ПН-НД: 10:00-18:00

Прийом інтернет-замовлень 24/7

Лікування і профілактика простудних захворювань з ТМ Грін-віза

Питання своєчасної профілактики простудних захворювань, а також безпечного і ефективного лікування застуди та грипу в нинішній час вельми актуальне.

Грип є серйозною вірусною інфекцією і зустрічається досить рідко. З вірусами може боротися тільки наш імунітет. Похолодання не має ніякого відношення до вірусних інфекцій. Холодна зима – це дуже добре, тому що віруси і бактерії вимерзають під впливом низьких температур. Вірусні інфекції до нас приходять з Азії, там перехворіли, вірус пішов до нас. Тому і відомо, які штами будуть в цьому сезоні.

В основному люди хворіють двома різними видами простудних захворювань:

 • ГРВІ – гостра респіраторна інфекція, яка викликається вірусами.
 • ГРЗ – гостре респіраторне захворювання, яке викликається бактеріями.

Спільними ознаками ГРВІ та ГРЗ є нежить, біль у горлі, ломота у всьому тілі, кашель.

Як визначити різновид інфекції

Розглянемо відмінності, за якими можна визначити різновид інфекції.
Бактерії живуть в міжклітинному просторі, а вірус живе тільки всередині клітини. Він потрапляє в клітину через її мембрану і починає дуже швидко розмножуватися. З цим пов’язана неможливість знищення вірусу лікарськими засобами. Для того, щоб знищити вірус, ми повинні знищити свою клітку, тобто своє тіло. Тільки у нашого імунітету є механізм знищення вірусу. Для цього є спеціально навчені Т-лімфоцити. У дитячому віці імунітет тренується, коли дитина хворіє на гостру респіраторну вірусну інфекцію,
Ознаками ГРВІ є такі прояви:

 • Червоні щоки, тіло гаряче.
 • Підвищена температура знижується після прийому жарознижувальних засобів.

Якщо ж щоки бліді, а висока температура не знижується після прийому жарознижувального, то це ознаки бактеріальної інфекції і необхідно звернутися до лікаря. Також слід враховувати, що при вірусній інфекції немає спраги, а при бактеріальній є.

Правила поведінки при ГРВІ

Пити багато рідини: теплу воду, можна з лимоном. Токсини виводяться через нирки і шкіру. Печінка виконує 500 важливих функцій в нашому організмі, вона завжди страждає від вірусних інфекцій. Необхідно враховувати, що йде інтоксикація, отруєння продуктами розпаду вірусів, тому печінку потрібно підтримувати. Якщо вам не хочеться їсти в цей час, то не треба себе змушувати. При наявності апетиту їжте легку їжу і потроху. Багато рідини необхідно пити для того, щоб кров була текучої і робота печінки полегшувалась таким чином.

Обов’язково дотримуйтесь постільного режиму. Під час захворювання організм витрачає дуже багато енергії, нерозумно буде його перевантажувати. Частіше міняйте натільну і постільну білизну.

Приймайте Хітозан морського походження або комплекс клітковин Пребіоргін. Вони виконують роль сорбентів і звільняють організм від залишків мікробів, вірусів, знижують інтоксикацію і очищають кров. Жарознижувальні засоби типу парацетамолу, аспірину приймати небажано, тільки при температурі вище 38,5 градусів.

Які препарати ефективні для лікування застуди

Всі продукти ТМ Грін-віза поєднуються між собою і сумісні з фармакологічними препаратами в разі призначення останніх лікарем.

 • Фітобальзам Бронхо-легеневий по одній чайній ложці два або три рази на день перед їжею за 40 хвилин.
 • Бронхолегенева формула Поліензим-14 по половині чайної ложки двічі на день за 20 хвилин до їди. Такі заходи допоможуть зняти спазмування бронхів, полегшать відхаркування, будуть заспокоювати і загоювати слизові органів дихання.
 • Капсули Грінвіт жир печінки катрана для підтримки Т-лімфоцитів.
 • Бальзам Аромадоктор – натуральний спрей для носа для санації носоглотки.
 • Бальзам Цілитель – спрей для носа з цикламеном при гаймориті, синуситі підключайте при загостренні хронічного риніту і гаймориту.  Він відмінно пригнічує інфекцію та знижує запальні явища, знімає набряк слизової і покращує відтік слизу і гною з носових пазух. Аромадоктор застосовують два рази в день вранці і ввечері по одному впорскуванню в кожну ніздрю, а Цілитель в середині дня один раз також по одному впорскуванню в кожну ніздрю.
 • Аромакомплекс від застуди Аромащит для розтирання.
 • Хлорфінорм при першінні в горлі. При хронічних захворюваннях горла можна розсмоктувати до восьми таблеток в день.
 • Олійний екстракт часнику в капсулах рекомендований для протидії мікробам, вірусам і грибам. Це знижує ризик виникнення ускладнень.
 • Протеїнові коктейлі корисні в якості їжі як багате джерело амінокислот. Наш імунітет є білковою структурою. Якщо білка не вистачає, то людина не зможе швидко одужати.
 • Фітогель бальзам Від застуди розігріває і знімає неприємні відчуття.
 • Олії холодного віджиму корисні в цей період як джерело вітамінів, особливо пшеничних зародків і ядер волоського горіха.
 • Капсули Фітофорте – капсули від застуди та грипу по 2 штуки 3 рази на день під час захворювання.
 • Поліензими 7 і 9 ефективно підтримають організм.
Респіраторні інфекції потрібно лікувати до кінця

Недолікована інфекція переходить в хронічну форму, внаслідок цього страждають нирки, виникають пієлонефрити, пісок, сечокам’яна хвороба, тому що інфекція по лімфі опускається вниз в нирки. Також страждає серцево-судинна система.
Тому не ходіть з хронічним нежитем, лікуйте його! Наші органи руйнуються не від старості, а від інфекції!
Серце і судини необхідно захищати і підтримувати в період відновлення після захворювання. Корисно попити курсом:

 • Амарантову олію.
 • Капсули Грінвіт – капсули для серця.
 • Кардіонорм препарат для зміцнення серця.
 • Венонорм препарат для зміцнення судин.

Для профілактики простудних захворювань і грипу необхідно покращувати здатність свого організму адаптуватися до змін зовнішнього і внутрішнього середовища, підвищувати імунітет. У період зміни пір року, змін погодних умов наш організм перебудовується, змінюється обмін речовин і витрачання енергії, механізми адаптації та імунітет працюють в напруженому режимі.

Допомогти організму може вживання рослинної їжі, тому що рослинний світ вміє пристосовуватися до мінливих умов існування. Тому натуральна продукція з рослин ТМ Грін-віза може надати вам істотну підтримку.

Захист під час епідемії і профілактика застуди

В першу чергу необхідно підживлювати свою нервову систему, від її врівноваженості безпосередньо залежить наш імунітет. У стресовій ситуації імунна система практично не працює. Поліензим-6, Фітобальзам Антистресовий, Седафіт і Сироп-бальзам Заспокійливий нададуть підтримку і наситять нервову систему, додадуть їй стійкості і гнучкості.

Під час епідемій при безпосередніх контактах як місцевий захист працює рослинний олійний Аромакомплекс від застуди Аромащит і Фітогель бальзам Від застуди. Змащувати ікри, крила носа і скроні, область за вухами і шийних лімфовузлів, носову порожнину. Кожні чотири години потрібно оновлювати нанесення, якщо ви знаходитеся в людному місці. Вдома досить наносити вранці і ввечері. Регулярно приймайте клітковину вранці і ввечері, ця проста міра допоможе вивести мікроби і віруси з організму і не дати їм шансу на розмноження.

Для профілактики простудних захворювань і зміцнення імунітету добре провести двомісячний курс прийому таких препаратів:

 • Олійний екстракт часнику в капсулах по 2 штуки.
 • Капсули Фітофорте – капсули від застуди та грипу по 1 штуці вранці і ввечері.
 • Капсули Омега-комплекс серії Грінвіт або Жир печінки катрана живлять Т-лімфоцити і зміцнюють наш імунітет.
 • З лінійки Поліензими максимальний ефект профілактики дають номери 7 і 9.

Ми бажаємо вам здоров’я, щастя і радості!

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.