами.
 • ГРЗ – це гостре респіраторне захворювання, яке викликається бактеріями.

Спільними ознаками ГРВІ та ГРЗ є нежить, біль у горлі, ломота у всьому тілі, кашель.

Однак є і відмінності, за якими можна визначити різновид інфекції.

Давайте їх розглянемо.
Бактерії живуть в міжклітинному просторі, а вірус живе тільки всередині клітини. Він потрапляє в клітину через її мембрану і починає дуже швидко розмножуватися. З цим пов’язана неможливість знищення вірусу лікарськими засобами. Так як для того, щоб знищити вірус, ми повинні знищити свою клітку, тобто своє тіло. Тільки у нашого імунітету є механізм знищення вірусу. Для цього є спеціально навчені Т-лімфоцити. У дитячому віці імунітет тренується, коли дитина хворіє на гостру респіраторну вірусну інфекцію,
Ознаками ГРВІ є такі прояви.

 • Червоні щоки, тіло гаряче.
 • Підвищена температура знижується після прийому жарознижувальних засобів.

Якщо ж щоки бліді, а висока температура не знижується після прийому жарознижувального, то це ознаки бактеріальної інфекції і необхідно звернутися до лікаря. Також слід враховувати, що при вірусній інфекції немає спраги, а при бактеріальній спостерігається спрага.
Правила поведінки, якщо ви захворіли на ГРВІ.

 1. Пити багато рідини: теплу воду, можна з лимоном, чай вітамінний, нирковий, очищувальний, імуностимулювальний. Токсини виводяться через нирки і шкіру. Так як печінка виконує 500 важливих функцій в нашому організмі, вона завжди страждає від вірусних інфекцій. Необхідно враховувати, що йде інтоксикація, отруєння продуктами розпаду вірусів, тому печінку потрібно підтримувати. Якщо вам не хочеться їсти в цей час, то не треба себе змушувати. При наявності апетиту їжте легку їжу і потроху. Багато рідини необхідно пити для того, щоб кров була текучої і робота печінки полегшувалась таким чином.
 2. Обов’язково дотримуйтесь постільного режиму. Під час захворювання організм витрачає дуже багато енергії, нерозумно буде його перевантажувати. Частіше міняйте натільну і постільну білизну.
 3. Приймайте клітковину будь-яку на ваш смак. Вона виконує роль сорбенту і звільняє організм від залишків мікробів, вірусів і знижує інтоксикацію. Якщо два рази в день їсти клітковину по одній столовій ложці зі склянкою води, то вона очищає кров, вбирає в себе віруси і виводить з організму. Так що клітковину можна рекомендувати для профілактики ГРВІ в разі регулярного прийому.
 4. Жарознижувальні засоби типу парацетамолу, аспірину приймати небажано, тільки в дуже крайніх випадках, так як вони змінюють формулу крові, особливо у дітей.
Продукти ТМ Грін-віза, які ефективні для лікування застуди.

Чудово, що всі вони поєднуються між собою і сумісні з фармакологічними препаратами в разі призначення останніх лікарем.

 • Бронхолегеневий бальзам по одній чайній ложці два або три рази на день перед їжею за 40 хвилин. Поліензим-14 по половині чайної ложки двічі на день за 20 хвилин до їди. Такі заходи допоможуть зняти спазмування бронхів, полегшать відхаркування, будуть заспокоювати і загоювати слизові органів дихання.
 • Жир печінки катрана в капсулах для підтримки Т-лімфоцитів.
 • Аромадоктор для санації носоглотки.
 • При загостренні хронічного риніту і гаймориту добре підключити Цілитель. Він відмінно пригнічує інфекцію та знижує запальні явища, знімає набряк слизової і покращує відтік слизу і гною з носових пазух. Аромадоктор застосовують два рази в день вранці і ввечері по одному впорскуванню в кожну ніздрю, а Цілитель в середині дня один раз також по одному впорскуванню в кожну ніздрю.
 • Аромащит для розтирання.
 • Хлорфінорм при першінні в горлі. При хронічних захворюваннях горла можна розсмоктувати до восьми таблеток в день.
 • Для протидії мікробам, вірусам і грибам рекомендований прийом капсул часнику. Це знижує ризик виникнення ускладнень.
 • Дуже корисний Протеїновий коктейль в якості їжі як джерело амінокислот. Наш імунітет є білковою структурою. Якщо білка не вистачає, то людина не зможе швидко одужати.
 • Зародки пшениці є продуктом 3 в 1. Ніжна клітковина, повноцінний білок і необхідні вітаміни.
 • Також корисні олії пшениці і волоського горіха. Взагалі будь-яка рослинна олія холодного віджиму преміум-класу від ТМ Грін-віза, випита натщесерце, є джерелом вітамінів.
 • Гель від застуди розігріває.
 • Капсули від застуди та грипу по 2 капсули 3 рази на день у разі захворювання. Для профілактики по 1 капсулі 2 рази на день протягом 60 днів.
 • Поліензими 7, 9 і 11 ефективно підтримають організм.
Респіраторні інфекції потрібно лікувати до кінця!

Недолікована інфекція переходить в хронічну форму, внаслідок цього страждають нирки, виникають пієлонефрити, пісок, сечокам’яна хвороба, так як інфекція по лімфі опускається вниз в нирки. Також страждає серцево-судинна система.
Тому не ходіть з хронічним нежитем, лікуйте його! Наші органи руйнуються не від старості, а від інфекції!
Серце і судини необхідно захищати і підтримувати в період відновлення після захворювання. Корисно попити курсом

Для профілактики простудних захворювань і грипу необхідно покращувати здатність свого організму адаптуватися до змін зовнішнього і внутрішнього середовища, підвищувати імунітет.

У період зміни пір року, змін погодних умов наш організм перебудовується, змінюється обмін речовин і витрачання енергії, механізми адаптації та імунітет працюють в напруженому режимі. Допомогти організму може вживання рослинної їжі, тому що рослинний світ вміє пристосовуватися до мінливих умов існування. Тому натуральна продукція з рослин ТМ Грін-віза може надати вам істотну підтримку.
В першу чергу необхідно підживлювати свою нервову систему, так як від її врівноваженості безпосередньо залежить наш імунітет. У стресовій ситуації імунна система практично не працює.

Поліензим-6, бальзам Антистрес, Седафіт і Заспокійливий чай нададуть підтримку і наситять нервову систему, додадуть їй стійкості і гнучкості. Всі ці препарати і схему прийому можна знайти за цим посиланням.

Під час епідемій при безпосередніх контактах як місцевий захист працює рослинний олійний комплекс Аромащит і гель Від застуди. Змащувати ікри, крила носа і скроні, область за вухами і шийних лімфовузлів, носову порожнину. Кожні чотири години потрібно оновлювати нанесення, якщо ви знаходитеся в людному місці. Вдома досить наносити вранці і ввечері. Регулярно приймайте клітковину вранці і ввечері, ця проста міра допоможе вивести мікроби і віруси з організму і не дати їм шансу на розмноження.

Для профілактики простудних захворювань і зміцнення імунітету добре провести двомісячний курс прийому таких препаратів.
 • Капсульована олія часнику по 2 штуки і Капсули від застуди та грипу по 1 штуці вранці і ввечері.
 • Омега-комплекс, жир печінки катрана живлять Т-лімфоцити і зміцнюють наш імунітет.
 • З лінійки поліензими максимальний ефект профілактики дають номери 7, 9 і 11.
 • Прийом пластівців зародків пшениці і чаю імуностимулювального доповнить комплекс.

Ми бажаємо вам здоров’я, щастя і радості!

Автор: Татьяна Чугай

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *