ПН-НД: 10:00-18:00

Прийом інтернет-замовлень 24/7

Під час лікування простудного захворювання потрібно стимулювати роботу імунітету. Тому обов’язковий до прийому фітобальзам Імуностимлювальний.

Хороший імунітет дає підвищення температури.

Це означає, що імунні клітини знищують хвороботворні мікроорганізми і йде інтоксикація продуктами їх розпаду. Однак віруси і бактерії гинуть і це дуже добре. Імуностимулювальний бальзам дітям дають по одній крапельці на один рік життя. Дорослим вагою до 90 кг достатньо однієї чайної ложки на прийом, понад 120 кг – дві чайні ложки. Його слід приймати за 20 хвилин до їди або через 20 хвилин після їди.

Через 15 хвилин після їжі добре прийняти фіточай Вітамінний, Імуностимулювальний або той, що бадьорить (якщо немає гіпертонії). Це поліпшить якість роботи імунної системи. При високій температурі людина втрачає рідину, а разом з рідиною і мікроелементи.
Тому протягом двох місяців після хвороби з температурною реакцією добре приймати Кальцій + в профілактичній дозі по одній таблетці на ніч. В їжу додавати харчові волокна для зміцнення організму і пити достатню кількість чистої води.

Ослабленим людям в період відновлення після перенесеного простудного захворювання необхідно пити воду за дві години до їжі, за півгодини до їжі випивати дві капсули для поліпшення травлення і капсули від застуди та грипу для зміцнення імунітету. При збереженні пітливості після простудного захворювання допоможе додавання в їжу пластівців зародків пшениці, вони містять до 800 біологічно активних речовин.

Як слідова реакція йде напруга на печінку. Тому необхідно звернути увагу на печінку. Тут вам допоможуть капсули для печінки серії Фітофорте і Грінвіт, фітобальзам Здорова печінка і бальзам – сироп Печінковий, олійний екстракт розторопші. Також олія чорного кмину добре впливає на печінковий фактор. Якщо є атеросклероз, то допоможуть такі препарати: поліензим-2.1, фітобальзам Здорова печінка, олія рижієва, капсули для печінки, олійний екстракт розторопші, омега-комплекс.
Звертаємо вашу увагу на те, що всі згадані в статті препарати ви можете знайти, набравши частину назви в пошуковому прямокутнику в правому верхньому секторі.
Якщо у людини ослаблений імунітет, то це говорить про те, що у нього слабка ендокринна і нервова система. Ендокринна, імунна і нервова система складають одне ціле. Цей факт необхідно враховувати, якщо ви хочете зміцнити імунітет.

Характер профілактики простудних захворювань залежить від того, в яких умовах ви зараз перебуваєте.
  • Якщо ви промерзли, то доцільно застосувати Аромадоктор в ніс, а на литкові м’язи і груди нанести Аромащит.
  • Якщо ж ви перебуваєте в стресовій ситуації, то необхідно приймати поліензим-6 для нервової системи.
  • Чоловікам для профілактики простудних захворювань показані свічки Вітол з жиром печінки катрана, з гарбузом і солодкою, Проставітол. Всі вони спрямовані на поліпшення роботи простати, а від здоров’я простати безпосередньо залежить імунітет чоловічого організму.
Лікування простудних захворювань обов’язково потрібно доводити до повного одужання.

Так як висока ймовірність того, що недолікований процес спуститься нижче і може початися бронхіт, а недолікований бронхіт дає пневмофиброз, який є предстадією склерозу альвеол легенів. Поліензим-14 і фітобальзам Бронхо-легеневий добре допомагають при бронхолегеневих проблемах. Показаний також масаж, бальзам-сироп Грудний, чай Вітамінний, свічки Вітол. Протизапальний ефект мають свічки з жиром печінки катрана, з софорою японської та прополісом, з чайним деревом і волоським горіхом.

Ускладнення на нирки після інфекції у дітей проявляються сильніше і частіше, ніж у дорослих. Тому чай нирковий добре давати дітям після простудних захворювань.
Якщо людина часто хворіє, і, просто кажучи, бере інфекцію від всіх, потрібно перевірити вміст йоду в організмі.
Зробити це можна в такий спосіб: нанести йодну сітку на тильну область між ліктем і зап’ястям і подивитися, скільки вона буде триматися. У нормі без прийняття душу вона повинна триматися 48 годин.

Якщо в організмі не вистачає йоду, то бактеріальна і вірусна інфекції поширюються по судинах дуже швидко. Причиною цього є відсутність дезинфікуючого фактора, яким є йод. Якість гормонів, що відповідають за перешкоду розвитку інфекції, залежить від йоду. Найкраще організм засвоює йод з рослин, які містяться в наших капсулах Природного йоду, олійному екстракті волоського горіха, Хлорфінормі, Спіруліні. Мінеральний синтетичний йод, який часто продається в аптеках, для цієї мети не підходить.
Читайте початок в Частині 1 і Частині 2.
Ми бажаємо вам міцного здоров’я і гарного настрою!

Автор: Татьяна Чугай

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *