ПН-НД: 10:00-18:00

Прийом інтернет-замовлень 24/7

Комплекс трав ниркового засобу від Грінвізи

Поліензим (полізим)-3.2 від Грінвізи створений як нирковий засіб. З успіхом застосовується при хронічних і гострих захворюваннях нирок. Відзначається поліпшення показників сечі, розсмоктування кіст. Виведення піску з нирок проходить без загострень. А камені поступово перетворюються в пісок і також м’яко виводяться з організму. Також при гіпертонії в комплексному лікуванні забезпечується тривала стабілізація процесу, що дає можливість зменшити призначення фармацевтичних препаратів, що знижують тиск .

Нирковий засіб Поліензим (інша назва полізим)-3.2 від Грінвізи сприяє активації процесів метаболізму, нормалізації нейроендокринної регуляції судин, що веде до поліпшення постачання органів кров’ю. При ревматоїдному артриті також відзначено благотворний вплив нашого ниркового засобу. У комплексному лікуванні поліпшується загальне самопочуття хворих і з’являється можливість знижувати дози гормональних препаратів (нестероїдних протизапальних). Високу ефективність препарату поряд з ферментами забезпечують його рослинні компоненти: цикорій звичайний, череда трироздільна, ожина сиза, волошка синя, шипшина коричнева, кукурудзяні рильця.

Отже, давайте розглянемо властивості лікарських рослин, що входять до складу Поліензиму (полізиму)-3.2 від Грінвізи.

Коріння цикорію звичайного містить гіркий глікозид ітібін, фруктозу, левулезу, пентозани і холін. У траві і квітках містяться гіркі речовини лактуцин і лактукопікрін, трітерпени, кумариновий глікозид цікоріін, вітамін С і вітаміни групи В. Це дієвий сечогінний засіб, допомагає при набряках і труднощах з сечовипусканням. Розширює судини і налагоджує обмін речовин. Має протизапальний, антимікробний ефект. Що особливо важливо при виведенні піску з нирок.

Трава череди трироздільної містить флавоноїди, дубильні речовини, червоний флобафен, каротин, кумарин, вітамін С, ефірну олію, слиз, аміни, гіркоти, мікроелементи, в тому числі марганець. Широко використовується як сечогінний, бактерицидний, судинорозширювальний засіб. Заспокоює і знімає біль, знімає спазми гладкої мускулатури.

Ожина сиза багата на вітамін С. Містить дубильні і ароматичні речовини, вітамін Е, каротин, глюкозу, сахарозу, органічні кислоти. У вітчизняній і зарубіжній народній медицині з успіхом застосовується як сечогінний і дезінфекційний засіб. Також має загальнозміцнювальні властивості.

Квітки волошки синьої містять глікозиди, флавоноїди, рутин, кверцетин, пігменти, смоли, пектини, каротин, мінерали. Добре діє при захворюваннях нирок і сечовивідних шляхів завдяки своїм жарознижувальним, дезінфікувальним, протизапальним, сечогінним властивостями. Розширює судини, знімає спазми гладкої мускулатури і знижує тиск.

Висушені плоди шипшини коричної містять до 17% аскорбінової кислоти! А також каротин, вітаміни В1, В2, РР, К, пантотенову кислоту, флавоноїди, пектини, цукри, органічні кислоти, мінерали. Зберігають і поповнюють запас вітамінів. Усувають анемію. Шипшина розширює судини і дезінфікує сечовивідні шляхи. Це м’який сечогінний і протинабряковий засіб. Нормалізує тиск і підтримує еластичність судин. Знижує кількість поганого холестерину, покращує самопочуття і піднімає імунітет.

Кукурудзяні рильця містять багато сапонінів, дубильних речовин. А також гіркі глікозиди, флавоноїди, алкалоїди, ефірну і жирну олію, стерини, вітамін К і С, мікроелементи. Мають хорошу діуретичну і протинабрякову дію. Знімають запалення завдяки антимікробної активності. Це загальновизнаний нирковий засіб. Володіє уролітіченою дією, розчиняє камені карбонатної, фосфатної і уратної природи при тривалому застосуванні.

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.