ПН-НД: 10:00-18:00

Прийом інтернет-замовлень 24/7

Комплекс трав Поліензиму-1

Хороший лікувально – профілактичний ефект застосування Поліензиму-1 від Грінвізи разом з ферментами і продуктами бджільництва забезпечують його рослинні компоненти.

Ламінарію цукристу здавна використовують для підтримки бадьорості і здоров’я. Також відома як радіопротекторний, антивірусний й онкопротекторний засіб. Має високу біодоступність і багатющий склад. Солі альгінової кислоти складають чверть всього обсягу сухої маси. Мають властивість зв’язувати важкі метали, чужорідні речовини і виводити їх з організму. Глікозид ламинарин до 20% і клітковина до 6% забезпечують проносну дію завдяки своїй здатності набухати. Збільшуючи свій обсяг, вони дратують рецептори слизової оболонки кишечника і сприяють його випорожненню. Тому ламінарія ефективна при хронічних атонічних запорах, хронічних і гострих ентероколітах і проктитах.

 • Білкові речовини близько 9%, фруктоза до 4%, вітаміни А, В1, В2, В12, С і D.
 • Різноманітні макро- і мікроелементи: бром, калій, натрій, кальцій, марганець, мідь, кобальт, бор.
 • Особливо багато йоду – 2,7 – 3%. Це незамінний мікроелемент для організму людини. Бере участь в синтезі гормонів щитовидної залози. Терапевтична активність ламінарії багато в чому обумовлена ​​високим вмістом йоду. Її використовують для лікування щитовидки, гіпертиреозу, легких форм базедової хвороби, для профілактики ендемічного зобу і атеросклерозу. Вживання ламінарії сприяє усуненню дефіциту йоду в організмі.

Терен колючий – містить глікозиди, в тому числі флавоноїди і амигдалин, багато вітаміну С, цукру, пектинові і дубильні речовини, яблучну кислоту. Налагоджує обмін речовин, очищає кров, захищає і підтримує печінку, сприяє зниженню рівня цукру в крові. Має протизапальну антибактеріальну, регенерувальну дію.

Виноград (кісточка) – потужний природний антиоксидант завдяки високій концентрації біофлавоноїдів – проантоцианідів, цинку, селену, вітамінів А, В, С, Е. деактивують окисну деградацію ліпідів, яка відбувається під дією вільних радікалів. Не дає розвиватися процесу пошкодження клітини в результаті окислення. Активізує антиоксидантний захист організма.Также містить калій, мідь, марганець, залізо, фолієву кислоту, вітаміни D, PP, Р, К. А також поліфеноли, які захищають і підтримують серце і капіляри. Підвищує здатність організму до адаптації, модулює імунітет. Має антигіпоксичну, антианемічну, протизапальну, фітонцидну, антиалергічну дію.

Також до складу Поліензиму-1  від Грінвізи входить

Кизил звичайний. Його цілющі властивості як загальнозміцнювального і тонізувального засобу відомі давно. Ще Гіппократ рекомендував відвар листя при хворобах шлунка. Містить

 • яблучну, лимонну, бурштинову органічні кислоти: 2 – 3,5%.
 • Близько 55 мг /% аскорбінової кислоти.
 • Ефірні олії, пектини, дубильні речовини, флавоноїди, цукри,
 • калій, сірку, мідь, фосфор.

Має енергозберігальні, антианемічні, кровотворні властивості. Контролює процес виведення продуктів метаболізму через нирки, нормалізує водно-сольовий баланс і рівень цукру.

Аронія або горобина чорноплідна. Завдяки високій концентрації антиоксидантів, вітамінів С і Р, токоферолу, бета-каротину, фенольних сполук (флавоноїди + фенолокислоти), йоду, макро- і мікроелементів, надає широку дію на організм людини. Антиоксидантні властивості, зміцнює і захищає серце, капіляри і печінку. Захищає від радіації. Стимулює імунітет і процеси регенерації. Уповільнює старіння. Покращує роботу щитовидної і підшлункової залоз, кори надниркових залоз. Захищає від стресів і їх наслідків. Підвищує життєвий тонус організму, покращує апетит, знижує розумову і фізичну втому.

Рекомендації від Грін-візи для оздоровлення та лікування щитовидки.

 1. Змочити водою область щитовидної залози.
 2. Нанести невелику кількість (розміром з сірникову головку) Поліензиму-1.
 3. Потім змастити Олією волоського горіха *, через 2 години при необхідності змити теплою водою.
 4. Одночасно всередину приймається 1/2 чайної ложки Поліензиму 1 під язик до повного розсмоктування.
 5. Через 20 хвилин – 1 чайну ложку Олії волоського горіха.

Дана методика добре себе зарекомендувала при різних патологіях щитовидної залози.


* При вузликах щитовидної залози для змащування Олію волоського горіха замінити Жиром печінки катрана.
Для усунення дефіциту йоду в організмі достатньо виконання пунктів 4 і 5.
Курс – 2-3 місяці до нормалізації стану щитовидної залози.

Грін-віза бажає вам міцного здоров’я!

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.