ПН-НД: 10:00-18:00

Прийом інтернет-замовлень 24/7

Лікування і профілактика простудних захворювань. Частина 3

Під час лікування простудного захворювання потрібно підтримувати роботу імунітету. Тому обов’язковий до прийому фітобальзам Імуностимлювальний. Хороший імунітет дає підвищення температури. Це означає, що імунні клітини знищують хвороботворні мікроорганізми і йде інтоксикація продуктами їх розпаду. Однак віруси і бактерії гинуть і це дуже добре. Імуностимулювальний бальзам дітям дають по одній крапельці на один рік життя. Дорослим вагою до 90 кг достатньо однієї чайної ложки на прийом, понад 120 кг – дві чайні ложки. Його слід приймати за 20 хвилин до їди або через 20 хвилин після.

Повне одужання важливе

Лікування простудних захворювань обов’язково потрібно доводити до повного одужання. Є висока ймовірність того, що недолікований процес спуститься нижче і може початися бронхіт. Недолікований бронхіт дає пневмофиброз, який є предстадією склерозу альвеол легенів. Поліензим-14 і фітобальзам Бронхо-легеневий добре допомагають відновити здоров’я дихальної системи. Показане використання свічок Вітол зі складовими, що мають протизапальний ефект:

  • Жир печінки катрана.
  • Олія зародків пшениці, софора японська та прополіс.
  • Олія чайного дерева та зелений волоський горіх.

Що приймати в період відновлення після застуди

При високій температурі людина втрачає рідину, а разом з рідиною і мікроелементи. Протягом двох місяців після хвороби з температурною реакцією добре приймати Кальцій в профілактичній дозі по одній таблетці на ніч. А також комплекс клітковин Пребіогрін для очищення, зміцнення організму і пити достатню кількість чистої води.

Ослабленим людям в період відновлення після перенесеного простудного захворювання необхідно за півгодини до їжі приймати по дві капсули для поліпшення травлення і капсули від застуди та грипу для зміцнення імунітету. При збереженні пітливості після простудного захворювання прийом комплексу Імуногрін допоможе відновити і зміцнити організм.

Як слідова реакція після застуди йде напруга на печінку. Необхідно звернути увагу на цей надважливий орган і підтримати його. Тут вам допоможуть:

  • Капсули для печінки серії Фітофорте і Грінвіт.
  • Фітобальзам Здорова печінка.
  • Олії розторопші та чорного кмину.

При атеросклерозі можна додати такі препарати: Олія рижієва та Омега-комплекс.
Якщо у людини ослаблений імунітет, то це говорить про те, що у неї слабка ендокринна і нервова система. Ендокринна, імунна і нервова системи складають одне ціле. Цей факт необхідно враховувати, якщо ви хочете зміцнити імунітет.

Профілактика застуди

Характер профілактики простудних захворювань залежить від того, в яких умовах ви зараз перебуваєте:

  • Ви промерзли: доцільно застосувати спрей Аромадоктор в ніс, а на литкові м’язи і груди нанести комплекс Аромащит.
  • Ви перебуваєте в стресовій ситуації: необхідно приймати Поліензим-6 для нервової системи.
  • Чоловікам для профілактики простудних захворювань показані свічки Вітол: з жиром печінки катрана, з гарбузом і солодкою, Проставітол. Всі вони спрямовані на поліпшення роботи простати, а від здоров’я простати безпосередньо залежить імунітет чоловічого організму.

Якщо людина часто хворіє, і, просто кажучи, бере інфекцію від всіх, слід перевірити вміст йоду в організмі.
Зробити це можна в такий спосіб: нанести йодну сітку на тильну область між ліктем і зап’ястям і подивитися, скільки вона буде триматися. У нормі без прийняття душу вона повинна триматися 48 годин.

При нестачі в організмі йоду бактеріальна і вірусна інфекції швидко поширюються по судинах. Причиною цього є відсутність дезинфікуючого фактора, яким є йод. Якість гормонів, що відповідають за перешкоду розвитку інфекції, теж залежить від йоду. Найкраще організм засвоює цей важливий мікроелемент з рослин, які містяться в наших капсулах Природного йоду, олії волоського горіха, Хлорфінормі, Спіруліні. Мінеральний синтетичний йод, який часто продається в аптеках, для цієї мети не підходить.
Читайте початок в Частині 1.

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.