ПН-НД: 9:00-19:00

Прийом інтернет-замовлень 24/7

Поліензим (полізим)-2 від Грінвізи створений як препарат для лікування гастриту, хронічного і гострого. А також для вирішення проблем шлунково-кишкового тракту. Надає лікувально – профілактичний вплив на органи травлення. Ефективність препарату разом з ферментами забезпечують його рослинні компоненти: аїр болотний, ромашка лікарська, собача кропива звичайна, деревій, солодка гола.

Отже, розглянемо докладніше властивості лікарських рослин, що входять до складу Поліензиму (полізиму)-2 від Грінвізи.

Аїр болотний або тростиновий зростає практично по всій території України. На берегах річок і водойм, на болотах і заболочених лугах. У народній медицині вважається універсальним лікувальним зіллям. Головний засіб при дискомфорті в шлунку – заспокоює запалену слизову і загоює ранки. Тому аїр входить до складу препаратів для лікування хронічного гастриту. Це гарне болезаспокійливе, обволікувальне, протизапальне, дезинфікувальне, антимікробне. Має м’який заспокійливий ефект. Надає тонізувальну дію. Присутні в складі аїру біологічно активні речовини збуджують закінчення смакових рецепторів і підсилюють рефлекторне виділення шлункового соку і підвищення апетиту. А також активізують виділення жовчі, підвищують тонус жовчного міхура, збільшують діурез, сприяють відходженню газів. Дубильні речовини знижують кислотність шлункового соку.

Ромашка лікарська росте невеликими заростями по всій території України на полях і городах, в садах, на пустирях. Культивується в спеціальних господарствах. Це одне з найцінніших лікарських рослин, застосовувалося ще древнім лікарями як ефективний болезаспокійливий засіб. А також при перевтомі, занепаді сил і нервових розладах. Біологічно активні речовини, що входять до складу ромашки, знімають набряк слизової оболонки шлунка, зменшують спазми і бродильні процеси в кишечнику, мають протизапальну, дезинфікувальну і регенераторну дію, володіють антивиразковим ефектом.

Пустирник звичайний росте повсюдно в лісостепах і степах. Культивується в спеціальних господарствах. Ще в середні століття був відомий як цінна універсальний лікарський рослина. Має заспокійливу і протизапальну дію. Має бактерицидні властивості, знімає спазми. Нормалізує роботу шлунково-кишкового тракту, особливо якщо проблеми виникли на нервовому грунті.

Деревій звичайний росте на луках, в лісостепу і степу по всій Україні. Це старовинний народний засіб для загоєння ран і зупинки кровотеч. Має сильні бактерицидні і загальнозміцнювальні властивості, має протизапальну, заспокійливу і розслаблювальну дію. Має народну назву – зелений бинт.

Солодка гола росте на солонцюватих місцях і приморських схилах на півдні степової частини України. Її корисні властивості описані за 3000 років до нашої ери. Високо цінується в емпірічній медицині Китаю. Китайські лікарі відносять солодку до омолоджуювальних засобів. Виявляє широку терапевтичну активність. Має антимікробні, загальнозміцнювальні, спазмолітичні властивості. Нормалізує секрецію травних залоз, підвищує імунітет слизової шлунково-кишкового тракту, благотворно впливає на обмін речовин, регулює водно-сольовий баланс. Активізує вироблення в надниркових залозах спеціальних гормонів, які підсилюють захисні функції слизової оболонки шлунка.

Порада від Грінвізи: разом з препаратами для лікування хронічного гастриту необхідно налагодити харчування !!!

Нашими фахівцями створені необхідні продукти при проблемах в роботі шлунково-кишкового тракту:

 Цільнозернові каші

 Білкові коктейлі

Комплекс зі знижкою Оздоровлення шлунково-кишкового тракту і лікування захворювань ШКТ
Грінвіза бажає Вам міцного здоров’я!

Залишити відгук