ПН-НД: 10:00-18:00

Прийом інтернет-замовлень 24/7

Комплекс трав судинного засобу від Грін-візи

Поліензим (полізим)-3 від Грін-візи створений як судинний засіб. Високу ефективність препарату поряд з ферментами забезпечують його рослинні компоненти: глід криваво-червоний, бузина трав’яниста, мати-й-мачуха, горобина чорноплідна і лопух великий.

Отже, давайте розглянемо властивості лікарських рослин, що входять до складу Поліензиму (полізиму)-3 від Грін-візи.

Глід криваво-червоний є загальновизнаним серцевим лікарем. Містить речовини, що благотворно впливають на серцевий м’яз: живить, відновлює ритм і покращує його постачання киснем. Глід криваво-червоний здатний знижувати поганий холестерин, розслабляти спазмовані судини, збільшувати силу серцевих скорочень. М’яко регулює тиск, причому підвищений – знижується, знижений – підвищується. А також зміцнює капіляри, тонізує серце і заспокоює нервову систему. Це гарний судинний засіб. Обумовлює глибокий, спокійний і тривалий сон, при цьому не виникає станів психологічного пригнічення.

Бузину трав’янисту древні шанували як священну рослину, а її плоди вживали для довгого життя. Вона є протизапальним, антимікробним засобом, особливо при урологічних інфекціях. Знімає спазми і розширює судини, очищає кров, має заспокійливий і сечогінний ефект. Перешкоджає розвитку атеросклерозу кровоносних судин. Також має тонізувальну дію.

Мати-й-мачуха в народній медицині відома як засіб широкого спектра дії. Це старовинний протизапальний засіб. Загоює рани, знімає спазми, знезаражує, лікує атеросклероз. Має седативний і сечогінний ефект.

Горобину чорноплідну травники давно вважають цілющою рослиною. Вона зміцнює судини, підтримує їх еластичність і нормальну проникність. Знімає спазми, розширює кровоносні судини і призводить артеріальний тиск в норму. Знижує ризик розвитку атеросклерозу. З давніх-давен відомо кровотворну, кровоспинну дію горобини. Наші пращури вшановували горобину, що підтверджує і прислів’я: Дух горобини відганяє всі хвороби.

Лопух великий всім нам відома рослина, що часто зустрічається. Однак він не такий простий! Це сильний онкопротекторний засіб. Він запобігає мутаційним змінам здорових клітин і росту пухлинних. Регулює водно-сольовий обмін речовин. Має антимікробну і сечогінну дію при урогенітальних захворюваннях. Також відомий своїми протизапальними і репаративними властивостями.

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.