ПН-НД: 10:00-18:00

Прийом інтернет-замовлень 24/7

Комплекс трав гепатопротекторного засобу від Грін-візи серії Поліензим

Поліензим (полізим)-2.1 від Грін-візи створений як гепатопротекторний засіб. Високу ефективність препарату поряд з ферментами забезпечують його рослинні компоненти: безсмертник, материнка, чорна смородина, розторопша, меліса, кропива, конюшина. Розглянемо докладніше властивості лікарських рослин, що входять до складу поліензима (полізима)-2.1 від Грінвізи.

Безсмертник або цмин піщаний визнаний народною медициною кращим жовчогінним засобом. Приводить в норму склад жовчі, знижує кількість білірубіну і низькомолекулярного холестерину. Тонізує жовчний міхур і сприяє м’якому виведенню піску і дрібного каміння з нього. Активізує секреторну діяльність підшлункової залози.

Материнка звичайна відома своїми антимікробними, протизапальними і жовчогінними властивостями. Втамовує біль, санує органи дихальної системи. Хороший відхаркувальний і потогінний засіб.

Чорна смородина – улюблена ягода багатьох. Рекордсмен за вмістом вітаміну С – до 0,4 грам на 100 грамів ягід! Чудово підвищує імунітет: пробуджує захисні сили організму, активізує вироблення антитіл і макрофагів. Покращує обмін речовин в організмі і тонізує його. Зміцнює дрібні судини.

Розторопша або чортополох молочний. Містить комплекс ефективних речовин, здатних захистити печінку. Сильний гепатпротекторное засіб. Відновлює печінкові клітини. Попереджає всмоктування токсинів і знешкоджує ті, які вже знаходяться в печінці. Підтримує імунітет, має антиоксидантну дію.

Кропива пекуча багата вітамінами і мінералами. Гарне жовчогінне. Призводить роботу підшлункової залози в норму, знижує рівень цукру в крові, підтримує основні обмінні процеси в організмі. Сприяє підвищенню гемоглобіну і підвищує згортання крові. Має очиснимі властивості.

Клевер луговий володіє релаксуючим і антибіотичними властивостями. Втамовує біль, очищає кров, попереджає гіперхолестерінемію. Є ранозагоювальним, протизапальним, антисклеротичним засобом.

Меліса лікарська здавна застосовується як ефективний загальзміцнювальний засіб. Вона зміцнює і тонізує серце. Припиняє арітмію. Усуває поганий запах з рота. Діє заспокійливо на організм. Покращує обмін речовин, має болезаспокійливі, протизапальні, жовчогінні властивості. Прибирає недостатність і дефекти ферментації.

Програма оздоровлення печінки і жовчного міхура.

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.